Saltar al contenido

Co znamená ikona oka v Huawei? – Opěrka očí na obrazovce mobilního telefonu

17 de agosto de 2022

V současné době jste si zakoupili mobilní telefon Huawei a v Notifikační lišta Zobrazí se ikona oka. Ptáte se, co to představuje nebo proč se to zobrazuje? Jakou funkci a význam plní na mém mobilním telefonu Android? Možná vás také napadne, jak najít skryté aplikace mého nového mobilního telefonu, protože zde je objevíte.

V tomto příspěvku vám vysvětlíme, co znamená ikona oka Huawei na vašem mobilním telefonu? a jak můžete zapnout a vypnout ikonu oka Huawei?

Co je to oko v oznamovací liště Huawei?

V současné době jsou mobilní telefony Android široce používány ke čtení zpráv ve webovém prohlížeči, zobrazení filmy a seriály, kontrolovat a používat WhatsApp a další aplikace. Strávit mnoho hodin denně sledováním LED obrazovky našeho smartphonu však může být pro naše oči škodlivé.

Z tohoto důvodu společnost Huawei začlenila nové aplikace a možnosti do Androidu bez podpory Google ve svém mobilním telefonování. Nový funkce známá jako režim čtení v některých mobilních telefonech to může být noční režim nebo vizuální klid. Tu představuje ikona oka Huawei.

Tato funkce je určena filtrovat modré světlo z obrazovky, aby měla teplejší podtón. Když tedy aktivujete režim čtení, jas a odstín obrazovky budou pro oči méně agresivní; způsobem, který snižuje zrakovou únavu způsobenou používáním mobilu po dlouhé hodiny.

Proč se v oznamovací liště zobrazuje ikona oka?

Možná se ptáte, proč se v tomto prostoru objevuje tento symbol oka. No, to je pro, když jste ve webovém prohlížeči, na mobilním telefonu, při používání se nevypne. Je to velmi jednoduchý význam pro funkci operační systém Android je to v oznamovací liště.

SmartStay na Huawei

Metoda Smart Stay, která vychází na našem mobilním telefonu Huawei Android. To znamená, že zařízení je schopné zjistit, zda se osoba dívá na obrazovku. V případě, že tomu tak není, stejný systém se postará o umístění režimu úspory baterie, protože mnoho oblastí obrazovky nebude spotřebovávat energii. To také umožňuje chránit oči před negativními vlivy, které vytvářejí LED obrazovky elektronických zařízení.

oční úleva

Jedna z velkých výhod, kterou pro nás tento operační systém představuje, je ta odpočívej oči. Pokud tedy čtete knihu, sledujete seriál nebo používáte aplikaci delší dobu, nebudete mít únavu očí a můžete si číst pohodlněji. Je také ideální, když kontrolujete mobil v noci nebo na místech se slabým osvětlením.

Jak jste si všimli, použijte možnost ikony oka Huawei, je to velmi užitečné a přínosné. Pokud ale chcete aktualizovat software telefonu na nejnovější verzi, nemějte obavy, protože je součástí i ikona oka Huawei.

huawei oční pomůcky huawei

Je odpočinek očí a noční režim stejný na Huawei?

Ve smartphonu s operačním systémem Android mají funkce, které šetří baterii a snižují světlo, které vydávají. Huawei má dvě Velmi podobné možnosti proč se objeví ten se symbolem malého oka a noční režim.

Možná se však divíteJaký mají význam, jaký je jejich respekt? Protože jsou téměř stejné. Pravdou je, že pokud získáte kterýkoli z těchto dvou, bez podobného, ​​jediným rozdílem je funkce, kterou plní. Ikona oka Huawei je spíše pro ty, kteří tráví čas čtením ve webovém prohlížeči. Zatímco noční režim snižuje spotřebu baterie snížením jasu smartphonu.

Jak zapnout a vypnout blikající oko horní lišty Huawei

Zapnutí a vypnutí blikajícího oka na horní liště našeho telefonu Huawei Android je velmi snadné. Takže co musíte udělat, abyste toho dosáhli, je sklouznout prstem z horní části obrazovky pro vyvolání nabídky kde se zároveň objeví další možnost přizpůsobení.

Dále byste měli hledat malé oko Huawei a stiskněte pro aktivaci nebo deaktivaci funkce; Pokud si všimnete, že se barva ikony mění z modré na šedou, je to proto, že se změny ukládají bez problémů. Nyní se můžete rozhodnout, kdy apelovat na výhody, které tato charakteristická ikona přináší uživatelům při čtení na mobilu.

Jak mohu zapnout a vypnout oční opěrku na Huawei?

Existují dva způsoby zapněte a vypněte symbol ikony oka Huawei ze systému Android (režim čtení) na vašem zařízení Huawei. Jeden z nich a nejjednodušší je z nastavení mobilního telefonu, zatímco druhý lze provést z hlavní nabídky, zde si vysvětlíme, jak to udělat oběma způsoby.

kontaktování rappi přes whatsapp je možné

S mobilním nastavením

 1. Přejděte do nabídky «Nastavení» vašeho zařízení. Tato možnost je znázorněna ikonou ozubeného kola.
 2. Dále se objeví seznam s několika možnostmi, na funkci musíte kliknout «Obrazovka».
 3. Zobrazí se nový seznam možností, ve kterém musíte vybrat Symbol «režim čtení» (noční režim nebo vizuální klid u některých zařízení).
 4. Když se otevře nová karta, uvidíte možnost „režim čtení“ a na pravé straně této možnosti, proč se zobrazí přepínač.
 5. Pro aktivovat režim čtení musíte posunout přepínač doprava. Když je tato možnost aktivní, přepínač se rozsvítí modře. Ale pokud chcete deaktivovat režim čtení, posuňte přepínač doleva.
 6. Na stejné obrazovce můžete také nastavit nebo naplánovat čas, kdy se má tato funkce každý den zapínat a vypínat. Tato možnost je ideální pro to, abyste nemuseli aktivovat režim čtení ručně.

Pomocí hlavní nabídky mého zařízení

 1. výpad od horního okraje obrazovky dolů.
 2. Poté se zobrazí nabídka.
 3. Hledejte v tomto menu ikona oka Huawei. Pokud se toto neobjeví v právě zobrazené nabídce, musíte stisknout ikonu tužky, aby se zobrazily další možnosti.
 4. Klepnutím na ikonu oka Huawei aktivovat tuto funkci poznáte, že je aktivní, protože ikona se změní ze šedé na modrou.
 5. Chcete-li tuto funkci zakázat klikněte na něj znovu. To znamená, že se objeví šedá barva jako signál, že je deaktivován.

můžete posílat bezplatné zprávy online

Funkce režimu čtení je navržena tak, aby si vaše oči odpočinuly při používání mobilního zařízení po dlouhé hodiny. Pokud si ale všimnete, že stažením tolika možností do smartphonu se to zpomalí, můžete telefon také resetovat nebo resetovat natvrdo a obnovit jej do továrního nastavení. Pokud je to váš případ, využijte tyto nádherné možnosti ikon oka. huawei na svých chytrých telefonech.