Saltar al contenido

Jak aktivovat svou kartu Pass Carrefour? – Získejte svůj PIN v My Carrefour Pass

28 de agosto de 2022

Carrefour je jednou z nejlepších spořicích supermarketových společností, které existují, zejména proto, že svým zákazníkům nabízí možnost používat personalizované karty, které jim pomohou v ekonomice. Právě z tohoto důvodu se musíte o těchto kartách dozvědět a s ohledem na to dnes uvidíte Jak aktivovat svou kartu Pass Carrefour?

Pokud se vám stále nepovedlo aktivovat kartu Pass, tak jste docela pozadu, protože je to nejen super jednoduché, jak se dozvíte níže, ale je to také velmi nutné, abyste kromě výhod klubu (např vygenerovat a zobrazit můj šek úspor) výhody revolučního Passu se vám přidávají.

Jak aktivovat svou kartu Pass Carrefour?

Nyní, abych se dostal přímo k věci a rychle aktivoval svou kartu Carrefour Pass, musíte nejprve požádat o tuto kartu a musíte ji již mít v rukou, protože na ní jsou čísla, která jsou nezbytná. Chcete-li o ni požádat, stačí zajít do hypermarketu Carrefour a požádat zákaznický servis, aby vám dal formulář pro získání karty Pass. (Můžete to udělat i na oficiálních stránkách Carrefouru).

Až to budete mít, pak musíte přistoupit k aktivaci, že Toho lze dosáhnout dvěma způsoby, pomocí PC nebo v mobilní aplikaci. V případě PC stačí přejít do „Klientské zóny“ Carrefour.

Jakmile v tom budete musíte zadat buď své DNI nebo své NIE, kromě hesla, které jste nakonfigurovali. Dále stačí zadat číselný kód, který je za vaší kartou Pass (dole) a bude navždy aktivován.

Aktivujte kartu z mobilní aplikace

Proces aktivace karty z aplikace je velmi podobný jako u PC, abyste toho dosáhli, musíte nejprve stáhnout aplikaci z PlayStore a nainstalovat ji. Když jej již máte, musíte se přihlásit pomocí údajů svého účtu. vložte číselný kód do odpovídajícího řádku (který vyjde přímo tam).

Tím bude karta plně aktivována. Je třeba poznamenat, že jednodušší způsob, jak tento proces provést, je provést první nákup ve fyzické prodejně Carrefour, tato akce okamžitě aktivuje kartu. Zajímavé je také to, že když zadáte své číslo do klientské zóny nebo do aplikace, vám na 5 sekund zobrazí PIN kartytakže pokud jste ji zapomněli nebo nikdy nedorazila, je lepší si ji zapsat (dejte pozor, aby vás při provádění tohoto procesu nikdo nesledoval).

Výhody karty Pass

Nyní, když víte, jak aktivovat moji kartu Pass Carrefour, je na čase, abyste věděli, proč by měla být aktivována nebo objednána. Výhody, které to přináší, jsou četné, včetně těch ze samotného klubu Carrefour, jako je úspora až 1 % z každého nákupu nebo znalost který supermarket Carrefour nebo Carrefour Express je blízko.

svou vlastní kartu

Ale kromě nich také karta Pass má další výhody, Jde například o to, že jste si mohli vybrat způsob platby na jakémkoli místě, ať už v hotovosti nebo na úvěr. Obratem získáte bezplatné financování na všechny produkty, které vám umožní platit na konci měsíce, i když budete nakupovat každé dva týdny.

Budete také mít přístup ke své kartě a jejímu zůstatku ze samotné aplikace Carrefour a budete moci volat, abyste si nechali dovézt jídlo domů (pokud vám umožní vidět stav vaší objednávky). A je to, z toho, co jste si přečetli, by mělo být více než jasné, jak aktivovat moji kartu Carrefour Pass, nyní stačí přejít na příslušnou stránku a aktivovat tuto báječnou kartu.