Saltar al contenido

Co znamená dvojitá kontrola v mých chatech Tinder – Prémiový účet

24 de agosto de 2022

Tinder je aplikace spuštěná v září dva tisíce dvanáct, jejímž účelem je seznámit se s určitými lidmi, se kterými můžete chatovat, mít je společné chutě a domluvte si schůzku. Abyste tuto aplikaci lépe poznali, dnes budete vědět, co znamená dvojitá kontrola v Tinderu?

Mnoho lidí hledá nejlepší aplikace pro flirtování zdarma; ale Tinder je považován za jednu z nejlepších sociálních sítí pro digitální setkání. Navíc je přístupné ve dvaceti čtyřech jazycích.

Je to velmi známá sociální síť, na které je možné vidět zápasy, profily a fotografie Tinder Gold bez placení. To trvá a minimálně osmnáct letk použití a ke stažení na Google Play a App Store pro zařízení iOS a Android.

Co tedy znamená dvojitá kontrola na Tinderu?

Před objevením Tinder Premium, když byla napsána zpráva a pak kliknete na ‘odeslat’, pak se o několik sekund později objeví ‘kontroly’, tedy modrá ikona zaškrtnutí, «pouze jedna» znamená, že zpráva byla odeslána, jen to vyšlo; místo toho „dvojitá kontrola“ znamená, že dosáhla svého cíle ale nezaručuje, že byl přečten.

Tento koncept přinesl mezi lidi spoustu zmatků a problémů, teď Tinder teď má svůj „dvojitý modrý šek“ jako u aplikace WhatsApp a dalších, a která je ve výchozím nastavení aktivována, aby mohla vědět, zda byla zpráva, kterou odeslali, přečtena. Chcete-li to provést, musíte si předplatit Tinder Premium, Tinder Gold nebo Tinder Plus.

Požadavky na vytvoření účtu Tinder Premium a získání dvojitého šeku

Tinder-Premium je to mnohem atraktivnější verze pro většinu uživatelů této platformy; je to proto, že mohou mít větší pohodlí při používání, také proto, že se nezobrazují reklamy a další pokročilejší funkce než v původní a bezplatné verzi.

Pokud jste a Tinder Premium můžete vědět, zda si přečetli vaše zprávy, ale je třeba zaplatit poplatek; Pokud druhá osoba, které jste poslali zprávu, není Tinder Premium, pak se to nedozví. Máte také výhodu, že jej můžete kdykoli deaktivovat.

Chcete-li být Tinder Premium, musíte přejít na „Tinder“, poté na „Váš profil Tinder“, poté kliknout na „Nastavení“ a nyní si musíte vybrat, který z prémiových plánů chcete, tedy „Tinder Gold“ nebo „Tinder Plus“; pak sazbu, kterou chcete, pokud je měsíční, každých šest měsíců nebo ročně. Dokončete zadáním údajů o kreditní kartě.

Sazba se liší podle zvoleného plánu a doby trvání, například pro Tinder Goldměsíc stojí dvacet čtyři bodů pět eur, pak pokud si vyberete šest měsíců, je to devadesát dva eur a pokud to chcete na dvanáct měsíců, bude to sto dvacet dva eur.

Poplatek za plán Tinder Plusna měsíc stojí šestnáct bodů tři eura, pak na šest měsíců máte jednašedesát eur a na dvanáct měsíců, tedy celý rok, osmdesát jedna eur.

Nyní, abyste mohli aktivovat „dvojitou kontrolu“, což je signál, díky kterému druhá osoba uvidí, že jste ji četli, když čtete zprávy, které vám přicházejí. V podstatě má podobnost s WhatsApp; ale abyste ji mohli mít aktivní, nebudete mít moc co dělat, protože mít Tinder Premium je tam v aplikaci standardně nastaveno.

Pokud chcete mít Tinder Premium, stačí si stáhnout aplikaci a zaplatit odpovídající předplatné na dobu, po kterou ji chcete používat (jeden, tři nebo dvanáct měsíců). Pokud však chcete tuto funkci odinstalovat, přejděte do nastavení, poté do nastavení a vyhledejte zprávy; tam najdete možnost označit jako přečtené a můžete aktivovat nebo deaktivovat.

Jak zjistím, že moje zpráva již byla přečtena v chatu Tinder?

Ti, kteří ho používají často a s někým bydlí, si většinou upraví polohu v Tinderu na Androidu nebo iPhonu nebo Tinder z mobilu schovají, aby ho nikdo neviděl. Ale při flirtování s někým je běžné chtít vědět, zda si vaši zprávu přečetli.

Může zjistit pomocí webu Tindera po úvodní zprávě začnete chat kontrolovat a jestli daný uživatel ‘sleduje vlákno’ nebo ne, abyste věděli, co se s ním nebo se zprávami stalo a proč na ně nikdo neodpověděl.

Nejprve musíte zkontrolovat, zda zpráva obsahovala nějaký komentář nebo slovo, které si nezaslouží odpověď, poté je důležité ověřit, Jaká byla vaše aktivita v posledních hodinách? a zjistěte, zda byl aktivní nebo zda nebyl několik dní připojen.

Pro tuto činnost prostě musíte klikněte mezi profilový obrázek a jméno konverzace. Pro danou osobu je obvykle obtížné zapomenout na kontrolu čekajících zpráv; Tinder vždy posílá upomínky vizuálně i písemně.

Dospěli jsme k závěru, že tato aplikace vám nyní nabízí tu výhodu, že víte, zda lidé četli vaše zprávy Tinder nebo ne. Protože se jedná o službu, za kterou si můžete vybrat, podle vaší ekonomické nenáročnosti.

Jak vidět něčí poslední připojení na Tinderu

Tinder hodně aktualizoval a umožnila svým uživatelům větší soukromí; od jeho vytvoření bylo možné snadno vidět poslední spojení, ale to už dnes není možné.

Nicméně, můžete zkontrolovat, zda je někdo online nebo ne; to, pokud vás upozorní při vstupu do chatu. Dalším způsobem je, že napíšete zprávu, s kým chcete mluvit, a všimnete si, že se na chatu objeví tři elipsy; což znamená, že na vás odpovídá, a proto je online. Můžete také zkontrolovat profilový obrázek, abyste zjistili, zda je stejný, jako jste měli, nebo zda jste jej nedávno změnili.

Tinder ukazuje dvojitou kontrolu na mobilu

Jaké další výhody mi kromě dvojitého šeku nabízí platba za můj účet v Tinderu?

Kromě možnosti zrušit zaškrtnutí dvojité kontroly, která potvrzuje přečtení zpráv, vám Tinder Premium nabízí možnost vylepšit svůj profil; to umístěním fotografií, které máte s velmi dobrým obrazem; Umožňuje vám také mít větší rozsah schůzek nebo doporučení od lidí blízkých vaší zeměpisné oblasti, mimo jiné více možností…

Tinder Gold

Jedná se o placenou verzi, která má Tinder, který si můžete užívat za měsíc za 15 eur; po dobu šesti měsíců 11 a; za rok 10 eur za každý měsíc. Tady si užijete mnoho funkcí, které bezplatný účet nemá jako je hledání lidí, se kterými máte větší spřízněnost; objeví se ve vyhledávání o 60 až 80 % více; mít neomezený počet lajků; dát pět super lajků za jeden den.

Taky můžete vidět, kdo vás má rád a lajky, které jsou registrovány ve vašem profilu (tato funkce je exkluzivní pro tuto verzi); můžete si vybrat, zda uvidíte ty, které jsou aktivní, nebo pouze ty, které jsou kompatibilní s vaším vkusem; Kromě toho si můžete vybrat, kdo uvidí váš profil, a zrušit reklamy.

TinderPlus

Další placenou možností, kterou vám Tinder nabízí, je jeho verze Plus; tímto, na rozdíl od zlatého, jej můžete získat nejlevnější předplatné které se pohybují mezi 5 až 10 eury měsíčně; Samozřejmě záleží i na počtu měsíců, které platíte, měsíčně se bude hodnota snižovat.

Tato verze je velmi podobná nebo prakticky stejná jako Tinder Gold; co se mění je, že nevidíš, kdo tě má rád, proto nemůžeš vědět, kdo tě má rád. Kromě toho jsou v této verzi zahrnuty i další funkce; Je na vás, koho si najmete a který vyhovuje vašim platebním dispozicím.