Saltar al contenido

Jak archivovat a zrušit archivaci nebo smazat chaty WhatsApp na iPhone?

21 de julio de 2022

Je nezbytné vědět jak odstranit nebo archivovat chaty WhatsApp na iPhoneTímto způsobem bude možné udržovat pořádek a šetřit místo.

Je velmi běžné, že čím více budete mluvit s lidmi, tím více konverzací bude hostováno v online chatovací aplikaci. Prohledáním všech konverzací WhatsApp to můžete potvrdit.

Archivace, zrušení archivace nebo jednoduché smazání chatů WhatsApp spolu s jejich mediálními soubory udržuje aplikaci dobrý výkon. Kromě toho můžete své konverzace kdykoli uložit pomocí zálohy WhatsApp pro každý případ.

Může se to stát, protože nejsme zvyklí je mazat, nebo kvůli prostému faktu, že nevíme, jak na to. Jsou dokonce i jiní, kteří si chat raději ponechají, protože jsou v něm cenné informace. Ale čím více se jich hromadí, tím větší bude seznam a v důsledku toho problém při hledání zajímavého chatu.

Na iPhonu se může mazání nebo archivace zdát komplikované, ale nemusí to být tak těžkopádné, jak si možná myslíte.

Archivujte chaty WhatsApp na iPhone

je to možné archivovat chat, který nechcete smazat protože obsahuje důležité informace nebo protože patří osobě, se kterou často mluvíte.

Ať už je důvod jakýkoli, metoda archivace jednoho nebo více chatů WhatsApp na iPhone je poměrně hloupá. Přesto někteří lidé nemusí být obeznámeni s procesem, protože jsou v operačním systému Apple noví.

Ale pro moci úspěšně archivovat, stačí vstoupit do seznamu, kde jsou všechny chaty. Tam je oblast, kde se nachází konverzace, která má být uložena, a když ji posuneme prstem, zobrazí se některé možnosti.

Musíte pouze vybrat možnost, která říká „soubor“. Tímto způsobem zmizí ze zmíněného seznamu a uloží se do samostatné sekce. Mějte na paměti, že tento postup je použitelný stejným způsobem pro skupiny WhatsApp a nejen pro osobní chaty.

Je také možné archivovat všechny chaty tím, že přejdete na „Nastavení«, Pak v «povídat si“ a nakonec v „Archivujte všechny chaty“. To je, pokud chcete úplné vyčištění seznamu konverzací, aniž byste museli mazat některou z položek v něm.

Pokud chcete zrušit archivaci chatu?

Nyní je logické, že pokud byl archivován na prvním místě, nastane čas, kdy bude muset být archivace jednoho nebo více WhatsApp chatů na iPhone zrušena. A abyste je dostali zpět, musíte najít sekci, kde se konají chaty, a znovu načíst ten, který uživatel chce mít.

Chcete-li to provést, musíte znovu vstoupit do seznamu, položit prst na obrazovku a posunout jej mírně dolů. Pod vyhledávačem se zobrazí zpráva „Archivované chaty“, za kterým následuje číslo v závorce, které udává, kolik toho je.

Stisknutím prstu se dostaneme na další obrazovku s konverzacemi, které tam byly uloženy. Později, nad chatem přejedeme doleva.

zprávy na iphone

Následně se zobrazí zpráva, ve které nám systém dá možnost deaktivovat dříve uložený chat. Klepnutím na volbu okamžitě zmizíte ze sekce archivovaných konverzací a vrátíte se do seznamu chatů v aplikaci.

Odstraňte chaty WhatsApp na iPhone

Pokud je to, co chcete odstranit jednou provždy jednu nebo více konverzací, postup je podobný, jako byste je museli archivovat. Chcete-li to provést jeden po druhém, vyhledejte chat, který chcete smazat, posuňte se doleva a zobrazí se možnost archivace nebo smazání. Vybereme druhý, což je to, co chceme udělat.

Můžete také použít tlačítkoUpravit“, který se nachází vlevo nahoře. S ním můžete označit tolik konverzací, kolik chcete.

Jakmile to uděláte, stane se to samé, jako když se vysune, požádá nás, abychom se rozhodli, zda vybrané smažeme nebo archivujeme, a samozřejmě zvolíme „smazat chat“.

Na druhou stranu, pokud chcete smazat všechny chaty najednou, akce je přesměrována na „Nastavení«, následován «povídat si» a nakonec «Smazat všechny chaty“.