Saltar al contenido

Hotová jídla El Corte Inglés – Jídelní lístek a ceny za jídlo s sebou nebo doma

29 de julio de 2022

Stejně jako je v El Corte Inglés možnost online objednávky z domova, můžete si jídlo i zakoupit. Dnes si povíme něco málo o hotová jídla El Corte Inglés – Jídelní lístek a ceny za jídlo s sebou nebo doma kdykoliv.

připravené pokrmy

Hotová jídla jsou v zemích, jako je Španělsko, stále běžnější, protože představují snadný odbyt pro každodenní dietní potřeby. Existuje mnoho společností, které do tohoto nového typu restaurací zasahovaly. Mezi nejvýznamnější firmy, které nabízejí jídlo doma, patří Amazon, ale také Španělé Anglický dvůr nabízí svým zákazníkům své pokrmy.

Připravené pokrmy El Corte Inglés se vyznačují nabídkou běžné potraviny pro španělštinu. Nepochybně to může být velmi výhodné pro okolnosti, které si to odůvodňují, navíc společnost spolupracuje přímo s Deliveroo, takže obvykle zajišťuje doručení objednávek.

Spojení mezi Deliveroo a El Corte Inglés soutěží s některými z nejlepších aplikací pro objednávání jídla domů. Z tohoto důvodu vyzkoušejte tento národní podnik.

Hotová jídla El Corte Inglés

Dříve bylo možné jít na trh nakupovat přes El Corte Inglés, ale nyní si můžete koupit hotové jídlo.

Návrh jídel připravovaných s Deliveroo se zrodil během pandemie Covid19 v roce 2020. Pokud to nevíte, Deliveroo je společnost věnované dodávkám která již několik let nabízí své služby ve Španělsku. Aliance El Corte Inglés a Deliveroo podporuje dodávky domů v rekordním čase.

El Corte Inglés totiž zajistí rozvoz jídla v a dobu kratší než jednu hodinu. Při pochopení „zvláštních“ podmínek, které si pandemie vyžádala, jsou také zohledněny určité aspekty. Připravené pokrmy El Corte Inglés procházejí přísným procesem k ochraně zákazníka.

Společnost zaručuje všechna bezpečnostní opatření v době přípravy jídla a stejným způsobem nepřichází do kontaktu ani doručovatel ani kuchaři. Obratem budou v okamžiku doručení přijata příslušná opatření, ke kterým musí být klient také vázán, což je obvykle tzv. “Bezkontaktní doručení”.

domácí anglický dvůr jídlo

Jednou z výhod této služby je, že kromě zadávání objednávek za vás můžete koupit jídlo pro své příbuzné a doručit je přímo k vám domů. Připravené pokrmy El Corte Inglés bezpochyby představují řešení problémů, které pandemie přináší.

El Corte Inglés není jediný, můžete se také zaregistrovat a začít objednávat jídlo přes Rappi App a další podobné rozbalením nabídky, ke které máte přístup.

Jaká hotová jídla najdete v El Corte Inglés a jejich ceny

  • Předkrmy: V předkrmech najdeme velký výběr jídel, různé saláty, mezi kterými vyniká mimo jiné ruský salát (3,85 €), krabí salát (6,30 €), gazpachos (2 €) nebo dort s štírem (6,75 €). desky.
  • Maso: Mezi masy a pečeněmi najdeme mimo jiné karbanátky s omáčkou (4,35 €), dušené hovězí (5,40 €) nebo pečené kuře (7,30 €).
  • Rýže: V sekci rýže jsou běžné masové lasagne (4,95 €), míchaná paella (6,80 €), boloňské makarony (3,15 €) a další jídla.
  • Ryba: Pokud máte rádi mořské plody, v El Corte Inglés najdete mimo jiné tresku (8 €), čočku s chorizeem (2,30 €).
  • Nápoje: Z nápojů máme mimo jiné klasickou Coca-Colu (2,00 €), Fanta citron/pomeranč (2,00 €) nebo neperlivou vodu (1,50 €), dle dostupnosti.
  • Dezerty: Dezerty jako francouzský toast (2,50 EUR), rýžový nákyp (2,50 EUR) nebo smažené mléko (2,00 EUR) lze zakoupit prostřednictvím El Corte Inglés.

Je třeba poznamenat, že menu v El Corte Inglés se může lišit v závislosti na dostupnosti. Z tohoto důvodu je vhodné, abyste měli aplikace aktuální, abyste mohli provádět objednávky a zkontrolovat dostupná jídla. Stejně tak nezapomeňte na slevu El Corte Inglés nebo propagační kódy, které vám mohou pomoci zaplatit méně.