Saltar al contenido

Co to je a jak mohu přizpůsobit vzhled své kreditní nebo debetní karty?

15 de agosto de 2022

Možnost personalizace kreditní či debetní karty je jednou ze služeb, kterou banky v posledních letech svým uživatelům přidávají. Tato personalizace karet se skládá z nastavit konkrétní design na kartu před tiskem.

Člověk tak může mít větší pocit sounáležitosti s bankou, stejně jako a vyšší míra spokojenosti. Za tímto účelem vám to ukážeme co je personalizovaná karta a jak se můžete naučit, jak přizpůsobit vzhled kreditní nebo debetní karty. Abyste si mohli užívat tyto extra služby banky, ke které jste přidruženi.

Co je to personalizovaná kreditní nebo debetní karta?

Personalizace kreditní nebo debetní karty spočívá v vytvořit předběžný návrh k dojmu z toho. Tato možnost vám tedy umožňuje získat unikátní kreditní nebo debetní kartu, která vám umožní dělat totéž, co u běžných kreditních karet, ale s jedinečným designem podle vašich představ.

Na druhé straně jsou tací, kteří chtějí tuto službu personalizace získat, ale bankovní subjekty, ke kterým jsou přidruženi, ji neposkytují. Pokud je to váš případ, je zde ještě jedna možnost přizpůsobte si kreditní nebo debetní kartu sami které vlastníte

Za tímto účelem stačí kontaktovat a dodavatel nátěru. To vám poskytne kryt, který můžete nalepit na přední stranu karty. Měli byste si tedy vybrat pouze design, který preferujete a který má poskytovatel k dispozici.

Mnoho lidí váhá s myšlenkou personalizace karty, ale měli byste vědět, že personalizované karty nabízejí stejné funkce než konvenční. Výhody použití personalizované kreditní karty American Express, Visa nebo MasterCard jsou tedy stejné, jako byste získali při používání tradiční karty bez personalizovaného vzhledu.

Jak přizpůsobit vzhled své kreditní nebo debetní karty?

Personalizace kreditní nebo debetní karty je snadná, pokud bankovní instituce, ke které jste přidruženi, tuto službu poskytuje, ale obecně ano. Jakmile to ověříte, stačí zadat přihlaste se na oficiální stránku z vaší banky

Po zadání stačí vybrat možnost „Aktivita karty“ a stejným způsobem v sekci „více“. Později v novém okně musíte vyberte číslo karty debetu nebo kreditu, ve kterém chcete provést personalizaci.

Nakonec musíte zadat možnost „Navrhnout vlastní kartu“. V této sekci musíte nahrát obrázek, který jste si vybrali k personalizaci vaší karty, mějte na paměti, že poskytovatelé kreditních karet mohou vámi vybraný obrázek odmítnout pokud to považují za nevhodné.

dívka používá svůj telefon a personalizovanou kreditní kartu

Proto procura vybrat vhodný obrázek A kvalitní. Navíc musíte změnit velikost tohoto obrázku bez ztráty kvality, aby byl přijat, což je minimálně 480×480 a hlavně ve formátu JPG.

Výhody a nevýhody personalizované kreditní nebo debetní karty

Tento typ karty nabízený bankami se z různých důvodů velmi liší od jakéhokoli typu běžné kreditní nebo debetní karty. Hlavní je, že personalizovaná karta nabízí uživateli mnohem osobnější charakteristika a výrazný, že pouze podpis na zadní straně.

Pokud jde o design, který může reprezentovat, měli byste vědět, že se nemusíte omezovat. Tyto karty vám dávají možnost na ně tisknout požadovaný obrázek a design. Můžete umístit rodinnou fotografii, logo vašeho oblíbeného týmu nebo jakýkoli obrázek, který si chcete stáhnout z Googlu.

Na druhou stranu, pokud jde o zabezpečení a opatření pro použití, které tyto karty mají, jsou stejné jako ostatní. Výhody používání těchto karet tedy nabízejí stejné výhody a nevýhody jako používání běžných kreditních karet.

Tyto personalizované kreditní nebo debetní karty však uživateli poskytují a větší pocit zadostiučinění se službou poskytovanou Bankou. Ne všichni lidé mají tuto službu přizpůsobení.