Saltar al contenido

Google a Chromebook: Je možné nainstalovat Office v rámci jeho funkcí?

10 de agosto de 2022

Pokud jste uživatelem Chromebooku a potřebujete redigovat dokumenty, pravděpodobně jste se divili, jak mohu nainstalovat a spustit microsoft office? Jedná se o jednoduchý proces a zde vysvětlíme, jak to provést na Googlu a Chromebooku.

Trh s notebooky je v současné době velmi velký a společnost velikosti Google nemohla zůstat pozadu. Pro tohle na trh přišly tzv. Chromebooky, což je typ notebooku, který nese systém Google. Ve kterém můžete spouštět velké množství programů, dokonce s možností bezproblémového otevírání mobilních aplikací.

Jak se běžně používá balík Office?

Především balík Office je široce používán společnostmi, značkami, pracovníky a studenty k provádění široké škály činností. Má to různé nástroje které jsou velmi užitečné jak pro vytváření databází, tak prezentací; každý z jeho programů vytváří harmonii pro organizaci dne za dnem.

Tím to však nekončí. Kancelářský balík má různé aplikace nebo programy, které je nutné používat prostřednictvím zařízení s kompatibilním operačním systémem. Obvykle se jedná o Microsoft Windows, nicméně tyto nástroje je možné použít na Chromebooku, i když má operační systém Google Chrome.

K čemu jsou programy Office?

Tyto programy jsou zvyklé vykonávat mnoho aktivit, jak odborných, tak studentských stejně jako rekreaci. V závislosti na potřebě, kterou máme, najdeme v balíku Office nástroj schopný usnadnit náš úkol, umožní nám optimálně pracovat s využitím všech jeho funkcí.

V případě Google a Chromebooku je možné těchto výhod využít mít v zařízení veškerý balík Office.

Z jakých programů se balík Office skládá?

Dále popíšeme programy, které tvoří sadu Office abyste věděli, co vám nabízí a co s tím můžete dělat.

Pište si vlastní texty pomocí Wordu

Jedním z hlavních programů je Microsoft Word. To je velmi běžné v mnoha oblastech, protože umožňuje vytvářet dokumenty mnoha druhů. to je textový nástroj kde můžete psát cokoli a navíc má širokou škálu formátovacích nástrojů podle potřeby.

je jednou z aplikací nejjednodušší použití sady Microsoft Officekterá je životně důležitá jak v pracovní oblasti, tak ve studentské oblasti.

Vytvářejte grafy, rozpočty a další pomocí Excelu

Další z nejdůležitějších programů balíku Office: Microsoft Excel. S růstem firem bylo nutné mít kalkulační nástroj, který minimalizuje chyby. Proto je tento program tak důležitý: nabízí nekonečné funkce pro vytváření všech druhů kontrolních dokumentůdatabáze, matematické grafy, rozpočty a mnoho dalšího.

Na Google a Chromebooku je možné využít tento neuvěřitelný nástroj vytvářet všechny druhy databází, stejně jako algoritmy k optimalizaci činnosti.

Vytvořte si vlastní animované prezentace v PowerPointu

Stejně, PowerPoint nezůstává pozadu. Tento program má vše grafické nástroje pro tvorbu profesionálních prezentací. Je široce používán společnostmi na svých různých setkáních a maximálně využívá veškerý materiál, který lze při něm použít.

Google využívá design Chromebooků a umožňuje instalaci PowerPointu. Je to dokonce možné použijte zařízení přímo jako jeho emitující médiumobsahující vše, co potřebujete k vytváření prezentací na profesionální úrovni, v dlani.

Použijte Microsoft e-mail: Outlook

Stejně tak má Microsoft svůj vlastní e-mail: Výhled. Toto je stará ‘Hotmail’, kde si užijete všechny její funkce a ještě mnohem víc! Je součástí balíku Office a s ním můžete organizujte své e-maily, posílejte, přijímejte, archivujte, používejte chat k hovoru se svými kontakty a mnohem víc.

Nabízí mnoho zajímavých úprav, které vám umožní mít plnou kontrolu nad svým e-mailem. Tímto způsobem můžete mít vaše e-maily uspořádány tak, jak chcete.

Dělejte si poznámky pomocí OneNotu

Další zajímavou aplikací sady Office je Jedna poznámkave kterém můžete dělat všelijaké poznámky. Stejně tak můžete připojit soubory, dokumenty, nastavit budíky, připomenutí a zvýraznit vše, co chcete.

Přestože programy podobné tomuto existují, nevyrovnají se zkušenostem, které Microsoft nabízí, pokud jde o psaní poznámek.

nainstalovat a spustit microsoft office na notebooku s Chromebookem

Ukládejte a sdílejte své soubory pomocí OneDrive

Stejně, OneDrive je aplikace, která nabízí služba cloudového úložiště. Tuto aplikaci najdete v balíku Office a umožňuje vám jednoduchým způsobem ukládat a sdílet vaše dokumenty.

Na Googlu a Chromebooku můžete využít bezplatné úložiště, které vám společnost Microsoft nabízícož vám dává příležitost uvolnit místo na vašem zařízení.

Absolvujte kurzy online s Microsoft Teams

V neposlední řadě, Microsoft Teams. Tento program vám umožňuje vstupujte do soukromých chatů se zvukem a videem, abyste mohli sledovat své kurzy tím nejlepším možným způsobem. Je to velmi užitečné pro studium na dálku a dokonce i pro důležitá jednání.

V Google a Chromebooku má větší význam pro usnadnit proces být přítomen na schůzkách nebo třídách prostřednictvím různých kanálů zařízení.

můžete si to uvědomit balík Office nabízí několik zajímavých programůkteré jsou obvykle nezbytné pro dobrou práci a rozvoj studentů.

Jak nainstalovat balík Office?

V tomto typu počítače se instalace programů provádí prostřednictvím obchodu Google Play. Které je předinstalované v terminálu a se kterým můžeme proveďte instalaci Office. Nejprve musíme otevřít obchod s aplikacemi, obvykle se nachází na hlavním panelu operačního systému.

Při načítání si všimneme, že je velmi podobná mobilní verzi, takže nám bude velmi povědomá. Pokud se nepodíváme, nahoře je vyhledávací lišta, zde zadáme název programu, který hledáme. V tomto případě musíme zadat Officea poté stisknutím klávesy Enter zahajte vyhledávání. Měla by se objevit ikona s názvem aplikace a na pravé straně pole, pomocí kterého ji můžeme nainstalovat.

Musíme na něj kliknout a počkat, až se program stáhne, aby se mohl později automaticky nainstalovat. Je pozoruhodné, že tento program je v obchodě k dispozici již nějakou dobu. Ale může se stát, že se neobjeví, takže je dobré Chromebook upgradovat. Tímto způsobem bude obchod také aktualizován a budete mít přístup ke všem nejnovějším aplikacím.

Jak mohu otevřít programy na svém počítači?

Jakmile budeme mít aplikaci nainstalovanou na našem Chromebooku, všimneme si, že na hlavním panelu byla vytvořena ikona. Odtud můžeme spustit jakoukoli nainstalovanou aplikaci bez problému bude stačit kliknout, aby se spustil.

Své aplikace můžete také zkontrolovat v nabídce Start a také je odtud otevřít. Spuštění aplikací v tomto systému je velmi podobný systému Windows, takže je snadné se mu přizpůsobit. Pokud máte pochybnosti o tom, zda pracovat na tomto typu počítače, měli byste vědět, že jeho aplikace jsou velmi dobře optimalizované a jeho provádění je velmi rychlé.

co ty umožňuje otevřít více souborů aplikace Excel těžká bez problémů, je to vynikající alternativa jako kancelářské vybavení, se kterým můžete pracovat velmi rychle.

Měli byste také vědět, že všechny aplikace Office na Chromebooku jsou kompatibilní s aplikacemi pro stolní počítače, takže nebudete mít žádný problém při odesílání souboru do PC, které tento operační systém nemá. Budete mít také možnost tisknout dokumenty přímo z Chromebooku, aniž byste museli používat další počítač.

Jak nainstalovat Windows Office do mého Chromebooku?

Pokud je to váš případ a máte spustitelnou verzi Office pro stolní počítače a chcete ji použít na Chromebooku, je to zcela možné. Stačí si nainstalovat doplněk z Obchodu Play. Nejprve musíme otevřít obchod a vyhledejte aplikaci CrossOver a nainstalujte jej stejným způsobem, jako jsme nainstalovali Office. Po instalaci jej musíme otevřít a počkat, až se načte.

google laptop nebo chromebook se systémem microsoft office

Tato aplikace má jednoduchý vzhled a intuitivní nabídku, pro tento proces se doporučuje mít aktivní oprávnění správce. Při instalaci aplikací tohoto typu tak nebudete mít problémy, musíme využít centrální vyhledávač, který CrossOver přináší. Můžeme napsat jakékoli slovo, co nás zajímá, je možnost, že říká ‘aplikace nejsou uvedeny’.

Pokud na tuto možnost klikneme, otevře se okno, ve kterém vybereme .exe k instalaci, jen musíme vyberte si ten z naší kanceláře a klikněte na přijmout.

Tímto způsobem se zahájí instalace programu úplně stejným způsobem jako na počítači se systémem Windows.