Saltar al contenido

Jak aktivovat, znát a kontrolovat zůstatek mé karty P-EBT online ve španělštině

16 de julio de 2022

P-EBT(Pandemic Electronic Benefits), je program vytvořený federální vládou Spojených států, který se zaměřuje na pomoc rodinám s dětmi, které nemohou navštěvovat kurzy; kvůli Covid-19; že za to, že nemůže chodit do školy; Nemají obědy zdarma, které to nabízí. Nutno podotknout, že tento program je podobný jako u stravenek.

Tato karta poskytuje peníze, aby si rodiny mohly koupit, potřebné jídlo pro vaše děti; poskytuje velkou pomoc rodinám s finančními problémy. Někteří lidé, kteří program získají, nevědí, jak kartu aktivovat nebo zkontrolovat zůstatek na kartě; tady o tom budeme mluvit.

Jak získat výhodu karty P-EBT?

Tuto dávku mohou získat rodiny s děti do 18 let, a že patří ke školám, které nabízely obědy zdarma, ale kvůli pandemii nemohly být nadále distribuovány. Pokud je student starší 18 let, bude mít nárok pouze v případě, že je na těchto školách zapsán.

přijmout to, neměli byste nic žádat; Vzhledem k tomu, že informace poskytuje Ministerstvo pro veřejné vyučování, po přihlášení do bezplatného obědového programu bude vaše karta zaslána přímo k vám domů.

Tyto budou doručeny pro adresu, který je vlastníkem školního záznamu; Pokud již nebydlíte na stejném místě, budete muset svou situaci nahlásit. Denní výše této dávky bude 5,70 $ a celkem dostanou 370,50 $.

Měli byste vědět, že to, co nepoužíváte, se převádí měsíc po měsíci a musí být použito do 365 dnů. Tyto výhody můžete využít v každém obchodě s potravinami nebo supermarketu, který akceptuje stravenky.

Jak aktivovat kartu P-EBT online

Chcete-li jej aktivovat, musíte mít osobní identifikační číslo, mějte také e-mail, protože přes něj můžete získat potřebné informace. Stejně tak lze požadavky zadávat na stránce: ebtEdge.com, k tomu si můžete vytvořit přímý přístup na stránku z vaší plochy a tak budete mít o kartě více informací.

Můžete to udělat také stažením mobilní aplikace ebtEDGEmůžete stáhnout z Obchodu Play nebo můžete zavolat na číslo, které označuje stránku.

Při výběru webu, ze kterého chcete aktivovat, musíte uveďte následující informace: Datum narození dítěte, snížená cena doma a vytvoření PIN; Pokud je v domácnosti více dětí, budete muset pro aktivaci karty zadat datum narození každého dítěte.

Pro aktivaci karty P-EBT Virginie, musíte: Zavolat „18662812448“, poté zadat číslo karty, datum narození (musí to být nejstarší student, který dostává oběd zdarma) a vytvořit svůj PIN (4 čísla, která si pamatujete). Stejně tak pro aktivaci karty Florida P-EBT stačí zavolat do zákaznického centra EBT, uvést své PSČ a datum vypršení platnosti uvedené na kartě.

Jak zkontrolovat stav vaší karty P-EBT?

První věc, kterou byste měli udělat, je: «Vytvořit uživatelský účet»Chcete-li to provést, musíte zadat svůj prohlížeč a přejít na webovou stránku EBT, musíte kliknout na možnost „Vytvořit účet“, poté musíte zadat své osobní údaje, jako jsou: Vaše rodné číslo a datum narození

Dále zadejte uživatelské jméno a heslo, toto heslo můžete později změnit, pokud chcete; ale váš uživatel musí zůstat stejnýZkuste proto zadat údaje, které si zapamatujete.

osoba na svém mobilním telefonu zpracovává kartu pbet

Jakmile budete mít svůj účet, měli byste udělat následující: Vstupte na hlavní stránku ebtEDGE, stiskněte možnost, která říká „Držitel karty“, zde napište číslo karty a stiskněte „Přihlásit“, napište svůj PIN a vyberte možnost „Pokračovat“, postupujte podle jednoduchých pokynů a nyní můžete zkontrolovat stav vaší karty.

jiný možný způsob, kterou můžete použít ke kontrole zůstatku, je: Přečtení posledního dokladu o nákupu potravin, který jste vystavili. Jen si pamatujte, že je opravdu důležité mít svůj PIN a uživatele po ruce, protože právě o tyto informace budete několikrát požádáni.