Saltar al contenido

Jak aktivovat a deaktivovat požadavky DIDI Economy v mé DIDI Driver App

26 de agosto de 2022

dnes se to naučíš jak aktivovat a deaktivovat požadavky DIDI Economy v mé DIDI Driver App. Na druhou stranu, pokud jste na platformě noví, je pro vás velmi výhodné vědět, co je DiDi Economy a jaká jsou její pravidla, tímto způsobem budete lépe informováni o této nové Didi modalitě.

Didi má nepochybně o čem mluvit, společnost se postupně zařadila mezi nejvýznamnější společnosti z hlediska dopravní služby to znamená. To vše je založeno na efektivní službě pro pracovníky i uživatele, kde je možné upravovat velmi rozmanité možnosti, jako jsou požadavky.

Aktivujte a deaktivujte požadavky DIDI Economy následovně

Pokud chcete změnit požadavky Didi Economy, můžete to udělat přímo z aplikace. Všimněte si, že je to také možné zapnout a vypnout požadavky z dalších služeb poskytovaných společností Didi. Následují kroky k aktivaci a deaktivaci požadavků v Didi Economy.

První věc, kterou musíte udělat, je otevřít oficiální aplikaci Didi

Chcete-li provést postup, musíte stisknout v nabídce “Preference cestování”. Tuto možnost snadno poznáte, protože se nachází hned pod tlačítkem pro vaši polohu (GPS), uprostřed obrazovky a vpravo.

V této sekci najdete nejen možnost povolit a zakázat požadavky Didi Economy, můžete také zakázat požadavky na Didi Delivery a Didi Express. Chcete-li vypnout upozornění Didi Economy, klikněte na tlačítko vpravo.

pracovníci přepravují taxíky

Po provedení předchozí konfigurace stačí kliknout na možnost „Uložit“. Pamatujte, že pokud nechcete dostávat žádné upozornění, můžete zakázat všechny možnosti. Je také možné nechat aktivní pouze jeden, vše záleží na tom, co chcete dělat.

Jaký je účel žádostí Didi

Více požadavků je velmi užitečné pro dělníci didi, protože jeho prostřednictvím lze rozšiřovat zisky. Máte-li aktivní poptávky po různých pracovních modalitách, jistě uvidíte své možnosti se společností rozšířené. V každém případě musíte projít registračním procesem u DIDI Food a to platí i pro další služby společnosti.

Určitě pro ty, kteří chtějí získat co největší užitek, by to kromě znalosti způsobů, jak vydělat více peněz s DIDI, nebylo na škodu. rozšířit svou práci na další modality prezentované společností.

Jak je uvedeno výše, doporučuje se zakázat požadavky pouze v případě, že neplánujete pracovat s různými modalitami Didi. Jak vidíte, společnost poskytuje naprostou svobodu při výběru způsobu práce, ale vše dělejte podle toho, čeho chcete s Didi dosáhnout.