Saltar al contenido

Jak aktivovat přiblížení Map Google na Android Wear? – Prozkoumejte od hodin

17 de julio de 2022

Chytré hodinky jsou tu, aby vám usnadnily život a nyní s novou aktualizací vašich Map Google můžete vidět svou mapu a sledujte svou rutinu prostřednictvím hodinek Android Wear. Pokud máte chytré hodinky tohoto typu nebo si je plánujete velmi brzy pořídit. Budete mít zájem dočíst tento článek až do konce.

Promluvíme si s vámi o tom, jak můžete aktivovat přiblížení Map Google na zařízení Android Wear a získat ze svého zápěstí toho nejlepšího průvodce. Také budete znát výhody mít mapu Google na hodinkách a zařízeních kompatibilních se systémem Android Wear.

Jak přiblížíte Android Wear?

S každým pokrokem v technologii přichází na trh inovativnější vybavení s více funkcemi a dokonce i v aplikacích s každou provedenou aktualizací jsou začleněny nebo vylepšeny dostupné nástroje nebo funkce. To je případ Map Google pro Android Wear.

Jedná se o chytré hodinky, můžete si stáhnout ty nejlepší aplikace do zařízení Android Wear a také můžete přistupovat ke svým personalizovaným mapám Google a zobrazit trasu, kterou je třeba sledovat. Možná se ptáte, jak je možné detailně mapu z hodin, budete rádi, když budete vědět, že to nyní můžete udělat při použití zoomu. Z tohoto důvodu a proto, abyste si mohli užít své výlety a lépe využívat své zařízení Android Wear, vám ukážeme způsoby, jak přiblížit Mapy Google z hodinek.

pohyb vašich prstů

Podívat se blíže na svou nastavenou trasu na mapě Google je skvělé. Ale podrobně to z vašeho Android Wear je opravdu úžasné. A získáte to přiblížením, novou funkcí zabudovanou do vašich hodinek Wear, která vám to umožní přibližovat nebo oddalovat objekty nebo obrázkyjako v případě mapy.

Přibližovat můžete pomocí pohybu prstů, spojením a oddělením prstů na obrazovce hodinek tak můžete lépe vidět trasu. Chcete-li se trochu oddálit, provedete opačný pohyb pohybem prstů dovnitř, stejně jako při přibližování obrázku z mobilního zařízení.

použití koruny

Nyní můžete znát trasu a blíže se podívat na cestu nebo místo na mapě přiblížením, abyste viděli polohu na Mapách Google podrobně. Přiblížením můžete vidět konkrétní oblast mapy a vizualizovat okolí s dalšími detaily. Mapu si můžete přiblížit nejen typickým pohybem prstů, ale i korunkou.

jak to čteš, kolo se pohybovalo ve směru hodinových ručiček nebo přístup k nějaké funkci, můžete ji také použít k přiblížení, otáčením můžete mapu přibližovat podle svého pohodlí, upravovat vzdálenost, abyste měli lepší přehled o oblasti mapy, která vás zajímá. Přečtěte si, jak nastavit zařízení Android Wear.

k přiblížení použijte korunku hodinek

Jaké jsou výhody používání Google Maps z hodinek?

Mít mapu je velmi důležité, zvláště když navštěvujete místa, kde jste nikdy předtím nebyli, nebo pokud jste v jiném městě či zemi. To je to, co Mapy Google dělají a poskytují vám správný směr a pokyny, když to nejvíce potřebujete. A pravdou je, že tomu můžete věřit průvodce poskytnutý mapou googleprotože vám poskytuje polohu v reálném čase.

To vše je způsobeno neustálým pokrokem v technologii, která vám umožní navrhovat aplikace s funkcemi, které uživatelům poskytují pohodlí. Nyní si představte, že máte přístup k Mapám Google z hodinek, už to není jen iluze, protože s Android Wear je to možné. Pořiďte si tyto chytré hodinky a užijte si inovativní funkce, které mají. Podívejte se také na výhody nepřetržitého používání Map Google.

Umístění a průzkum

Mít hodinky, kde nejen vidíte čas, ale také vám poskytnou důležité informace, jako je například možnost vidět Mapy Google ze svého zápěstí, je bezpochyby překvapivé. Je to podobné, jako když používáte Google Maps na Apple Watch, můžete zobrazit trasu nebo silnici místa, kam cestujete, což je opravdu zajímavé, protože to je jeden z aspektů, díky kterým je Android Wear tak atraktivní.

výhody pohledu na mapu z hodin

Android Wear obsahuje mnoho funkcí a jednou z nich je možnost zobrazit vaši mapu Google. Pouhým pohledem na hodinky můžete vidět svou skutečnou polohuvzdálenost od místa, kam chcete jet, to je velmi výhodné, protože jej nosíte zavěšené na paži, nezabírá místo ani je těžké a můžete si rychle ověřit svou polohu nebo polohu konkrétního místa.

Můžeš prozkoumat místa v okolí odkud jste a vše pouhým pohledem na hodinky a přiblížením mapy. A abyste si mohli užívat všech funkcí Map Google, musíte aplikaci aktualizovat a otevřít na hodinkách a je to. Bude připraven poskytnout vám průvodce na vašich výletech.

Jaké druhy hodinek jsou kompatibilní se systémem Android Wear?

Google navrhl tyto chytré hodinky bohaté na funkce tak, aby přinášely pohodlí všem uživatelům. A s každou aktualizací, kterou provedou, přicházejí nové verze Android Wear s ještě více vzrušujícími novými funkcemi. Velmi výhodným bodem, který byste měli mít na paměti, je to, že přestože jste obdrželi název Android Wear, neznamená, že je kompatibilní pouze se zařízeními Android.

muž pomocí android wear hodinky

Z tohoto důvodu dal Google jasně najevo, že je kompatibilní i s mobilními zařízeními iOS. Pokud jde o hodinky, se kterými sdílí kompatibilitu Android Wear, hodinky z Náramky Samsung a Garmin s operačním systémem tizen. Kromě hodinek Smartwatch, ve kterých si můžete aktivovat vývojářské možnosti Android Wear, LG G Watch a Samsung Gear Live, zkrátka zařízení s pokročilou podporou technologií, která jsou schopna interagovat s jinými zařízeními, jako je váš mobil, a poskytovat vám informace nebo data co požadujete