Saltar al contenido

(DavidA)Jak stahovat dokumenty SlideShare zdarma bez účtu?

27 de julio de 2022

Slideshare je slavný web, který umožňuje uživatelům nahrát prezentace v různých formátech. Velké množství informací, které obsahuje, z něj dělá důležitou síť pro poskytování a sdílení znalostí. Na stránce najdeme snímky a dokumenty v různých formátech jako je Microsoft Word, OpenOffice, můžete otevřít PowerPoint a Adobe PDF.

Slideshare měl ve svých začátcích za primární cíl usnadnit výměnu pracovních prezentací v podnikatelském prostředí. Stránka se však rychle rozrostla a začala ji využívat širší veřejnost.

Jeho hlavním omezením však je, že vám neumožňuje stahovat snímky, pokud na webu nemáte účet. Na druhou stranu je registrace pro mnohé zdlouhavý a otravný proces. Ale nebojte se, dnes vám ukážeme jak na to stahovat soubory nebo prezentace zdarma aniž byste si museli zakládat účet.

Jaké jsou využití Slideshare?

Než si krok za krokem vysvětlíme, jak si prezentace stáhnout, podívejme se na některé z výhod, které platforma Slideshare nabízí:

 • Umožňuje vám sdílet různý materiál v různých formátech, díky čemuž je a heterogenní platforma.
 • Poskytuje vám přístup k audiovizuálnímu materiálu, jedná se o flexibilní a dynamickou službu. Tento nástroj umožňuje přidávat hudbu nebo komentáře k prezentaci umístěné na platformě a dosáhnout tak úplné synchronizace.
 • Rozhraní je poměrně jednoduché a čisté.
 • je schopen vyhovět těžké prezentace (až 100 Mb), které je obtížné odeslat e-mailem. To umožňuje učitelům na školách a univerzitách nahrát své snímky pro studenty k použití.
 • Nabízí službu Clipping, která umožňuje ukládat snímky a vytvářet vlastní sbírku.
 • Snímky a soubory lze komentovat, což podporuje výměnu nápadů.
 • Lze jej použít pro prezenční i vzdálené kurzy, což urychluje proces tím, že umožňuje rychlé dodání prezentací.
 • Učitelé umí vytvářet blogy do kterého mohou připojit studijní materiál a hodnocení.
 • Pomáhá zefektivnit obchodní jednání, jako jsou konference, rozhovory nebo kongresy.

Kroky ke stažení snímků ze Slideshare bez registrace

 1. Přejděte na webovou stránku Slideshare.
 2. Poté musíte vyhledat prezentaci, kterou chcete stáhnout, zadáním názvu do vyhledávacího pole. Jakmile je soubor vybrán a otevřen, musíte zkopírovat adresu URL. Chcete-li to provést, musíte kliknout na vyhledávací panel prohlížeče a stisknout klávesy Ctrl + C.
 3. Otevřete v prohlížeči novou kartu a přejděte na web www.docdownloader.com.
 4. V horní části stránky najdete lištu s několika možnostmi, musíte vybrat možnost „stažení slideshare“.
 5. Uprostřed stránky uvidíte text, který říká „url vstupního dokumentu“ a těsně pod mezerou. Odkaz, který jste dříve zkopírovali, musíte vložit do tohoto slotu stisknutím kláves Ctrl + V. Poté stiskněte zelené tlačítko který je dole, který říká «GetLink».
 6. Po načtení stránky musíte vyřešit captcha, abyste si ověřili, že nejste robot. Stačí kliknout na malé políčko, které je hned vedle textu s nápisem „Nejsem robot“. Následně musíte kliknout na možnost „stáhnout PDF“, která je dole.Prezentace v Powerpointu
 7. V dalším okně budete muset počkat několik sekund, než se soubor zpracuje. Mnohokrát proces chvíli trvá a může být dokonce nutné opakovat.
 8. Po zpracování souboru se objeví různé možnosti pro provedení stahování v závislosti na formátu. Lze jej stáhnout ve formátu PDF, Word nebo PowerPoint.
 9. Když vyberete formát, otevře se další okno. Musíte kliknout na «stáhnout soubor» napravo od obrazovky a poté vyplňte další captcha.
 10. Po ověření, že nejste robot, se objeví možnost „stáhnout“ a když ji vyberete, stahování se automaticky spustí.

Mohu si pomocí docdownloaderu stáhnout prezentace z jiných platforem?

Webové stránky www.docdownloader.com lze také použít ke stažení souborů z jiných stránek, jako jsou Scrib, Issuu a Academia. Chcete-li to provést, musíte v horní liště vybrat platformu, ze které chcete soubor stáhnout. Postup je podobný předchozímu, ale musíte zkopírovat odkaz na prezentaci na příslušné webové stránce.