Saltar al contenido

(Enma) Jak mohu znovu vidět fotku, která mi byla zaslána na Instagram? – Dočasné fotografie

24 de julio de 2022

Mezi nevýhodami a výhodami veřejného profilu na Instagramu se vede obrovská debata, ale existují i ​​​​další funkce, které se také snaží zlepšit soukromí, jako je efemérní režim. Dnes budeme mluvit o efemérním režimu, nové a zajímavé funkci v rámci Instagramu. Obratem si s vámi povíme, jak znovu vidět fotku, kterou dočasně poslal Instagram.

Jak funguje efemérní režim Instagram Direct?

Dočasný režim, známý také jako efemérní režim, je nová funkce integrovaná v rámci Instagramu. Tato funkce vám umožňuje odesílat dočasné zprávy, pomocí kterých můžete chránit informace sdílené prostřednictvím tohoto média.

Je to jeden z mnoha protokolů a funkcí, které platforma integruje za účelem zlepšení soukromí. Jednou z těchto základních funkcí je uvést instagramový účet do soukromého režimu, ale je jasné, že je potřeba ještě jeden krok a zapojit i zprávy, k tomu existuje pomíjivý režim.

Nepochybně je to relevantní v případě, že nechcete ukládat informace, které sdílíte. Podobně, pokud sdílíte důležité nebo soukromé informaceje to něco, co vám doporučujeme aktivovat.

Jediný způsob, jak zobrazit dočasná nebo pomíjivá videa nebo fotografie, je v chatu. Pokud chat opustíte, tyto fotografie nebo videa již neuvidíte v žádném případě. Musíte mít na paměti, že se jedná o opatření Instagramu na ochranu soukromí uživatelů. Existuje však způsob, jak znovu zobrazit fotografie odeslané Instagramem?

Pomíjivý režim má své využití, ale pokud chcete vidět videa nebo obrázky za všech okolností, je nejlepší komunikovat prostřednictvím běžného chatu. Jinak je proces prohlížení fotografií nebo videí v tomto režimu složitější.

Jak znovu zobrazit dočasné fotografie Instagramu? Je to možné?

Instagram nezakazuje určité akce, které vám umožní znovu vidět obsah pomíjivého chatu. Máme na mysli konkrétně pořizování snímků obrazovky nebo nahrávání obrazovky vašeho mobilního telefonu. Tyto akce jsou povoleny, existují však určitá omezení, o kterých byste si měli být vědomi, než je použijete.

Za prvé, jakmile pořídíte snímek obrazovky, aplikace zobrazí upozornění v chatu. Jinými slovy, uživatel, který s vámi mluví, si uvědomí, že jste pořídili snímek obrazovky.

Jak jsme již uvedli, je opatření určené k ochraně soukromí druhé osoby. Z tohoto důvodu nemusí být pomíjivý režim nejlepší, pokud máte v úmyslu ukládat informace, fotografie nebo videa, které jsou odesílány prostřednictvím chatu.

Přehrávání dočasných fotografií není složité

V každém případě, pokud máte rozhovor s osobou, kterou neznáte nebo jí příliš nedůvěřujete, zveme vás na zkuste efemérní režim. Informace, které prostřednictvím této možnosti odešlete, možná znovu neuvidíte, ale v mnoha oblastech se jistě můžete chránit.

Jak aktivovat dočasné obrázky Instagramu?

  • Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, jednoduše přejděte do sekce zpráv, která se nachází vpravo nahoře. Tam vyhledejte osobu, se kterou si chcete vyměňovat zprávy.
  • Jakmile jste uvnitř chatu, jednoduše posuňte prstem nahoru a klikněte na „efemérní režim“. Někdy stačí posunout prst nahoru a možnost se aktivuje.
  • Všimnete si, že se obrazovka zapne tmavý režimto znamená, že efemérní režim je zapnutý.
  • Všechny zprávy, které odteď odešlete, tam zůstanou pouze po dobu, kdy je chat otevřený. To znamená, že pokud chat zavřete, odeslaná zpráva zmizí, totéž platí pro odesílatele i příjemce.

Aktivujte dočasné fotografie na Instagramu na iPhone

U verze pro Android jsou dočasné fotografie a videa stejné jako u verze pro iPhone, protože Instagram je aplikace, která nemá nic společného s operačním systémem. Chcete-li odeslat soukromou zprávu s dočasnými fotografiemi nebo videi, musíte provést následující:

  • Umístěte se do pravé horní části zpráv nebo do papírové roviny.
  • V kruhu ve spodní části obrazovky můžete najít možnost Přidat efekty. Kde můžete povolit, že:

  1. Vidíte jednou, to znamená, že to otevřou a pak už to nemohou dělat. Ať už jde o individuální nebo skupinovou konverzaci.
  2. Vidět znovu znamená pouze dvakrát. Poté zmizí a nebudete jej moci zobrazit.
  3. Zůstaňte v chatu, dokud k němu bude mít přístup požadovaný člověk, včetně všech fotek a videí.

Nastavení efemérního režimu v Android Instagramu

Když chcete krátce konverzovat na Instagramu na jakémkoli operačním systému. V tomto případě pomíjivý režim v Instagram Android pak musíte udělat následující:

  • V zásadě se musíte do konverzace, kterou chcete vést v soukromí, zařadit sami. S tvým posuňte jej prstem po obrazovce nahoru, tímto způsobem se tento režim automaticky aktivuje. Umožní vám využít všechny jeho výhody, jako je smazání zpráv, jakmile každý člověk zavře konverzaci.

Upozorňujeme, že tyto konverzace nebo historii po smazání nelze obnovit. Musíte si být tedy 100% jisti, pokud chcete tento režim aktivovat.

Jak stáhnout dočasné fotografie zaslané chatem na Instagramu?

Přestože se jedná o jeden z největších požadavků, není zde patrná možnost stáhnout si dočasné fotografie z Instagramu nebo konkrétní způsob, jak vědět, jak znovu vidět fotografii, kterou Instagram posílal pomíjivým způsobem. Pokud chat neopustíte, můžete na něj rychle kliknout a fotka se tak přehraje znovu, i když byla zveřejněna pouze jednou. Vše bude záviset na tom, jak rychle jej znovu otevřete.

Kromě toho je důležité vědět, že upozornění bude zasláno i druhé osobě, která již dříve zaslanou fotografii znovu viděla. Samozřejmě to bude tentokrát naposledy fotografie může být reprodukována.

Podobně je přehrání možné pouze v případě, že se fotografie po několika sekundách přehraje znovu. Zabráníte jim v ukládání do cloudu, osobních souborů, e-mailu nebo jakéhokoli jiného paměťového média.

Je možné uložit videa odeslaná Instagramem v efemérním režimu?

V současné době neexistuje žádný zjevný způsob, jak stáhnout tato dočasná videa Instagramu, ale existuje další možnost, která může být velkou pomocí. Jde o pořízení záznamu obrazovky. Mnoho dnešních mobilních telefonů má tuto možnost začleněnou do svého repertoáru aplikací; existují však aplikace třetích stran pro stahování těchto typů videí Odesláno přes Instagram Direct.

První věc, kterou byste měli udělat, je ujistit se, že máte aplikaci, získáte ji v Obchodě Play. V mnoha případech musíte nejprve otevřít aplikaci, abyste aktivovali možnost nahrávání, a tak přejít na chat na Instagramu a sledovat video, když jste pořízení záznamu obrazovky. Je důležité si uvědomit, že video již nebude mít stejnou kvalitu, ale bude stále uloženo v galerii vašeho telefonu pro případ, kdy budete chtít video znovu vidět nebo znovu vidět skrytou fotografii na Instagramu.

Navíc jednou z výhod je, že tyto aplikace mají schopnost zachytit nejen pohyb, ale i zvuk, kterým video disponuje. Funguje to tedy jako dobrá alternativa k ukládání videí do vašeho e-mailu, který si nemůžete stáhnout.