Saltar al contenido

Jak aktivovat ikonu hlasitosti ve Windows 10 – Ikona hlasitosti vypnuta

22 de agosto de 2022

Od vydání Windows 10 bylo mnoho uživatelů naprosto spokojeno. Protože obsahuje nebo přidal velké množství vylepšení, která výrazně zlepšují zážitek. Přestože se snažili chyby minimalizovat, vždy se objeví, proto vás dnes naučíme jak aktivovat ikonu hlasitosti v systému Windows 10

Pokračujte ve čtení, pokud máte problém ikona vypnutí hlasitosti na vašem počítači.

Nechceme tvrdit, že je tato chyba častá, ale co dělat, když jste za svým osobním počítačem a najednou zmizí z hlavního panelu ikonu hlasitosti.

Chcete-li tento problém vyřešit, nemusíte být počítačově zdatní nebo mít magisterský titul v oboru inženýrství. Kroky, které vysvětlíme v tomto příspěvku, vám pomohou tento problém vyřešit a můžete snadno povolit ikonu hlasitosti v systému Windows 10 – ikona hlasitosti zakázána.

Jak aktivovat ikonu hlasitosti v systému Windows 10

Prvním krokem, který byste měli udělat, je zkontrolovat to ikona hlasitosti je povolena a skryté. Chcete-li to provést, musíte postupovat následovně, přejděte na hlavní panel, který je ve spodní části obrazovky.

Nyní budete umístěni na pravé straně této lišty a najdete ikonu ve formě šipky směřující nahoru.

Toto tlačítko připneme a zobrazí se všechny funkce, které jsou aktivní, ale nejsou zobrazeny na hlavním panelu. Abyste ji měli vždy viditelnou, stačí stisknout tlačítko ikona hlasitosti a bez uvolnění jej přetáhněte na hlavní panel. Takto to bude vždy vidět.

Nyní přejdeme k povolení ikony na hlavním panelu, čímž se dostaneme k nastavení Windows 10. K tomu můžeme vstoupit z nabídky Start a poté vybrat možnost konfigurace. Jeho výběrem se otevře okno Nastavení Windows s dalšími možnostmi, z nichž vybereme Přizpůsobení.

Když to uděláte, objeví se řada možností, musíme vybrat Hlavní panel, objeví se nové možnosti a jdeme dolů do oblasti Oznámení. Objeví se zde dvě možnosti, ale musíme zvolit Zapnout nebo vypnout systémové ikony.

Po vytvoření klipu na tomto místě se objeví všechny ikony, které jsou aktivovány a deaktivovány, a musíme ověřit, že ikona hlasitosti je zapnutá.

Aktivujte ikonu hlasitosti pomocí Průzkumníka Windows 10

Tuto metodu použijeme v případech, kdy vám předchozí metoda nefunguje, první věc, kterou musíme udělat, je vstoupit do správce úloh. K tomu se stačí umístit kurzorem myši na hlavní panel a kliknout pravým klipem, objeví se okno a vybereme Správce úloh.

Při výběru se zobrazí pole s různými procesy, které zařízení provádí, na kartě procesy musíme zvolit možnost Průzkumník Windows. Chcete-li to provést, musíme se umístit do Průzkumníka Windows a poté vytvořit správný klip, objeví se pole s možnostmi a musíte zvolit Restartovat.

Při provádění této akce bude restartujte průzkumníka Windows a tímto způsobem budou opraveny problémy související s našimi ikonami. Nyní stačí opustit toto okno a zkontrolovat, že chyba, která se původně objevovala na našem počítači, již byla opravena a že dokonale vidíme ikonu, která ovládá hlasitost.

nastavit hlasitost

Jak vidíte, tyto kroky nevyžadují mnoho studia a můžete povolit tyto ikonykteré kupodivu zmizely z vašeho hlavního panelu.

Je důležité, abyste věděli, že existuje jiná metoda k vyřešení tohoto problému, ale pokud je to jemnější, dotkněte se toho v tomto článku. Ale tato metoda vám k tomu jistě pomůže zapněte ikonu hlasitosti ve Windows 10.