Saltar al contenido

Co se stane, když zruším odesílání zprávy na Instagramu, co to znamená?

31 de julio de 2022

Ve světě sociálních sítí a mobilních aplikací iinstagram, je jednou z velkých hvězd mezi mladými lidmi. Jeho platforma zakládá své hlavní funkce na nahrávání fotografií nebo videí z počítače nebo jakéhokoli zařízení Android Y iOS.

Toto je považováno za sociální síť pro začínající fotografy, protože svým uživatelům nabízí různé editační nástroje, jako je ořezávání fotografií, filtry a rámečky. To vše proto, aby byly fotografie pro zveřejnění mnohem estetičtější. Dalším důvodem, proč mnoho uživatelů jiných sociálních sítí preferuje tuto sociální síť, je však její všestrannost.

Jedním z nejpoužívanějších nástrojů ze strany uživatelů je možnost přímých zpráv, nazývaných také DM. Tyto zprávy jsou velmi podobné těm, které můžete najít v jakékoli jiné sociální síť.

Během používání se však omylem nebo neznalostí může stát několik věcí. Uživatelům se například poměrně často stává, že se během konverzace zmátli a zrušili nebo odstranili část zprávy, kterou smazali.

Jak zruším odesílání zprávy na Instagramu?

Pokud jste během konverzace napsali něco, co jste nechtěli, aby vám bylo zasláno, stačí provést následující kroky a budete moci zrušit odesílání příslušné zprávy:

  1. Chcete-li začít, musíte se přihlásit ke svému účtu Instagram. A jakmile se dostanete do aplikace, bude stačit pouze zadat zprávu, kde chceme zprávu smazat.
  2. Jakmile jsme uvnitř zprávy, najděte text, který chcete smazat, a poté na něj klikněte a všimněte si, že se objeví řada možností, mezi nimiž musíte velmi rychle stisknout možnost pro zrušení zprávy.

Je důležité, abyste věděli, že můžete odstranit jakýkoli typ obsahu ve zprávě odeslané uživatelem Joinstagram. Z fotografie, ikony nebo dokonce „líbí se mi to“, kterou jste dali jakékoli zprávě, lze ji smazat.

Na rozdíl od WhatsApp, zde není žádné omezení, pokud jde o smazání zprávy. Může to být měsíc nebo hodina, ale stále můžete smazat zprávu, kterou potřebujete.

Tato možnost je zavedena v praxi s jakoukoli zprávou ve vaší schránce na Instagramu, takže můžete dokonce smazat více zpráv ze stejné konverzace nebo dokonce od různých příjemců.

růžové pozadí mobilního instagramu

Co to znamená, když «zrušíte» zprávu na Instagramu?

Akce «zrušení“ je nástroj, který málokdo zná, nicméně je velmi užitečný, když uděláte chybu.

Když smažete nebo zrušíte zprávu, fotku nebo lajk, osoba, která by ji teoreticky měla dostat, ji neuvidí. Toto dokud zpráva nebyla otevřena. Díky tomuto nástroji máte možnost smazat libovolný počet zpráv. To zahrnuje také zprávy, které byly odeslány před několika dny.

Instagram sice nemá limity s tímto typem odesílání, na rozdíl od aplikací jako WhatsApp, kde se po určité době objevila funkce „zrušit zásilku“ zmizí. Nicméně, jak již bylo zmíněno trochu výše, měli byste si být vědomi toho, že zpráva nebyla otevřena příjemcem.

Možnost „zrušit“ je jednou z nejznámějších na mobilních platformách a je také docela kontroverzní, protože se obvykle používá.

Instagram v poslední době není jen oknem do očí ostatních lidí, ale slouží také jako prostředek komunikace, a to díky svým vynikajícím nástrojům a snadno použitelné platformě.