Saltar al contenido

Jak automaticky generovat hashtag pro Instagram na Androidu?

3 de agosto de 2022

Jak automaticky vygenerovat hashtag pro Instagram na Androidu je jednou z otázek, která trápí velké množství uživatelů aplikace. Tento tutoriál vysvětluje, jak to udělat rychle a snadno. Už žádné zbytečné hodiny psaním každého hashtagu zvlášť.

Instagram se stal sociální sítí par excellence, která umožňuje dát o sobě vědět, oslovit velké množství lidí a posílit osobní značku. Jedním z nejužitečnějších nástrojů aplikace jsou hashtagy, díky tomu můžete zvýšit dosah publikací a účtu obecně.

Přestože jsou velmi užitečným nástrojem, stává se zdlouhavým muset psát každý zvlášť. Zvláště pokud jste fanouškem této sítě nebo ji používáte jako pracovní prostředek, protože publikujete mnohem častěji.

Od vytvoření instagramového profilu pro firmy až po prosté správné a strategické využití odkazů na Instagramu, vše je s tímto nástrojem prakticky dosažitelné.

Vývojáři si však tohoto problému uvědomují a vytvořili aplikace, které automaticky generují hashtagy pro Instagram na Androidu, aby vám usnadnili život. Čtěte dále a zjistěte, jaké to jsou.

Aplikace pro automatické generování hashtagů pro Instagram na Androidu

Aplikace jsou v mnoha případech vytvořeny tak, aby usnadnily mnoho malých každodenních úkolů. A ty nejsou výjimkou. I u nich je například možné poznat, kdo mě přestal sledovat na Instagramu, stačí jmenovat jeden z mnoha scénářů.

AutoHash

Toto je bezplatná aplikace, kterou najdete v Obchodě Play. Jeho základní funkcí je automatické generování hashtagu pro Instagram na Androidu.

Použití je stejně jednoduché jako nahrání obrázku do aplikace. Začne identifikovat prvky nalezené na fotografii.

Jakmile je identifikován, začne generovat hashtagy, které souvisí s obrázkem. Ve spodní části aplikace najdete tlačítka s funkcemi jako:

  • Spočítejte počet štítky vytvořené
  • nastavit oblíbenou značku
  • Nahrajte obrázek na aplikační platformu
  • Automaticky zkopírovat vše hashtagy
  • Sdílejte přímo na Instagram

Leetags

Další bezplatná aplikace, kterou získáte v Obchodě Play. Na rozdíl od předchozího zde bude stačit vložit klíčové slovo do vyhledávacího řádku aplikace, aby začala hledat související tagy.

Výsledky, které to přinese, budou seřazené podle jejich oblíbenosti. Aplikaci můžete také nastavit tak, aby vám zobrazovala až 30 hashtagů.

Jakmile budete mít výsledek hledání, stačí vybrat značky, které chcete ve své publikaci použít. Poté vyberte tlačítko „kopírovat“ a automaticky se uloží do schránky.

Vše, co nyní musíte udělat, je nahrát svůj obrázek na Instagram a v komentáři stisknout „Vložit“. Budou tam vloženy vámi zvolené hashtagy.

Výhodou této aplikace je, že vám umožňuje ukládat vaše nejpoužívanější hashtagy do sekce oblíbených. Tímto způsobem si můžete ušetřit postup hledání pro další příležitosti.

Tato aplikace pro automatické generování instagramových hashtagů pro Android nefunguje prostřednictvím vyhledávání klíčových slov nebo detekcí objektů na fotografii. top tagy se zaměřuje na nehledání opakujících se nebo irelevantních hashtagů. Chcete-li jej použít, musíte postupovat podle pokynů:

hashtagy pro instagram

  1. Musíte vybrat kategorii, kde ohodnoť svůj příspěvek, ať už je to móda, technologie, příroda a další
  2. Aplikace vám zobrazí podkategorie z té hlavní.
  3. Otevřete tuto podkategorii a tam vyberete hashtagy co chcete použít

Chcete-li například nahrát fotografii svého kotěte, musíte vybrat kategorii „Domácí mazlíčci“ a poté podkategorie „kočky“. Tam si vyberete hashtagy, které s touto podkategorií souvisí.

Na závěr byste měli vědět, že všechny tyto aplikace jsou zdarma a získáte je v Obchodě Play. Mají však v sobě reklamy plošina, ale není se čeho bát. Pokud se vám aplikace líbí a reklamy vás příliš obtěžují, můžete vždy upgradovat na placenou verzi, abyste se jich zbavili.