Saltar al contenido

Jak aktivovat a nakonfigurovat automatické ukládání aplikací Word, Excel a Power Point v Office?

4 de agosto de 2022

Mnoho uživatelů si klade otázku, jak aktivovat a konfigurovat automatické ukládání aplikací Word, Excel a Power Point v Office, vzhledem k množství Výhody. Zejména pro ty, kteří mají elektrickou nestabilitu nebo jakýkoli jiný problém.

Například povolením a konfigurací funkce automatického ukládání v aplikaci Word se můžete vyhnout procesu, jak obnovit neuložené soubory aplikace Word.

Automatické ukládání v Microsoft Office bylo jedna z adaptací na systém, který diváci nejvíce tleskali. Protože každý v určitém okamžiku ztratil informace neuložením změn. Navíc je to poněkud zdlouhavý a problematický postup, zvláště pro pisatele, kteří ve svých textech obvykle dělají mnoho oprav.

Jsou časy automatického ukládání variabilní?

Odpověď je ano, všechny časy automatického ukládání lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly zákazníkům a jejich pracovním požadavkům. Většina se pohybuje od 30 sekund do 5 minut nejvíce.

V současné době je funkce aktivována ve výchozím nastavení ve všech programech propojených s Microsoft 365, včetně Disku Google nebo One Drive. V nejnovějších verzích je lišta automatického ukládání umístěna v části horní čelenky.

Praktický průvodce: Jak aktivovat a nakonfigurovat automatické ukládání Wordu, Excelu a Power Pointu v Office?

Přestože se jedná o automatickou hodnotu, mnoho počítačů nebo starších verzí vyžaduje aktivaci prostřednictvím ruční proces. To se odvíjí následovně:

Zadejte program

Jako u všech programů je prvním krokem bezpečné otevření listu sady Office. Jakmile jste uvnitř, vyberte tlačítko s názvem „Soubor, Archiv“.

Úpravy automatického ukládání

Poté v levé dolní oblasti stiskněte tlačítko, které říká «Možnosti», toto je jeden z nejsložitějších kroků, protože uživatel bude muset říct mezi:

  • Ukládání souborů ve formátu: toto je jeden z nejpoužívanějších pro ukládání textů, spočívá v zobrazení minoru a stisknutí tlačítka «Přijmout».
  • Čas od času ukládejte data pro vlastní obnovu: toto je další z nejžádanějších, zkuste najít možnost, která definuje časy. Do příkazu, kde bude vycházet čas, uživatel umístí období, ve kterých chce ukládání provádět.
  • Umístění všech automaticky uložených souborů: Toto je další skvělý nástroj, který pomůže v případě výpadku proudu nebo neočekávaného pádu počítače. Do příkazu bude umístěn pouze příkaz cesta.

Ať už jsou důvody spotřebitele jakékoli, vybere si ten, který se mu zdá nejlepší, nebo si systém přizpůsobí podle svých předností. Po dokončení procesu se stiskne tlačítko. «Přijmout» a už si tu funkci užijete.

Je nutné nadále používat «Uložit jako»?

Odpověď je poněkud abstraktní, protože bude záviset na spotřebitelích jako takový odborníci v oboru doporučují, aby byl použit až jako poslední. Stále však existují lidé, kteří mají ve zvyku stisknout toto tlačítko tak často.

I když je pravda, že pokud jde o to, jak aktivovat a konfigurovat automatické ukládání aplikací Word, Excel a Power Point v Office, čas by byl pro tento krok optimalizován. Protože počítač by to dělal standardně.

upravit uložit kancelář

V ideálním případě se používá pouze na konec, kde se očekává úplné uložení dokumentu nebo jeho uložení s úmyslem vytvořit záložní kopii. Je to však proces, který je třeba provést s původní verzí textu.

Co dělat, když chci obnovit změnu, kterou jsem upravil?

Pokud byla úprava nedávná, uživatelé mají možnost ji obnovit, vše je otázkou otevření příslušného souboru. Poté najděte tlačítkoSoubor, Archiv“, klikněte, v tuto chvíli se zobrazí seznam, kde je tlačítko „Uložit“, stiskněte znovu.

Okamžitě se objeví vyskakovací okno nebo některé příkazy spojené s funkcí, která říká, že bude vybrána „Před provedením změn uložte kopii“.

Pokud však víte, jak aktivovat a konfigurovat automatické ukládání aplikací Word, Excel a Power Point v Office, všechny verze textů by se ukládaly automaticky. Z tohoto důvodu by bylo nalezení všech změn docela snadné, nebojte se.