Saltar al contenido

Jak aktualizovat Android hru Pet Rescue Saga na nejnovější verzi? – Krok za krokem

17 de agosto de 2022

Užijte si všechny výhody upgradu na nejnovější verzi na Hra Pet Rescue Saga na zařízeních s operačním systémem Android.

Hry pro chytrá zařízení výrazně přibyly, protože je snazší hrát z mobilu než na počítači nebo konzoli.

Tentokrát vás naučím upgradovat na nejnovější verzi hry z Pet Rescue Saga jednoduchým způsobem prostřednictvím tohoto článku.

Aktualizujte na nejnovější verzi hry Pet Rescue Saga pro Android

Hra Pet Rescue Saga na první pohled svou grafikou a barvami působí dojmem hry pro děti. Co asi nevíte je, že v rámci své licence označuje, že jde o hru pro děti starší 13 let.

Ne proto, že má silné obrázky, ale proto, že v rámci aplikace existují možnosti, které jsou ke koupitakže byste měli být opatrní, když s ním manipuluje dítě.

Pro starší v domě vědí, že je to opravdu zábavná hra jako Candy Crush a dokončení jejích úrovní může být také frustrující.

Stažení a aktualizace hry Candy Crush Saga and Soda pro Android zdarma je podobný proces, jaký je vysvětlen v tomto návodu.

Udržování hry aktualizované vám umožní využívat nové dostupné možnosti, nebo jednoduše opravit chyby.

Z tohoto důvodu vás naučím, jak aktualizovat hru Pet Rescue Saga na Androidu na nejnovější verzi. Jako bonus vás naučím aktualizovat na iOS a přes APK na Androidu.

na Androidu

Chcete-li zahájit aktualizaci na zařízeních s operačním systémem Android, musíte nejprve vstoupit do aplikace „Obchod Play“. Pochopitelně po přihlášení do Obchodu Play pomocí účtu Google

Klikněte na možnost 3 postranních panelů, která je hned vedle vyhledávacího pole, a vyberte „Moje aplikace“.

V novém okně jsou umístěny všechny aplikace, které je třeba aktualizovat, takže musíte vyhledat aplikaci Pet Rescue Saga a vybrat „Aktualizovat“.

Nyní se spustí stahování a do vašeho zařízení se automaticky nainstaluje nejnovější aktualizace hry. Nemá to velkou vědu, je to jako aktualizovat jakoukoli jinou aplikaci, například aktualizovat WhatsApp pro Android nebo iPhone na nejnovější verzi.

Protože se nacházíte v Obchodě Play, můžete vybrat v „Nastavení“ a vyberte možnost „Automaticky aktualizovat aplikace“.

Takovým způsobem, že v době, kdy dojde k aktualizaci jakékoli aplikace, automaticky provede aktualizaci.

na iOS

Proces aktualizace hry Pet Rescue Saga na nejnovější verzi je velmi podobný jako u Androidu. V tomto případě vyberete aplikaci z „obchod s aplikacemi“, ve spodní části pravé strany je možnost „aktualizace“, musíte jej vybrat.

V tomto okně najdete aplikace, které je třeba aktualizovat, vyhledejte Pet Rescue Saga a klikněte na „Aktualizovat“. Nyní už jen musíme počkat, až si zařízení stáhne a nainstaluje nejnovější verzi Pet Rescue Saga.

Pokud chcete, aby se aplikace aktualizovaly automaticky, vyberte „Nastavení“, poté vyberte „iTunes Store a App Store“.

Stáhnout hru Pet Rescue

Vstupte do konfiguračního panelu, vyberte „automatické stahování“ a aktivujte jej v „aplikace“.

Stáhněte si Pet Rescue Saga APK

Uživatelé, kteří mají zařízení Android, mají možnost aktualizovat hru Pet Rescue Saga na nejnovější verzi prostřednictvím APK.

APK je formát pro hry a aplikace pro Android. Můžete tedy používat počítač nebo nejlépe mobilní zařízení.

Zadejte svůj oblíbený vyhledávač a zadejte do vyhledávače “Stáhněte si nejnovější verzi Pet Rescue Saga 2020“, vyberte kteroukoli z možností a stáhněte si soubor APK.

Po dokončení stahování musíte hledat soubor APK na svém mobilu, obvykle se stahuje ve složce Download.

Nyní vyberte soubor a stiskněte možnost „Nainstalujte“, nechte zařízení dělat svou práci a voila, máte nejnovější verzi Pet Rescue Saga.