Saltar al contenido

Jak aktivovat zkušební verzi McaFee Antivirus? – Bezplatná licence

13 de julio de 2022

Antivirové programy jsou pro nás nesmírně důležité pc, bez nich byste byli zranitelní a jakýkoli virus by způsobil zkázu v našem systému. Proto si musíte velmi dobře vybrat, který antivirus ochrání váš počítač, protože ne všechny plní svou funkci dobře.

Jedním z nejlepších antivirů, které si můžete vybrat k ochraně svého systému, je bezpochyby McaFee. Tento antivirus udrží váš počítač čistý a pokud máte virus, postará se o vaši ochranu a eliminaci hrozby.

Kromě toho je tento program ideální pro počítače, které se náhle zpomalily, protože jednou z jeho funkcí je, že má akcelerátor. S ním můžete vyčistěte odpadky a optimalizujte procesy vašeho počítače aby se nenakláněl ani nenasytil, čímž by byl rychlejší.

Po přečtení všech těchto výhod vás možná napadne: Jak si mohu stáhnout a nainstalovat tento skvělý antivirus na svůj počítač? Nebojte se, postupujte podle našeho průvodce a uvidíte, že během velmi krátké doby budete mít tento skvělý nástroj pro ochranu vašeho systému.

Jak správně nainstalovat antivirus McAfee na můj počítač?

První věc, kterou potřebujete před spuštěním průvodce, je mít účet na oficiální stránce McaFee. Vy to nevlastníte? Nebojte se, stačí přejít na oficiální stránky McAfee a vytvořit si účet, uvidíte, že to není náročný proces. Pokud také potřebujete pomoc a chcete vědět, jak si vytvořit účet v bezplatném antiviru McAfee, v tomto odkazu vám ukážeme krok za krokem.

Krok 1

Po vytvoření účtu pokračujte k přihlášení na svou stránku. To se provádí kliknutím na možnost „Účet“ v pravé horní části stránky.

Poté se zobrazí dotazník, do kterého zadáte e-mail a heslo spojené s účtem, který jste použili při registraci. Pak kliknete na «přihlásit se» a počkejte, až se načte, pokud se neotevře, ujistěte se, že zadaná data jsou správná.

Krok 2

Po „přihlášení“ si musíte stáhnout antivirus ze stránky, přejděte na lištu možností a vyberte ten, který říká „bezplatná zkušební verze“.

Když jste uvnitř, musíte kliknout na možnost «stažení zdarma» ve spodní části okna, které se objeví. Poté se stahování spustí automaticky a v závislosti na vašem připojení může trvat více či méně několik minut.

Krok 3

Po dokončení stahování otevřete soubor, aby se program mohl nainstalovat. Jakmile je instalace vyplněna Otevře se okno aktivace licence, které musíte zavřít. Další věcí bude zakoupení licence, to lze snadno provést v rámci stejného programu.

Přejděte na možnost „koupit“, která je v levé horní části spuštění antiviru, a zadejte informace o svém účtu. Budete si muset vybrat předplatné, které chcete, vyplnit formulář pro nákup a je to.

Jak mohu získat plnou verzi McAfee zdarma?

Plná verze McAfee

Samozřejmě, ne každý má možnost nakupovat věci na internetu, ať už proto, že na to nemá prostředky, nebo a kreditní karta. Za tímto účelem vám společnost McAfee nabízí způsob, jak si jej zdarma vyzkoušet a získat částečnou licenci pro jeho program, abyste si mohli užívat to, co pro vás dělá.

V tom případě se možná ptáte, jak mohu program získat McAfee v plné verzi? Můžete se rozhodnout získat plnou verzi tohoto antiviru zakoupením licence z jejich oficiálních webových stránek prostřednictvím platebních metod, které poskytují, tato zkušební verze se pohybuje od 1 do 3 měsíců.

Pokračujte v učení o tomto antiviru a zjistěte, jak se přihlásit k McAfee, pokud jste zapomněli heslo.

Ochrana vašeho soukromí je nesmírně důležitá, proto mějte svá elektronická zařízení v bezpečí. Pokud se potřebujete ujistit, že jsou všechna vaše zařízení chráněna, podívejte se na tento článek, který pojednává o nejlepších bezplatných antivirech k instalaci na telefony Android.