Saltar al contenido

Jak aktivovat a nastavit dary Twitch pro vydělávání peněz – Vše o darech na Twitchi

26 de julio de 2022

Je působivé, jakou zuřivost vzbuzuje webová stránka věnovaná přenosu streamovaných videí. Kde vám za tuto skutečnost mohou zaplatit Bits, jakési virtuální peníze, které pak můžete vyměnit za peníze.

Vstupem na oficiální stránku Twitche můžete začít generovat příjem, samozřejmě musíte udělat práci pro vytvoření komunity a poté aktivovat a nastavit dary Twitch, abyste vydělali peníze.

Toto je jeden ze způsobů, jak začít vydělat peníze na twitchi protože stát se uznávaným streamerem vyžaduje hodně práce a úsilí. A protože právě začínáme a právě jsme vytvořili náš Twitch účet. Musíme se uchýlit k aktivaci darů, abychom mohli začít přijímat ekonomické výhody.

Tento článek, který jsme pro vás připravili, by vám měl posloužit jako průvodce, který naznačuje kroky, které je třeba dodržet aktivovat a konfigurovat dary. A k tomu využijeme službu třetí strany, aby diváci darovali své peníze a ty dorazily na náš účet. Bez dalších okolků vám tedy ukážeme, co musíte udělat, abyste od této chvíle mohli zahájit aktivaci.

Jak aktivovat a nakonfigurovat dary Twitch, abyste mohli vydělávat peníze

Pojďme rovnou k věci a podívejme se, co musíme udělat aktivovat a konfigurovat žádný problém s dary na Twitchi. A nejprve uděláme něco, co je velmi jednoduché a jde o propojení účtu. V tomto případě to uděláme pomocí StreamLabs, což je vynikající nástroj pro přizpůsobení herních streamů.

Obzvláště když jsou tyto spuštěny prostřednictvím OBS na osobním počítači, ačkoli pokud používáte jiné zařízení, jako je mobilní telefon nebo herní konzole, bude to fungovat stejně. Nyní přejdeme do StreamLabs a přejdeme do nastavení darování. Nyní vyberete možnost propojení s vaším účtem Twitch.

Nyní dalším krokem k bezproblémovému fungování vašeho darovacího odkazu je připojení k vašemu účtu PayPal. Chcete-li to provést, zadáte e-mailovou adresu, ke které je přidružena k vašemu účtu PayPal. A váš účet bude mít funkci aktivovanou, abyste mohli přijímat dary členů sledujících vaše streamy.

Nastavte dary na Twitchi

Nyní přichází velmi důležitý krok a to, že diváci musí vědět, kam jít, aby mohli darovat. Za tímto účelem přejdeme na účet StreamLabs a v nastavení najdeme odkaz, který vede na stránku darování, zde vám necháme URL streamlabs.com/YourTwitchUserName.

Musíte zkopírovat tuto adresu a přejít přímo na svůj Twitch účet a zadat svůj kanál, pak tam najdete tlačítko Upravit panely. Stiskněte tlačítko a zobrazí se několik možností a hledejte mezi nimi ikona znaménko plus.

Poté vyberte možnost Přidat panel textu nebo obrázku a do pole Popis musíte vložit adresu URL, kterou jste zkopírovali dříve.

Nyní stačí zkontrolovat, zda odkaz funguje správně, a kliknout na tlačítko a přejít na stránku darování.

Když divák chce přispět, můžete samozřejmě zadat své uživatelské jméno. Vyberou si také částku, kterou chtějí darovat, mohou také poslat zprávu nebo Gif, ty budou mít darovací hodnotu 1 $.

nastavit dary vydělávat peníze

Nezapomeňte, že jste vytvořili odkaz na svůj účet PayPal a tyto peníze by se měly okamžitě zobrazit na účtu. Je také důležité, abyste v popisu informovali všechny své diváky o tom, že na vašem kanálu je odkaz na darování. A během živého vysílání nezapomeňte udělat a děkuji zmínku za přijaté dary.

Tím jsme se dostali na konec tohoto didaktického článku, který vám ukázal, jak jednoduché a snadné to může být Aktivujte dary a vydělávejte peníze na streamovací herní platformě Twitch.