Saltar al contenido

Jak aktualizovat své chytré hodinky T500 na nejnovější verzi – Zkontrolujte aktualizace

24 de agosto de 2022

Zařízení Smartwatch T500 jsou příslušenství, které lze propojit a propojit s naším mobilním telefonem, aby bylo možné provádět různé funkce, toto zařízení nám umožňuje Při mnoha příležitostech poslouží jako nástroj, protože prostřednictvím hodinek budeme moci provádět funkce mobilního telefonu, jako je prohlížení a odpovídání na textové zprávy nebo dokonce volání, ve kterých můžete mluvit ze stejného zařízení Smartwatch T500. Tohle všechno není třeba vytahovat mobilní telefon z kapsy.

Jako každé zařízení však i chytré hodinky T500 musí být aktualizovány, protože tyto aktualizace vytvořené vývojáři přidávají nové funkce, jako je umožnění stahování aplikací klávesnice, vylepšení stávajících funkcí a opravit chyby a systémové problémy Smartwatch T500.

V případě, že máte zařízení Smartwatch T500 a nevíte, jak jej aktualizovat, není problém, protože v tomto článku vám podrobně ukážeme, jak aktualizovat chytré hodinky Smartwatch T500.

Jak zjistím, zda potřebuji aktualizaci pro své chytré hodinky?

Někdy uživatelé zapomínají aktualizovat zařízení Smartwatch T500, protože toto zařízení obvykle neoznámí, když společnost vydá novou aktualizaci který je k dispozici ke stažení, takže budete muset ručně zkontrolovat v nastavení zařízení, zda je ke stažení nová aktualizace.

Chcete-li tak učinit, musíte vstoupit do části nastavení svého zařízení Smartwatch a ověřit, že je to tak propojeno s vaším mobilním telefonem a připojeno k síti Wi-Fi. Jakmile to uděláte, otevřete na svém mobilním telefonu aplikaci Smartwatch T500 a otevřete možnost o zařízení.

V této sekci můžete vidět právní informace o hodinkách Smartwatch T500 a také můžete vidět dostupné aktualizace verzíChcete-li to provést, klikněte na možnost dostupné aktualizace, aby aplikace mohla vyhledat nové aktualizace pro systém. V případě, že nejsou k dispozici žádné aktualizace, zůstane jednoduše na stejné verzi.

Zkontrolujte verzi svého zařízení

Chcete-li zkontrolovat, zda jsou k dispozici aktualizace, můžete také vyhledat nejnovější aktualizaci na internetu a porovnat ji s verzí, kterou aktuálně mají vaše chytré hodinky T500, v případě, že se jedná o starší verzi, můžete proces aktualizace spustit pomocí aplikace vašich Smartwatch T500 na mobilním telefonu.

chytré hodinky t500

Přečtěte si, jak ručně stáhnout aktualizace pro chytré hodinky Smartwatch T500

V současné době existuje pouze jeden způsob aktualizace zařízení Smartwatch T500 a je to prostřednictvím aplikace stejných hodinek, aplikace HiWatchv případě, že máte problémy se stejnou aplikací, abyste mohli aktualizovat systém vašich hodinek Smartwatch T500, můžete zkusit aktualizaci aplikace prostřednictvím oficiálního obchodu Google Play.

Chcete-li to provést, přejděte na svém mobilním zařízení do Obchodu Play a podívejte se do sekce stažených aplikací, aplikace HiWatch, a zkontrolujte, zda má dostupné aktualizace. V případě, že bude i nadále ukazovat chyby, můžete k propojení zařízení Smartwatch T500 použít také jinou alternativní aplikaci, jako je například aplikace Fitpro.

Aktivujte nebo deaktivujte automatické aktualizace vašich chytrých hodinek v Obchodě Play

Abyste se vyhnuli nepříjemnostem s aktualizacemi aplikací Smartwatch T500, můžete aktivovat funkci nabízenou oficiálním obchodem Google Play, aby aplikace lze automaticky aktualizovattakže se už nemusíte bát, když vyjde nová aktualizace.

Chcete-li aktivovat nebo deaktivovat funkci automatické aktualizace v Obchodě Google Play, musíte otevřít aplikaci a otevřít nabídku svého účtu, vybrat možnost nastavení, v ní zadat ‘předvolby sítě’a poté automaticky aktualizovat aplikace.

Stisknutím této možnosti se zobrazí nabídka s různými možnostmi, povolte možnost „pouze přes Wi-Fi“ nebo v případě, že chcete aktualizovat také pomocí mobilních dat, povolte možnost ‘Přes jakoukoli síť’, Jakmile to uděláte, aplikace se automaticky aktualizují, kdykoli zjistí stabilní připojení k internetu.

aplikace pro chytré hodinky

Aktualizuje se klon Smartwatch T500 nebo čínská verze stejně jako normální?

Je známo, že zařízení T500 Smartwatch existují také různé čínské repliky zařízení nebo klony, takže uživatelé, kteří tato zařízení mají, nevědí, jak tyto hodinky aktualizovat.

Pravdou je, že v obou případech se aktualizuje stejným způsobem pomocí aplikace Smartwatch T500, i když je třeba poznamenat, že v případě repliky zařízení Smartwatch T500 nebude mít stejné funkce a výhody než původní chytré hodinky T500 při upgradu.

Proto se vždy doporučuje, abyste se pokusili ověřit, že zařízení, které kupujete, je originální chytré hodinky T500 a ne čínská replika. Protože tato zařízení mají obvykle různé nevýhody, a to jak v systému, tak v případě, že chcete hodinky nabíjet.