Saltar al contenido

Jak aktivovat upozornění na Facebooku osoby na mém mobilním telefonu Android nebo iPhone

23 de agosto de 2022

Při stahování aplikace Facebook na mobilní telefon Android nebo iPhone si můžete všimnout příjem oznámení. Po neustálých aktualizacích aplikace si však lze všimnout, že přestávají mizet.

To může být dáno tím různé důvody nebo okolnosti, a to i proto, že je stejný uživatel deaktivoval. V závislosti na vašem zařízení se aktivace oznámení liší, ale stejně jednoduché.

Chcete-li zjistit, který z nich potřebujete, můžete pokračovat ve čtení tohoto článku a zjistit, co je nejpohodlnější. Oznámení tak budou vždy přijímána ve vašem Oznamovací lišta pro mobilní telefon Android nebo iPhone.

Aktivace upozornění na Facebooku na mém mobilním telefonu Android nebo iPhone

Android

Aby bylo možné upravit push notifikace na zařízení Android, musíte zadat konfiguraci zařízení. Zde klikněte na „Oznámení“, „Aplikace“, „Facebook“ a poté na „Oznámení“.

Podle případu, ve kterém platí, jde do aktivovat nebo deaktivovat tento typ upozornění v aplikaci ze zařízení.

iPhone

Pro úpravu push notifikace na iPhone musíte se dotknout loga konfigurace zařízení. Zde přejdete na „Oznámení“ a poté na „Facebook“ a klepnutím na možnost „Povolit upozornění“ je aktivujete nebo deaktivujete.

Typy oznámení na Facebooku na mém mobilním telefonu Android nebo iPhone

push notifikace

Toto jsou oznámení, která jsou přijímána, když se nepoužívá Facebook aktivně. Lze je vidět na zamykací obrazovce nebo při používání další aplikace ze zařízení.

I tak budou vždy přijaty na e-mail spojený s účtem na Facebooku. Pokud je nechcete dostávat, můžete zakázat nebo přestat dostávat upozornění z Facebooku na poštu.

Upozornění v aplikaci

Ty se odesílají při používání Facebooku a zobrazují se v číslech nad zvonkem „Oznámení“. Tato oznámení nelze z aplikace zcela zakázatale můžete se rozhodnout, jaký druh oznámení budete dostávat.

Mohu dostávat personalizovaná oznámení od osoby ze svého mobilního telefonu?

Tato akce není z Facebooku povolena, protože nastavení upozornění je to velmi obecné. Můžete se však rozhodnout, jaký druh oznámení budete přijímat, s ohledem na jejich důležitost.

Oznámení, která budou přijímána od lidí, se týkají interakce se sdíleným obsahem. Jakmile je příspěvek sdílen, okomentován nebo na něj reagujete, oznámení bude přijato.

V případě velké interakce s přítelem vás Facebook upozorní, když tato osoba něco sdílí vzájemný zájem. Pokud se tomu chcete vyhnout, můžete přejít do sekce „Nastavení“ a poté na „Oznámení“.

Takže bude rozhodnuto která oznámení chcete dostávat a která ne. Některé lze zablokovat nebo můžete přestat sledovat uživatele, o kterých nechcete dostávat upozornění.

Další akce, jako je zjištění, kdo vás zablokoval na Facebooku, jsou o něco složitější. Nicméně, přístup k nastavení aplikacelze tento typ informací získat.

oznámení

Jedná se o nástroj, který může fungovat tak, že kontakty, které máte na svém mobilním telefonu, můžete mít na Facebook Messengeru. V některých případech to však může být škodlivé ochrana důvěrných informací.

V době navázání synchronizace kontaktů ve Facebook Messengeru to lze provést pomocí telefon a email. To je něco, co je obvykle přijímáno při stahování aplikace, takže je to někdy škodlivé.

Navzdory tomu může pracovat na usnadnění informací a upozornění na facebook messenger Budou přijaty mobilním telefonem nebo poštou. Je pouze nutné vzít v úvahu, co je pro tuto možnost stanoveno v zásadách ochrany osobních údajů Facebooku.

Předejde se tak nepříjemnostem v sdílení osobních údajů, což je větší přínos než jakýkoli problém s důvěrností jako celek. Je také možné odebrat synchronizaci kontaktů ve službě Facebook Messenger, což je rychlý a snadný proces.

To vše může být způsobeno tím, že máte kontakty, které nechtějí být brány v úvahu. Facebook Messenger nebo naopak, mít tak neustále lepší správu facebookového účtu a moci se rozhodnout.