Saltar al contenido

(DavidA)Jak nastavit Roku bez dálkového ovládání? Připojte se k Wi-Fi

22 de julio de 2022

Zábava, ke které máme dnes přístup, je ta, která nemá téměř žádné limity, protože věci fungují. Máme tím na mysli, že současná technologie definuje naše životy a přinesla nám všemožná zařízení jako např. A to se netýká pouze zábavy, ale různých aspektů našeho života, které často považujeme za samozřejmost, v případě Nastavit Roku bez kontroly.

Ale pokud jde o zábavu, najdeme ji téměř kdekoli. Protože s příchodem chytrých televizorů (smart TV) mobilní telefony a počítače pro osobní použití, máme přístup k velkému množství obsahu. Ve skutečnosti je to hodně kvůli internetu a službám, ke kterým díky němu máme přístup.

Pokud chcete vidět film, seriál, dokument a další; možná zjistíte, že hledáte dobrou platformu pro sledování. A tím si uvědomíte velké množství stránek, které vás mohou uspokojit. Od nejlepšího obsahu Netflix po aplikace jako Hulu; Existuje několik platforem, na které se můžete spolehnout, abyste našli to, co potřebujete, ale často může být přechod z jedné na druhou obtížný.

Díky tomu bylo navrženo několik zařízení, pomocí kterých můžete přistupovat k různým platformám, ve kterých máte členství. Budou mít mnoho tvarů a velikostí, například jak nastavit Chromecast, Apple TV, Xiaomi, Můj TV Box; kromě jiných.

Všechny mají možnost připojení k televizi, aby viděli typ obsahu z internetu. Včetně výše zmíněných platforem. To je to, co dělá Roku, podobné zařízení, které závisí na ovládání. Ale když je nainstalován nový internet a pokud jsi bez kontroly v ruce, nastavení Roku bez kontroly může být trochu složitější

Co potřebuji k opětovnému ovládání svého Roku bez ovladače?

Mít přístup ke všem druhům multimediálního obsahu přes internet může být něco velmi jednoduchého. Zvlášť když máte zařízení jako Roku. Jedná se o hardware, který má možnost připojení k televizi a dokonce i k vašemu notebooku, bez ohledu na to, kde se nacházíte; k připojte jej k síti Wifi, můžete mít přístup ke všem platformám, kde již máte členství, bez jakékoli kontroly. Bez wifi nebude fungovat nastavení Roku bez kontroly.

Použití je docela jednoduché, nestojí to moc peněz, dá se vzít i do hotelu, a nezabere příliš mnoho místa; takže můžete sledovat vše, co máte rádi, ve vysokém rozlišení pouhým nastavením Roku bez kontroly

předřadník roku

Protože se však jedná o zařízení, které se dodává ve dvou částech (samotné zařízení a dálkové ovládání), je možné, že se ztratí a bude bez dálkového ovládání; což to trochu ztěžuje připojte zařízení k síti, takže níže vám pomůžeme, pokud máte tento problém. Konfigurovat Roku bez kontroly je velmi jednoduché

Stáhněte si aplikaci Roku ve vašich rukou

Kdykoli si koupíte zařízení Roku, bude dodáno s originálním dálkovým ovládáním, které je již nakonfigurováno pro přímé použití. Ale pokud se náhodou vymknete kontrole. To znamená, že již není ve vašem držení, použití vašeho vybavení může být o něco obtížnější. Musíte pouze nakonfigurovat Roku bez kontroly.

Pokud nemáte dálkové ovládání, máte možnost stáhnout si virtuální ovládání přímo do mobilu. A prostřednictvím App Store nebo Google Play. Ale abyste jej mohli připojit k vašemu Roku, musí být předem připojen k internetové síti, bez Wi-Fi to nebude fungovat.

To znamená, že pokud jste provedli změnu sítě nebo jste přenesli svůj Roku na jakékoli jiné místo, kam se chcete bez kontroly připojit; bude pro tebe nemožné nakonfigurovat rok bez ovládání nebo bez něj, pokud se nepřipojí k wifi

Nejlepší na tom je, že si můžete koupit další Roku, abyste jej mohli nahradit; protože bez kontroly za účelem kontroly tímto způsobem nebude pro uživatele možné se k němu připojit v nové síti. Dokonce ani pomocí virtuálního ovladače.

logo roku

Propojení mého mobilu s Roku a jeho dálkovým ovládáním

Chcete-li toho dosáhnout, první věc, kterou musíte udělat, je zapnout obě zařízení. Když s tím skončíte, musíte otevřít konfigurační sekci Roku, v nich musíte vyhledat a stisknout možnost Konfigurovat Roku bez kontroly. Vyberte možnost Systém. Dále najdete Ukončení odkazu, klikněte na něj. Nyní přejděte k zapnutí mobilní aplikace. Zobrazí se možnost připojení, vyberte ji. Bez wifi na zařízení to nepůjde.

Postup pro připojení a konfiguraci mého Roku k internetu bez dálkového ovládání

Je to velmi jednoduché, zapněte zařízení, poté přejděte do sekce Konfigurace, získejte sekci Wi-Fi a zadejte ji. Vyberte síť, ke které se chcete připojit, zadejte heslo a voila, tímto způsobem by měl být Roku nastaven bez kontroly.

Proč se můj Roku nepřipojuje k WiFi a jak to opravit?

V případě, že se vám to děje, nebojte se, můžete to opravit restartováním počítače. Pokud problém přetrvává nebo se Roku připojí k Wi-Fi, zkuste novou internetovou síť.

Chcete-li to provést, stačí zadat nastavení zařízení a poté sekci sítí. Zde musíte vybrat jeden a zadat heslo. Nezapomeňte nastavit Roku bez kontroly, Bez wifi bez internetu to nejde.