Saltar al contenido

Jak aktivovat podsvícení klávesnice ASUS, HP, Dell, Samsung

4 de agosto de 2022

Víme, že je to klávesnice, i když málokdo se ponoří do toho, k čemu klávesnice jsou a jaké existují typy a jejich funkce jednotlivých kláves? Používáme je denně, ale většina je nemá podsvícení. Mají LED světla. pro estetický efekt, ale také v situacích, které vyžadují extra světlo. Ve skutečnosti vám aktivace podsvícení klávesnice umožní větší viditelnost.

V posledních letech jeho obliba vzrostla zejména u těch uživatelů, kteří potřebují svá zařízení používat v prostředí se slabým osvětlením; Umožňuje vám jej také přizpůsobit, vybrat si barvu a intenzitu světla.

Je důležité, abyste si při nákupu podsvícené klávesnice určili, zda ji chcete typ mechanické, membránové, ať už je připojení bezdrátové nebo drátovévelikost písmen, zkrátka ergonomie, která vám nejvíce vyhovuje.

Jaké jsou výhody nákupu podsvícené klávesnice?

  • Může být použit v domácnostech nebo kancelářích s místnostmi špatné světlo nebo v noční době.
  • Pro uživatele, kteří soutěží prostřednictvím video hraposkytuje jim také lepší viditelnost.
  • Pokud sdílíte pokoj s jinou osobou, nemusíte zapínat hlavní světlo.
  • Pro kybernetické kavárny nebo noční kluby.
  • Umožňují vám pracovat bez žádné přerušení.
  • Mají různé možnosti přizpůsobení.
  • Jsou estetické a atraktivní pro většinu lidí.
  • LED světlo můžete aktivovat nebo vypnout, kdykoli to potřebujete.
  • Náklady jsou různé, podle kapes každého člověka.
  • Klávesy snadno nevyblednou.

Jaké jsou možnosti, pokud jde o osvětlení těchto klávesnic?

Můžete si vybrat barvy, od jedné barvy po více z nich, včetně intenzity, kterou lze také ovládat; Obecně platí, že nejlevnější klávesnice umožňují několik barev, zatímco špičkové klávesnice umožňují širokou škálu těchto barev.

Také určité vizuální efekty s vícebarevným podsvícením; proto byste se při nákupu jedné z těchto nových klávesnic měli zamyslet nad tím, pro jaké použití je určena. Obecně se používají pro videohry.

Jak aktivovat podsvícení klávesnice ASUS, HP, DELL, SAMSUNG?

Jako obvykle, provedete stisknutím jedné nebo dvou klávesa v závislosti na značce se mohou lišit. U ASUSu je první věcí podívat se na tlačítka „F3 a F4“, abyste zjistili, zda se vám zobrazuje ikona, která identifikuje podsvícení; pokud jsou k dispozici, aktivujte světla současné stisknutí „Fn+F4“.

možnosti týkající se podsvícení těchto klávesnic

V případě Hewlett Packard byla podsvícená klávesnice navržena pro počítače Pavilion a klávesy se liší podle modelu. Chcete-li jej aktivovat, nejprve stiskněte ikona osvětlení vedle klávesy „F5 nebo F12“.; na notebooku stisknete klávesu „Fn“ a poté mezerník.

Se značkou Dell musíme dodržujte klávesy „F10 nebo F6“. abyste zjistili, zda má charakteristický symbol osvětlení. Nebo také v šipce, která je vpravo dole; pokud to nevidíte, pak tuto funkci nemá.

Chcete-li rozsvítit světlo na klávesnici; některé modely Samsung Stiskne se «Fn» a mezerník. A pokud chcete změnit režim světla v „Esc“, buď ztlumený, jasný nebo vypnutý.

Kombinace tlačítek klávesnice se často používají pro různé možnosti kromě světel; jako je nastavení jasu na monitoru, hlasitosti zvuku, pozastavení počítače a mnoho dalšího. Chcete-li to provést, musíte mít nejnovější nastavení BIOSu.

Neměly by být zaměňovány s klávesovými zkratkami; což jsou kombinace kláves pro provádění specifických funkcí v různých programech. To bude fungovat s jakoukoli klávesnicí; ale je vhodné vědět, jaké jsou klávesové zkratky pro použití v Excelu?, nebo jaké jsou klávesové zkratky pro použití YouTube?, abychom uvedli několik příkladů.

Jeden detail, který je třeba vzít v úvahu, je, že mnoho podsvícených klávesnic je v angličtině. Důvod proč, je dobré se naučit umisťovat nebo dávat akcenty a znaky na anglické klávesnici.

Pokud jste zvažovali nákup klávesnice, je důležité zvážit zda má funkci podsvícení; stejně jako využití, které se mu chystáte poskytnout, chcete-li jej bezdrátové nebo s kabelem, membránou, mechanické a ergonomii, kterou vám může poskytnout.