Saltar al contenido

Jak aktualizovat rozložení Outlooku na nejnovější? – Nová verze a funkce

25 de agosto de 2022

Aktualizace operačních systémů a vylepšení rozhraní aplikací a sociálních sítí umožnit uživateli užít si svůj pobyt při jejich využívání a přispívat k usnadnění provozu některých činností. Když o tom přemýšlíme, společnost Microsoft zůstává vždy aktuální a tvrdě pracuje na tom, aby svým uživatelům přinášela ty nejlepší zkušenosti se službami, které nabízí.

V tomto smyslu chceme v tomto článku zmínit novou verzi Microsoft Outlook, správce e-mailů, který má integraci kancelářského balíku Office. Co přináší znovu a jak aktualizovat design aplikace Outlook na nejnovější? Zůstaňte s námi a pozorně si přečtěte nové funkce, které tato aktualizovaná verze přináší.

Jaká je nejnovější verze aplikace Microsoft Outlook?

Microsoft 365 je nejnovější verze Outlooku, jeho funkce a vlastnosti jsou navrženy tak, aby měly lepší přístup a snadný přístup ke všem funkcím pošty. Také nám šetří čas při psaní e-mailů a odesílání souborů díky optimalizaci jeho rozhraní. Mezi aktualizace této nové verze patří fakt vkládání emotikonů a emotikonů do e-mailů, dokonce budete mít možnost snadno posílat GIFy.

Tato aktualizace je však stále ve fázi testování, takže Microsoft vydal beta verzi z toho, aby lidé, kteří chtějí otestovat jeho provoz a všechny nové funkce implementovány. Ale jak můžete mít novou verzi Outlooku? Co dělat, abyste aktualizovali svůj aktuální e-mail na nejnovější? Dále vysvětlíme, jak můžete tuto aktualizaci zadat.

Jak aktualizovat Outlook na nejnovější verzi?

Jak jsme již zmínili, Microsoft aktuálně spouští nový design pro Outlook, jde o vylepšení vizuální stránky tohoto programu a některých jeho funkcí. Chcete-li aktualizovat svou aktuální verzi, musíte se nejprve přihlásit do aplikace Outlook.

Jakmile jste ve své poště, nahoře uvidíte čelenku, která říká ‘Vyzkoušet beta verzi’, stiskněte a počkejte několik sekund, než se nová aktualizace načte. Doporučuje se vyzkoušet všechny jeho funkce, abyste poznali ty nejlepší a nové integrované prvky. Například doručená pošta se všemi vašimi e-maily se zobrazí na levé straně obrazovky, vyberte jednu z těchto zpráv a otevře se na pravé straně.

žena mění vzhled vzhledu

Při výběru e-mailu se v jeho horní části zobrazují dvě karty s názvem „Vlastník a Jiné“, každá z nich zobrazuje další možnosti, jako je označit zprávu, nepřečtenou a smazat. Stručně řečeno, soubor všech těchto změn se zaměřuje na usnadňují činnosti, které provádíme v naší poštězejména pro profesionály, kteří tuto službu společnosti Microsoft neustále využívají.

Na druhou stranu, pokud se chcete vrátit k aktuální verzi svého e-mailu, klikněte stejným způsobem, jak bylo zmíněno, pro deaktivaci beta testu, jakmile tak učiníte, automaticky se otevře váš starý Outlook.

Jak změnit vzhled pole pro vyhledávání e-mailů?

Jako každý počítačový program nám tyto poskytují možnosti přizpůsobit aplikace podle našich představ, jako je mimo jiné změna motivu, barev, efektů. Podobně nám nová verze Microsoft Outlook 365 také umožňuje změnit motiv obrazovky nebo vzhled panelu pro vyhledávání pošty.

Jak změnit barvu motivu

změnit téma outlook na pc

Chcete-li změnit vzhled aplikace Outlook, například výchozí barvu motivu, musíte přejděte na kartu Soubor, poté se zobrazí výběr Možnosti a poté klikněte na Pošta. Poté přejděte na možnost Papírnictví a písma. Jakmile tam budete, klikněte na kartu Osobní šablony, v této volbě se nachází možnost Motiv, abyste si vybrali ten, který se vám líbí, a použijte jej na svůj e-mail. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko OK a máte hotovo.

Něco, co chceme zdůraznit, je, že tuto funkci lze pouze nastavit pomocí HTML komponenty jako formátu zprávy aby nedošlo k nepříjemnostem při použití jakéhokoli tématu. Na druhou stranu, pokud chcete změnit barvu motivu, můžete provést stejný postup, jak je uvedeno výše, nebo deaktivovat design pozadí, můžete přejít do sekce Vyberte motiv a vybrat Žádný motiv.

Co dělat, když nevidíte možnost přepnout na beta verzi Outlooku?

Kromě změn provedených v nové verzi také přidáno vylepšení ve funkci vyhledávání, možnost rychlého připojení souborů, několik návrhů, jaké položky lze přidávat do e-mailů, lepší správa obrázků, větší možnosti přizpůsobení a pokud jste fanouškem používání emotikonů při vyjadřování emocí a pocitů, v Outlooku můžete přidávat obrázky GIF a emotikony. Zajímavé, že?

Měli byste však vědět, že ne všichni uživatelé obdrží zprávu Vyzkoušejte novou beta verzi ve svém e-mailu, což je možnost, která je v pravé horní části doručené pošty aplikace Outlook, ale proč se to stalo? Důvodem je, že Microsoft tento proces spouští postupně, z tohoto důvodu se nezobrazuje všem svým uživatelům. Pokud však tuto možnost máte, můžete si to v následujících týdnech uvědomit.

Nenechte si tedy ujít nové aktualizace této e-mailové služby a užijte si všechny její nové funkce.Na druhou stranu máte přístup k technické podpoře Outlooku, která vám pomůže vyřešit všechny pochybnosti, které na toto téma máte.