Saltar al contenido

Efektivní řešení: Vegas Pro přestalo fungovat, neotevře se ani nereaguje

3 de agosto de 2022

Vegas Pro je výjimečný program, se kterým můžete i cenzurovat část videa, ale bohužel se neobejde bez chyb. Z tohoto důvodu dnes představujeme efektivní řešení Vegas Pro přestalo fungovat, neotevře se ani nereaguje na chybu.

Hledáte efektivní řešení, jak Vegas Pro spadnout nebo nereagovat?

Příčiny chyby jsou různé, ale níže vám ukážeme nejčastější příčiny a nejjednodušší způsoby, jak chybu opravit.

Může jít o grafický problém

Někdy se objeví chyba „Vegas Pro přestal fungovat“, protože to grafický systém není schopen rozhraní podpory programu. Ve většině případů, pokud se program nespustí, může to být způsobeno tímto. Přesto existuje několik scénářů, které bychom měli analyzovat, abychom problém vyřešili.

Program může spouštět integrovanou grafiku

Pokud máte procesor s integrovanou grafikou, ale zároveň používáte dedikovanou grafickou kartu, je možné, že k chybě dojde „Vegas Pro přestal fungovat“ při provádění akcí, jako je zkracování nebo prodlužování prvků v Sony Vegas nebo dokonce při spuštění.

Ve skutečnosti se kvůli tomu někdy program prostě nespustí. To se stane, když se o to program pokusí boot s integrovanou grafikou a koliduje s vyhrazenou grafikou.

Vzhledem k tomu máme dvě možná řešení. Prvním z nich je vstup do systému BIOS počítače a přímo deaktivovat integrovanou grafiku. Na druhou stranu můžete odinstalovat ovladače integrované grafiky nebo použít program, který zbytky úplně odstraní.

Grafická karta nefunguje správně

Pokud místo toho máte pouze jeden ovladač videa, může selhat. Je to vzácný jev a ve skutečnosti můžete jeho známky vidět na mnoha výstavách. Přesto se to dobře ví grafické závady může způsobit poruchu Vegas Pro.

Pokud si myslíte, že toto je důvod, proč problém vzniká, měli byste Zkuste jinou grafickou kartu. Zkuste zjistit, zda byla chyba opravena. V případě, že chyba přetrvává, stále existuje několik věcí, které můžete udělat.

Možná jsou na vině chybová hlášení vytvořená aplikací

Některé aplikace, včetně Vegas Pro, hlásí chyby za účelem zlepšení stability aplikace. Tato hlášení o chybách se zasílají společnosti a mohou pomoci opravit chybycož z dlouhodobého hlediska zlepšuje stabilitu programu.

Existují však případy, kdy tyto zprávy nefungují správně a objevují se neustálé chyby, i když se chystáte titulkovat video v Sony Vegas Pro nebo jiné základní akce.

vegas pro přestal fungovat řešení

Pokud narazíte na tento problém, bylo by nejlepší odinstalovat a znovu nainstalovat Vegas Pro. Pokud jste však z nějakého důvodu v nouzi a nemůžete tento proces provést, existují další dočasné možnosti.

Změňte umístění souborů zpráv Vegas Pro

  • Chcete-li provést konfiguraci, přejděte do kořenové složky programu Vegas Pro. Do této složky se dostanete kliknutím pravým tlačítkem myši na zástupce programu a výběrem „OTEVŘENO umístění souboru“.
  • Uvnitř této složky najdete tři soubory související s hlášeními o chybách, dll, ErrorReportClient a ErrorReportConfig. Trik je přesunout je do jiné složky. Stačí použít funkci «Střih“ a vložte je do složky, ke které budete mít přístup později.
  • Nedoporučujeme je odstraňovat, pamatujte, že jde pouze o dočasné řešení pro případ nouze.
  • Po provedení výše uvedeného procesu zkuste spustit program a zkontrolujte, zda problém zmizel.
  • Poté, jakmile dokončíte úpravy videa nebo dokončíte svou práci, vložte soubory zpět na místo.
  • Pokud problém přetrvává i po provedení výše uvedeného, ​​není jiná možnost, než program odinstalovat a znovu nainstalovat nebo přímo kontaktovat zákaznický servis programu Vegas Pro.

A pokud nic z výše uvedeného nefunguje, není na škodu naučit se upravovat videa v Premiere Pro Další skvělý editační program.