Saltar al contenido

Jak aktualizovat Microsoft Office 2016 na nejnovější verzi ve španělštině? – Rychlé a snadné

7 de agosto de 2022

Zajímá vás, jak aktualizovat Microsoft Office 2016 na nejnovější verzi ve španělštině? – Snadno a rychle, pak byste si měli přečíst průvodce, který jsme pro to připravili. Určitě neustálá aktualizace našich programů udělá pracovat lépe a že vždy mají změny, které často zlepšují stabilitu softwaru.

Pro Kancelář, Musíte mít na paměti, že se jedná o aplikaci, kterou společnost Microsoft neustále vylepšuje. Z tohoto důvodu byste si měli být velmi dobře vědomi aktualizací, protože jistě zlepší celkový zážitek z používání softwaru.

Podobně také doporučujeme naučit se správně používat Microsoft Office Online, nástroj, který by se vám mohl hodit v případě, že s počítačem nepracujete. Bez dalších okolků si přečtěte následující příručku k úspěšné aktualizaci Office.

Jak aktualizovat Microsoft Office 2016 na nejnovější verzi ve španělštině?

Pokud vlastníte Microsoft Office 2013 nebo Microsoft Office 2016, máte přístup k aktualizační služby kteří se neustále snaží vylepšit uživatelskou zkušenost sady. Je to proces, o kterém byste měli vědět, pokud neustále pracujete s těmito oblíbenými aplikacemi.

V nejnovější verze Office, proces aktualizací je velmi jednoduchý, vše, co musíte udělat, je přejít na interní možnosti z libovolného programu v sadě. Pokud o tom máte pochybnosti, nebojte se, zde vám ukážeme, jak to udělat krok za krokem:

  1. Proces aktualizace Office v rámci Microsoft Windows Je to docela snadné, stačí otevřít libovolnou aplikaci ze sady Microsoft Office.
  2. Jakmile je program otevřen, budete muset přejít do sekce „Soubor“, která se nachází v levé horní části obrazovky.
  3. Zde přejděte do sekce „Účet“. V této sekci najdete „Informace o produktu“, kde se zobrazuje aktuální stav verze Microsoft Office, kterou máte.
  4. Měli byste najít „Možnosti aktualizace“ a stisknout možnost „Nyní aktualizovat“. To by mělo způsobit, že program začne vyhledávat aktualizace. Když jsou nalezeni, začnou klesat, stačí počkat na dokončení procedury.

Pomocí výše uvedené metody budete moci velmi snadno upgradovat z novějších verzí Microsoft Office. Podobně v této sekci najdete více možností, jako např «Zakázat aktualizace» možnost, kterou můžete aktivovat v případě, že nechcete, aby byly aktualizace kontrolovány.

Na druhé straně mějte na paměti, že je možné automaticky aktualizovat všechny aplikace ve Windows 10. Doporučená možnost mít vždy nejnovější verze svých oblíbených aplikací.

Upgradujte se staršími verzemi Microsoft Office

Pokud máte klasické verze této oblíbené pracovní sady, jako je Microsoft Office 2007 nebo Microsoft Office 2010, postup je Něco odlišného k moderním verzím. V každém případě jsme připravili tuto příručku, která vás provede procesem upgradu ze starších verzí Microsoft Office.

Microsoft Office 2010

  1. Chcete-li upgradovat na novou verzi s programem Microsoft Office 2010, stačí otevřít libovolnou aplikaci z této sady.
  2. Jakmile provedete výše uvedené, klikněte na «Soubor, archiv» a poté v části „Nápověda“.
  3. Zde byste měli najít možnost „Zkontrolovat aktualizace“, prostřednictvím které systém zaznamená, zda jsou nové aktualizace.
  4. Budete si moci vybrat mezi dvěma možnostmi, mezi „Zkontrolovat aktualizace“ a «Instalovat aktualizace». Kliknutí na kteroukoli z těchto možností vám umožní správně aktualizovat Microsoft Office 2010.

psaní na počítači

Microsoft Office 2007

Pokud máte Microsoft Office 2007, měli byste vědět, že Microsoft již neposkytuje technickou podporu pro tuto aplikaci, takže jej nebudete moci přímo aktualizovat. Pokud vlastníte tuto verzi sady, budete si muset zakoupit a plně stáhnout Microsoft Office v nejnovějších verzích.

Ke stažení novou verzi Microsoft Office, musíte přejít na následující odkaz Stáhnout Office 365. Prostor, ve kterém můžete získat licenci, která je podle vašich potřeb nejvhodnější.

Na druhou stranu, i když to přímo nesouvisí s Office, důrazně doporučujeme, abyste měli ovladače aktualizované ve Windows 10, protože budou zasahovat při hraní nebo práci na počítači.