Saltar al contenido

Co to je a jak si otevřít účet OnlyFans? – Vydělávejte peníze pomocí fotografií

14 de julio de 2022

Lidé prochází špatným trhem práce, což způsobilo, že mnoho lidí přišlo o práci nebo jim byly sníženy mzdy. Které nejsou dostatečně velké, aby pokryly ekonomické potřeby jednotlivce.

Nezletilí jsou tím velmi ovlivněni, a to jak v oblasti technologií, tak v médiích, protože nemají přístup k určitým typům pracovních míst online. Pokud splňujete požadavky zákona o zaměstnanosti nezletilých, mohou pokračovat v hledání normálního zaměstnání. Zobrazeno v některých médiích.

Je důležité to zdůraznit existují potřeby zábavy, kterým vyhovují služby streamování videa a fotografií. To jsou hlavní generátory příjmů, v dolarovém vyjádření, na trhu. A vždy se snaží o co nejširší škálu možností, ze kterých si uživatel může vybrat, co chce vidět nebo co dělat s poskytovanou službou.

Například sociální sítě, jako je platforma Netflix, což je společnost, která distribuuje prostřednictvím vaší online platformě různé filmy a seriály. Doporučujeme, aby uživatel věděl, jak Netflix snadno nainstalovat.

Stejně tak vzniká několik aplikací, které sloužit jako sociální média. V nich mohou lidé účtovat konkrétní dolarové částky výměnou za to, že uživatelé budou moci vidět obsah, který mají na svém profilu nebo platformě. Jedná se o prémiové předplatné služby a tržiště vlastní společnost s názvem OnlyFans.

Nicméně v případě, že nevíte co je? Jak otevřít? Zde vám ukážeme vše o této platformě. V tomto článku vám poskytneme všechny informace o tom a jak otevřít OnlyFans a vydělávat peníze se svými fanoušky. To vše s vaším e-mailovým účtem zdarma natáčením videí erotiky nebo všeho druhu na internetu.

Co je to „Pouze fanoušci“?

Je to aplikace, která byla založena v Londýně ve Spojeném království v roce 2016 Timem Stokelym. Tvůrce této aplikace myslel na jednoduchý systém, který generovat obrovské množství peněz kvůli marketingovému směřování společnosti, kde jde téměř vždy o propagaci tohoto jako metody, při které mohou být tvůrci v důvěrnějším kontaktu se svými fanoušky.

To umožňuje tvůrci nahrát různé typy videí a obrázků, které nemají žádný typ filtru nebo omezení. Tvůrci tedy mají právo nahrát na svůj profil, co chtějí, a aplikace zasáhne pouze v případě, že bude předložen jakýkoli typ materiálu, který porušuje pravidla obsahu OnlyFans.

Jak stáhnout aplikaci Only Fans?

Nyní, pokud nevíte, toto není pouze platforma, která se nachází na internetu z počítače, ale také v jiném typu médií. OnlyFans je k dispozici pro technologii mobilních telefonů Android a iOS. Tuto aplikaci si proto můžete stáhnout zdarma a zde se dozvíte, jak otevřít OnlyFans a vydělávat peníze v dolarech natáčením videí.

V systémech Android se nachází jako soubor APK, který lze velmi snadno získat v příslušném Obchodě Play. Na platformách iOS to však není APK, ale je to jako aplikace v Apple Store. Z tohoto typu technologie si ji stáhnete a nainstalujete a budete vědět, jak otevřít OnlyFans zdarma.

Jak OnlyFans funguje?

Pokud jsme obeznámeni s aplikací Instagram, budete znát koncept aplikace, která se zaměřuje na distribuce multimediálního obsahu. OnlyFans je služba, ve které mohou uživatelé platit poplatek a která se může lišit dobou výběru.

Někteří uživatelé se mohou ptát předplatné, které trvá pouze jeden měsíc, dále lze zakoupit měsíční a roční balíčky, které nabízejí slevy na permanentky pouze na jeden měsíc. To vše pro přístup k určitým mediálním souborům nahraným tvůrci.

Tvůrci jsou nejdůležitější součástí procesu, protože musí zákazníky přilákat samy za účelem prodeje vašeho obsahu. OnlyFans je spolehlivá společnost, která se snaží být efektivní a umožňuje lidem prodávat jejich obsah bezpečně a bez rizika, že upadnou do podvodů, které ovlivňují jejich ekonomický blahobyt.

Jak si otevřít účet Only Fans a začít vydělávat peníze?

Musíte otevřít odkaz na webovou stránku sociální sítě. Tím se otevře hlavní stránka, na které Zobrazí se vám možnosti vytvoření účtu. V našem případě musíme zvolit možnost registrace. Jakmile tam klikneme, zobrazí se nabídka, do které můžeme zadat svá data a pokračovat.

Jakmile zapíšete svá data, musíte přijmout požadavky a podmínky použití, které má OnlyFans. Ty úzce souvisí se zamezením šíření obsahu zakázaného zákonem nebo společností. Poté si budete moci vybrat, zda budete fanouškem nebo tvůrcem.

Je to jasné, svůj účet zdarma zaregistrujeme pomocí emailu jako tvůrce a přidružíme bankovní účet nebo účet PayPal, na který budou přicházet platby. Budete muset začít vytvářet obsah a propagovat jej, abyste generovali zisky. A tak můžete začít dostávat peníze generované prodejem vaší předplacené služby.

velké publikum lidí

Vytvořte si účet z Androidu nebo iOS

Pro ty, kteří vlastní mobilní zařízení, existuje úhledný způsob, jak otevřít OnlyFans zdarma. To je po stažení platformě na vašem Androidu nebo iOS.

  • Přejdete na kartu „Zaregistrovat se“ je zdarma. Můžete to udělat pomocí odkazu z vašeho e-mailu, účtu Facebook nebo Google z internetu nebo jiných dostupných komunikačních prostředků.
  • Na registrační platformě, stejně jako na všech sociálních sítích. Budete muset vytvořit vše, co je vaše jméno, heslo a ověřit e-mail.
  • Jako poslední krok, aby vás fanoušek a uživatelé lépe poznali, budete muset přistoupit k vyplnění polí osobních údajů a Profilu.
  • Uděláte to, abyste se naučili, jak otevřít OnlyFans.

Otevřete si účet Only Fans z počítače

To je také k dispozici pro počítačová média, a to zdarma. V případě, že se pokoušíte vytvořit svůj účet odtud, jsou kroky téměř stejné. Stačí zadat Oficiální stránka OnlyFans a dejte v Registru. Zde jsou informace o tom, co je platforma.

Jak nahrát videa nebo fotografie na můj účet Only Fans?

Poté, co se naučíte, jak otevřít OnlyFans, přejděte na kartu «Nový příspěvek». Odtud máte přístup ke všem druhům, které můžete nahrát. Můžete nahrávat fotografie a videa z erotiky, mimo jiné také z vaření, pití, her, erotiky.

Jak fungují platby na Only Fans?

Způsob, jakým je tento bod uveden na stránce, je velmi jasný. Platby peněženkami Paypal zde nejsou uvedeny. Vyskytují se však pouze v bankách Visa, Mastercard, Maestro a debetní karty. Částka je od 20 dolarů.