Saltar al contenido

Jak aktivovat oznámení WhatsApp na vašem Xiaomi Mi Watch Lite?

14 de julio de 2022

Využití chytrých hodinek, nebo jak se říká Smart Watch, je v módě a na trhu jich seženeme celou řadu. A jeho obliba je z velké části způsobena tím, že jej lze synchronizovat s vaším mobilním telefonem, Androidem nebo iOS. Ale v tomto článku vám to ukážeme jak můžete aktivovat oznámení WhatsApp na vašem Xiaomi Mi Watch Lite.

To je jedna z výhod, kterou můžeme získat při používání chytrých hodinek při synchronizaci s mobilem můžeme přijímat upozornění. A to nejen z WhatsApp, ale i z jiných sociálních sítí nebo aplikací přímé komunikace. A to samozřejmě mimo jiné funkce, jako je počítadlo kroků, pořizování snímků obrazovky nebo sledování spánku.

Pravdou ale je, že pokud jste jedním z tisíců uživatelů, kteří již používají chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite, budete je chtít využít na maximum. A to je účelem tohoto článku, abyste se dozvěděli, jak jednoduché a rychlé pro vás bude spuštění jedné z jeho funkcí. Pojďme se tedy podívat, jaké kroky je třeba dodržet aktivujte oznámení Whatsapp na vašich chytrých hodinkách.

Jaký je postup pro propojení Xiaomi Mi Watch Lite s mobilem?

Když máte chytré hodinky, stalo se to poprvé abyste na něj mohli dostávat upozornění, spočívá v tom, že jej propojíte se svým mobilním telefonem. V opačném případě nebude možné přijímat upozornění z WhatsApp nebo jiné aplikace. Kroky, které se chystáte provést, budou fungovat na zařízeních Android i iOS.

začít propojení Xiaomi Mi Watch Lite s telefonem, musíte mít obě zařízení zapnutá. Dalším krokem bude stažení aplikace hodin do mobilu a k tomu musíte najít a naskenovat kód pomocí telefonu. Dalším krokem je vytvoření účtu a přihlášení, abyste měli přístup ke konfiguraci aplikace, kterou jsme právě stáhli.

Jakmile jste v konfiguračním okně, musíte se ujistit, že je v sekci umístění vybrána možnost ‘Španělsko’. A pro dokončení stačí vybrat možnost Moje hodinky Lite aby bylo zařízení přidáno a spárováno s vaším telefonem.

Jak aktivovat příjem upozornění na Xiaomi Mi Watch Lite?

Teď už máme propojil Xiaomi Mi Watch Lite s naším telefonem, nyní musíme aktivovat upozornění. A tímto způsobem každá zpráva, upomínka, hovor, zvuk nebo video, které dorazí do našeho mobilu, budeme upozorněni od hodin. Nebo budeme dostávat upozornění bez ohledu na to, zda máme svůj Smartphone poblíž.

Kroky, které provedeme pro aktivaci oznámení, jsou následující. V zásadě si musíte stáhnout aplikaci Xiaomi Wear. Po dokončení tohoto kroku se musíte přihlásit a poté přejít na spodní pás karet, abyste mohli zadat svůj profil. Dalším krokem bude vyhledat sekci Oznámení a posunout tu, která souvisí s aplikacemi nainstalovanými ve vašem mobilu a je to, upozornění budou aktivována.

Proč vám Xiaomi Mi Watch Lite nezobrazuje oznámení WhatsApp a jak to opravit?

Je možné, že i podle pokynů, které vám zde nabízíme k aktivaci upozornění na Xiaomi Mi Watch Lite, stále máte Problémy s přijímáním upozornění z WhatsApp. Může to být způsobeno tím, že oznámení nejsou pro tuto platformu aktivní.

A to je snadné zkontrolovat, pokud přejdete do „Oznámení“ a podíváte se, které aplikace jsou aktivní. Ale pokud si uvědomíte, že opravdu, je aktivní pro WhatsApp a stále nedostáváte oznámení, můžete zkusit následující.

přijímat oznámení xiaomi

Restartujte ovládání hodinek Xiaomi Mi Watch Lite

Možné řešení problému neobdržíte oznámení WhatsApp na vašem Xiaomi My Watch Lite. Spočívá v restartování ovládání a k tomu přejděte na hodiny a posunutím zdola nahoru zobrazte na obrazovce nabídku. Dalším krokem je kliknout na ikonu ozubeného kola a vstoupit do „Nastavení“.

Dalším krokem je vyhledání a zadání nastavení systému, to se zobrazí ve spodní části obrazovky. Pro dokončení stačí kliknout na možnost ‘Restart control’ a tato akce bude okamžitě pokračovat. Na konci procesu to musíte nyní ověřit pokud je možné přijímat oznámení WhatsApp na vašem Xiaomi Mi Watch Lite.

Nastavte si oznámení bez omezení

Další možné řešení problému, který se vám objeví, souvisí s nastavit upozornění bez omezení. Chcete-li provést tento postup, musíte zadat nastavení telefonu. Dále musíte vyhledat a vybrat sekci ‘Aplikace’, tato akce vám zobrazí seznam všech nainstalovaných aplikací.

Dalším krokem je najít a kliknout na Xiaomi Wear, nyní budete přesměrováni do nového okna a v něm musíte vyhledat možnost ‘No Restrictions’ a kliknout na ni. Posledním krokem je aktivace této funkce a tímto způsobem můžete zobrazit oznámení, která dostáváte z WhatsApp. Bude to stejně snadné a rychlé jako výměna řemínku chytrých hodinek.

Konzultace s technickou podporou

Pokud jste již vyčerpali všechna možná řešení problému nemožnosti přijímat upozornění z aplikace WhatsApp na vašich chytrých hodinkách. Je načase, abyste vyhledali specializovanou pomoc, a v tomto případě doporučujeme konzultovat s technickou podporou.

viz mobilní oznámení

Abyste k nim měli přístup a dostali včasnou odpověď, musíte vstoupit na hlavní web Xiaomi. A odtud můžete připravit podrobnou zprávu s problémem, který je vám předkládán, a získat tak potřebné rady přijímat oznámení WhatsApp ze svého zařízení Xiaomi.