Saltar al contenido

Co to je, k čemu slouží a jak funguje Google Voice na Androidu? – Konečný průvodce

22 de agosto de 2022

Aplikace Google Voice pro Android Je to jedna z nejpreferovanějších aplikací ze strany uživatelů. kteří mají rádi správu hovorů svého zařízení v pořádku. Je to další z nejlepších produktů, nástrojů a služeb, které Google nabízí.

S každým dalším rokem technologický průmysl pracuje na vývoji produktů, strojů a dokonce i aplikací takovým způsobem, že nám to může trochu usnadnit život.

A to je právě případ aplikace Google Voice pro Android, protože to uživatelům umožňuje mít lepší kontrolu nad svými mobilními hovory a zprávami. Se službou Google Voice můžete dokonce uskutečňovat a přijímat mezinárodní hovory.

To vše s cílem mít stále lepší množství informací o všem, co souvisí se sekcí hovorů a zpráv.

Prostřednictvím této sekce vás budu učit o GoogleVoice v systému Android, jeho funkci a k ​​čemu vám může sloužit.

Google Voice Co to je?

Co to je, k čemu slouží a jak funguje Google Voice na Androidu? Je to internetová služba, která vašim kontaktům poskytne hlasové číslo a přepošle je na více telefonů.

S aplikací Google Voice můžete také filtrovat hovory, blokovat čísla a aplikovat pravidla každému volajícímu.

Když obdržíte hlasovou zprávu, Google Voice ji přepíše a pošle vám upozornění e-mailem nebo textovou zprávou.

Můžete si tedy začít užívat aplikaci Google Voice na Androidumusíte nejprve vstoupit na oficiální web a zaregistrovat se.

K tomu musíte mít a gmail účetprotože je to nutné, abyste si mohli vytvořit telefonní číslo, které vám stejný systém poskytne.

Jakmile budete mít přidělené telefonní číslo, obdržíte hovor od společnosti Google s 2místným kódem. Tyto informace jsou nezbytné k dokončení procesu registrace.

Po tomto procesu můžete nainstalovat aplikaci z Obchodu Play do začněte používat hlasovou službu.

Jak se používá Google Voice?

V případě, že nevíte, jak funguje aplikace Google Voice v systému Android, nebojte se, postupujte podle níže uvedených kroků.

Odesílejte zprávy

Jednou z výhod možnosti posílat zprávy prostřednictvím služby Google Voice, která Proces můžete provést jak na mobilu, tak na počítači.

První věc, kterou byste měli udělat, je spustit aplikaci z libovolného zařízení s operačním systémem Android.

Musíte zvolit možnost „Zprávy“. Nyní vyberte na „Přidat“, můžete to vidět ve spodní části okna.

V této volbě vyhledáte kontakt, kterému chcete zprávu poslat, můžete jej vyhledat podle jména nebo telefonního čísla.

používat google hlas v telefonu

Nyní vytvoříte textovou zprávu s maximálně 30 znaky (je to krátká zpráva), Na konci vyberete v «Poslat“ a připraven.

V případě, že chcete odeslat textovou zprávu pomocí počítače, musíte jednoduše provést stejný postup, ale z oficiálních stránek.

zavolat

Když vstoupíte do aplikace, můžete vidět, že se kontakty zobrazují v hlavním okně. Klepněte na kontakt ze seznamu, kterému chcete zavolat.

Pokud kontakt není v telefonním seznamu vašeho zařízení, klikněte na „Klíště“ a můžete napsat telefonní číslo.

Vyberte v „Zavolat“ a připraven. Tímto způsobem můžete snadno volat z aplikace Google Voice.

Pokud chcete volat z počítače, první věc, kterou byste měli udělat, je zadat oficiální webovou stránku a poté kliknout na možnost „Vytočit“.

Přidáte požadované číslo a vyberete v „Zavolat“ a připraven. V sekci «Nastavení” si můžete vybrat, zda chcete volat zobrazením svého čísla nebo čísla přiřazeného službou Voice.

Důležitý

Chcete-li používat Google Voice, potřebujete vlastní telefon a ve většině případů číslo, které může přijímat hovory. Výjimkou je Project Fi společnosti Google, který umožňuje, aby se vaše číslo Google Voice stalo vaším běžným číslem.

Účty Google Voice jsou zdarma. Jediné akce, které Google účtuje, jsou tyto Mezinárodní hovory a změnit telefonní číslo Google Voice po vytvoření účtu.