Saltar al contenido

Jak aktualizovat Služby Google Play, pokud je nelze nainstalovat?

3 de agosto de 2022

Všechny mobilní telefony mají řadu aplikací, které jsou tak či onak považovány za nejzákladnější.

Naprostá většina z nich může být viděna jako implicitní funkce v rámci mobilního zařízení, označujeme aplikace jako např SMSKontakty a dokonce i zde služby nabízené společností Google, jako je gmail, Google mapya Obchod Play to má.

Kromě těchto aplikací existují i ​​některé další, které většinou fungují, aniž bychom si jich všimli. Toto je známé jako běh na pozadí. I když se mohou zdát nedůležité, způsob, jakým fungují a jak fungují, jsou pro náš systém důležité.

Jednou z nejdůležitějších součástí každého mobilního telefonu je aplikace, která funguje, i když ji nevidíte. To je to, co máme na mysli aplikací Služby Google Play. Tato aplikace zvládne mnoho úkolů najednou.

Vždy spravuje různé akce v počítači a také zajišťuje optimální výkon různých aplikací.

Má se za to, že se jedná o základní aplikaci pro jakékoli zařízení, takže naší povinností jako uživatele je mít ji vždy v sobě optimální podmínky. Pokud nevíte, jak provést automatickou aktualizaci této aplikace, v tomto příspěvku vám poskytneme všechny podrobnosti týkající se uvedeného úkolu.

Jaké jsou funkce Služeb Google Play a jaké jsou jejich nejdůležitější úkoly?

Služby Google Play jsou známé jako aplikace, která je zodpovědná za provádění různých úkolů ve vašem mobilní zařízení.

Ještě obecněji řečeno, tato aplikace nabízí svým uživatelům všechny funkce, které vlastní společnost Google v rámci aplikací, které se nainstalují a uživatel je může volně používat.

Abychom měli přístup k některým možnosti a aplikací je nutné mít nainstalované a aktualizované Služby Google Play.

Tuto aplikaci obvykle najdeme jako službu na pozadí, protože s ní nikdy nebudeme přímo komunikovat, stejně tak se jedná o nástroj, který obvykle nezobrazuje informace přímo.

Pro spotřebitelůtato aplikace přináší velké množství výhod, protože nás informuje o mnoha funkcích a novinkách, aniž bychom museli záviset na aktualizacích OTAkteré jsou obvykle dodávány výrobcem.

mobilní služby google

Jak provést aktualizaci Služeb Google Play

Aplikaci Služby Google Play najdete bez větších problémů v obchodě s aplikacemi Google. Vynikající aktualizací, která byla v poslední době provedena, je však skutečnost, že je to sama o sobě, která je pravidelně aktualizována. Tímto způsobem si nebudu muset být vědom, zda uvedená aktualizace dorazila nebo ne.

Je však možné, že v rámci stejné aplikace nastane vnitřní problém, že není aktualizována běžným způsobem, a pokud se tak nestane, potřebuje ruční aktualizaci.

K provedení této aktualizace stačí vstoupit do mobilní aplikace v rámci našeho pc a poté napište do vyhledávače «Služby Google Play» Automaticky uvidíme, že se uvedená aplikace objeví jako první možnost vrácených výsledků.

Jakmile aplikaci uvidíme, stačí k této možnosti přistupovat a jakmile tam bude, zkontrolovat, zda se tlačítko „aktualizovat“ zobrazuje jako ověřené, pokud ano, stačí jej stisknout a začne se normálně aktualizovat. Pokud se naopak žádná z výše uvedených možností neobjeví, znamená to, že v systému nejsou žádné aktualizace.

Jak vidíte, je to proces, který nezabere mnoho času. Doporučujeme však být s automatickou aktualizací vašich aplikací obezřetní a vždy si ponechat možnost „aktualizovat pouze pomocí Wi-Fi“.