Saltar al contenido

Co to znamená nebo co je to EXP nebo zkušenostní body v Duolingu? K čemu to je?

25 de julio de 2022

Získejte zkušenostní body ve hře Duolingo a zvyšujte úroveň To je to, čeho každý uživatel doufá, že dosáhne při registraci na této online platformě, aby se naučil nové jazyky. Pro nikoho není tajemstvím, že Duolingo má a zásluhy a uznání si zaslouží kvalitu služeb a snadné rozhraní.

Naučit se nový jazyk je dnes úkol, který má většina lidí na dosah ruky, a platformy, jako jsou tyto, to zjednodušují pro všechny věkové kategorie a země.

K čemu jsou zkušenostní body Duolingo?

Při přístupu k rozhraní Jakmile si vytvoříte svůj účet na Duolingo, ať už prostřednictvím aplikace pro iOS a Android, začít sbírat EXP nebo zkušenostní body na Duolingo je poměrně jednoduchý úkol. K tomu, abyste mohli sbírat tyto body a dokončit tak každou úroveň, potřebujete pouze odhodlání a několik hodin týdně, které nepochybně zlepší vaše znalosti.

Pokud jste se však rozhodli učit se s Duolingo tradičnějším způsobem prostřednictvím počítače, stačí si zaregistrovat účet na oficiální stránce Duolingo a dokončit každou výzvu nebo úkol že postupně nasbíráte dostatek bodů, dokud nedosáhnete maximálního skóre a tím dokončíte kurz nebo jazyk, který jste se rozhodli studovat.

I když je pravda, že každý kurz nebo jazyk má jiné požadavky, všechny mají stejný společný cíl sbírat EXP které uživateli pomohou zlepšit své znalosti a zároveň se pobavit a pokusit se získat co nejvyšší skóre. Smyslem toho všeho je ukončit znalost jazyka a přemýšlet o zahájení nového kurzu.

Jednou ze skvělých vlastností Duolingo je, že je zcela zdarma a slibuje, že bude zdarma po mnoho let. Z tohoto důvodu, vždy se můžete naučit nový jazyk a zároveň, aniž byste museli utratit jediný cent.

Jak získat zkušenostní body v Duolingo?

Získávání zkušenostních bodů je extrémně jednoduchý úkol pro každého, kdo je opravdu zapálený do učení a každý den věnuje pár hodin týdně dokončení lekcí na každé úrovni. Ačkoli každá úroveň nabízí různé EXP skóre, dosažení maximálního skóre 30 000 je to, co každý očekává při zahájení nového kurzu nebo jazyka.

Získávání zkušenostních bodů v Duolingo není nic jiného než způsob, jak zhodnotit pokrok, kterého dosáhnete, když projdete nebo postoupíte každou úroveň. Chcete-li získat EXP na Duolingo, musíte provést tyto kroky:

Pro začátek vám individuální absolvování lekcí může získat 10 zkušenostních bodů Duolingo. Slavné rčení „cvičení dělá mistra“ se velmi dobře odráží v Duolingu a spočívá v tom, že neustálým procvičováním každé úrovně Díky tomu dosáhnete stále více bodů, které budou přínosem pro lekce.

duolingo předem

Podobně i akce umožňuje dosáhnout vyšších EXP a dosáhnout dokonce skóre 100 EXP je dokončit závěrečné testy každé lekce a samozřejmě, čím menší chybovost budete mít, tím lepší budou výsledky, a tím větší odměnu za skóre, které lze získat.

Vždy byste měli mít na paměti, že ačkoli učení nového jazyka může být zpočátku trochu komplikované, nebude tomu tak vždy, čím více praxe a času studiu věnujete, tím větší výhody můžete získat. Učení se nového jazyka otevírá cestu k mnoha dveřím a dnes Duolingo nám tento úkol usnadňuje a zpříjemňuje.