Saltar al contenido

Co znamená League of Legends v španělštině? – Význam LoL

25 de julio de 2022

Mnohokrát, když surfujeme na internetu nebo si prohlížíme naše osobní sociální sítě, všimli jsme si nápadného vzhledu zkratky LoL. Pro některé je význam tohoto zřejmý, ale pokud jste jedním z těch, kteří stále nevědí, co to znamená, a chcete se dozvědět více, nebojte se, protože dnes vysvětlujeme Co znamená League of Legends v španělštině? – Význam LoL.

Co znamená League of Legends v španělštině? – Význam LoL

Dnes je velmi normální používat zkratky pro označení všeho druhu, ať už na internetu nebo v každodenním životě. Co se týče internetu, jedna z nejpoužívanějších zkratek je LoL. A pravdou je, že tato oblíbená zkratka má minimálně dva významy, pro které se používá po celém světě a mezi mladými lidmi na internetu a sociálních sítích.

První význam a nejběžnější je ve skutečnosti a akronym anglických slov ‘Laughing out loud’ což doslova znamená ‘smát se nahlas’.

Typické je vidět tyto zkratky v memech, rozhovorech plných humoru a příležitostných příležitostech, protože tento výraz označuje smích, vtip nebo něco vtipného. Proto mnoho mladých lidí používá tento ležérní a moderní výraz při prezentaci humorných situací na internetu.

Na druhou stranu, druhý význam LoL odkazuje na zkratku pro League of Legendscož doslova znamená League of Legends. League of Legends je videohra pro více hráčů, která je velmi známá díky svému žánru, který se skládá z online bitevní arény pro více hráčů, a kterou si můžete stáhnout a hrát na různých zařízeních.

Více o hře League of Legends – LoL

Pokud se chcete dozvědět více o původu této hry a jejích kuriózních zkratkách, můžete pokračovat ve čtení a zjišťování zajímavostí o této populární hře.

Tato videohra spatřila světlo díky svým vývojářům z videoherní společnosti RiotGames, ale později byl prodán čínské společnosti související s internetovými službami. Tato videohra byla původně navržena pro operační systém Windows a má beta verzi pro OS X.

Dnes se LoL může pochlubit armádou milionů aktivních hráčů a jeho popularita je způsobena jeho povahou esportů. Ve skutečnosti je jedním z nejlepších v této kategorii. Říká se, že jde o nejhranější videohru současnosti, protože ji tvoří asi 100 milionů aktivních hráčů rozesetých po všech koutech planety.

Dynamika hry LoL znamená pracovat jako tým, být strategický a mít vynikající reflexy, to vše proto, aby dohrál soupeřící tým a skončil tak vítězně. Něco, co hráče hodně přitahuje a drží je v League of Legends, je to, že má několik herních režimů, z nichž nejvýznamnější je Summoner’s Rift.

Toto byla pouze první část úvodu do LoL pro začátečníky. Čtěte dále a dozvíte se více o této úžasné hře.

Naučte se všechny LoL cheaty

Dalším zajímavým aspektem League of Legends je, že stejně jako v jiných video hra, Musíte si vybrat avatara nebo postavu. Ale tady přichází ta zajímavá část, v LoL si můžete vybrat mezi přibližně 150 postavami nebo šampiony, z nichž každý má jiné schopnosti a síly.

Každý šampion má speciální a jedinečnou schopnost, kterou jiní šampioni nemají, každá z těchto jedinečných schopností je označena klíčem, jako je Q, W, E, R. Schopnost nebo síla R je nejdůležitější, nejsilnější a speciální v rámci videohru, takže jakmile ji použijete, může být obtížnější ji znovu získat.

Význam League of Legends ve španělštině

V LoL existuje fiktivní peníze vydělané za různých okolností a používá se k nákupu předmětů a zbraní, což umožňuje dvě věci: 1) že šampion nebo postava je odolnější nebo 2) že šampion způsobuje nepřátelům větší poškození. To by vám mohlo pomoci vyhrát v LoL Master Tactics a závidět vám vaši přátelé.

Nejdůležitější věcí na této videohře a to, co ji její fanoušci milují, je to, že výhra v LoL závisí jen a jen na vás. Když začínáte hrát, každý toho má tolik stejné šance na výhru jak prohrát a všichni mají stejnou celkovou sumu zlata. Je tedy více než zřejmé, že v League of Legends jsou nestranní, jaká skvělá zpráva!