Saltar al contenido

Jak aktivovat světelná nebo blesková upozornění na telefonech Huawei Android

16 de julio de 2022

V současné době můžeme v rámci našich mobilních telefonů počítat s velkým množstvím funkcí a přizpůsobení. Tato přizpůsobení pomáhají mnoha lidem na světě spravovat a konfigurovat své telefony tak, aby je mohli snadno používat každý den.

Můžeme z konfigurovat velikost text, tapeta, barva, jas a intenzita, dokonce i jazyk pro japonštinu, mezi mnoha dalšími věcmi. Naše mobily se staly základními prvky, které nás spojují se zbytkem světa. Díky zprávám a hovorům můžeme být kdekoli na světě a vše na dosah tlačítka.

Přes to všechno, pohyby a interakce, které provádíme na webu, způsobují, že na stejné zařízení se zaměřují různá upozornění, která jsme aktivovali na mobilu a která nás varují a upozorňují na různé zprávy, hovory nebo upomínky, které můžeme mít v rámci našeho mobilní telefon.

Hlavním problémem těchto upozornění je však to, že na různých zařízeních obvykle nejsou dostupná. nakonfigurováno normálním nebo specifickým způsobem v závislosti na oznámení, které dostáváme.

Obvyklá věc je, že nejnovější mobilní telefony mají uvnitř mobilního telefonu malou žárovku, která mění barvu nebo intenzitu v závislosti na upozornění nebo varování, které na nás náš mobil hází.

Cílem tohoto upozornění je přimět uživatele, aby pochopil, že na jeho mobilním telefonu je něco, co potřebuje nebo musí vidět přímo nebo okamžitě.

V tomto příspěvku vy naučíme vás konfigurovat řečené led upozornění ve velmi málo a jednoduchých krocích, pomocí kterých ho můžete také nakonfigurovat a nezmeškat nic, co se děje uvnitř vašeho zařízení.

Jak aktivovat LED světlo vašeho Huawei P20?

Chcete-li začít, stačí vstoupit do nabídky nastavení, kterou najdete v telefonu Huawei P20. Tuto možnost snadno poznáte, protože má symbol šedého ořechu a bude v nabídce nástrojů na vašem mobilním telefonu.

Po otevření těchto nastavení byste měli začít tím, že přejdete na možnost „Aplikace a oznámení“. Když vás najdou uvnitř uvedeného panelu s různými možnostmi, musíte posunout poslední možnost a vybrat „Oznámení a stavový řádek“. Stiskněte zde.

Uvnitř můžete vidět různé možnosti, mezi nimiž najdete pouze tu s názvem „LED světelné upozornění“. Tam se setkáte s volba „Aktivovat“. Bude stačit jej stisknout, aby na vašem mobilním telefonu začal správně fungovat.

telefon fialové pozadí

Aktivace LED světla na vašem Huawei P30

Na rozdíl od toho, čemu se mnozí mylně domnívají, telefon Huawei P30 Nedodává se s vestavěným LED světelným nástrojem, takže jej uživatel může volně používat.

Využít však můžete různé mobilní aplikace, pomocí kterých blesk aktivujete při nějakém zmeškaném hovoru resp SMS. Pokud se chcete dozvědět trochu více, pokračujte ve čtení tohoto příspěvku:

  • Chcete-li začít, musíte si stáhnout aplikaci Flash Alert, volání a SMS
  • Poté musíte vstoupit do aplikace, kterou jste právě stáhli, abyste mohli vidět řadu možností a konfigurací, které můžete provést.
  • Jakmile jste uvnitř, uvidíte, že se vám zobrazí malé tlačítko, které musíte stisknout, aby zůstalo se slovem ON. Toto slovo nám říká, že blikat vaší kamery bude okamžitě nakonfigurován s upozorněními z vašeho systému.
  • Jakmile jsou upozornění aktivována, okamžitě se před vámi otevře obrazovka, kde můžete rozlišit zelenou ikonu, od které mají dva zkřížené nástroje.
  • Stiskněte jej, aby vám pomohl určit, které aplikace budou ovládány upozorněním na blikající světlo.

A je to, vše bude připraveno, abyste nikdy neztratili život oznámení nebo hovor, který zůstává nevyřízený ve vašem mobilním telefonu.