Saltar al contenido

Co kryje pojištění El Corte Inglés? – Finanční telefon El Corte Inglés

18 de agosto de 2022

Na trhu najdete mnoho možností, které vám umožní být kryti nebo chráněni tváří v tvář jakékoli události nebo nehodě; v tomto smyslu Pojištění El Corte Ingles je velmi rozsáhlécož je bezesporu skvělá volba, dokáže pokrýt vše od telefonů po vozidla nebo nemovitosti.

V tomto pořadí bude vše záviset na co chcete pojistit a kolik jste ochotni nebo schopni zaplatit, a pokud máte pochybnosti, existuje jednoduchý způsob, kdy si pojištění spočítáte pomocí formuláře El Corte Ingles, který vám umožní vyhodnotit, které je nejlepší; i nejvhodnější podle vašich potřeb nebo kritérií.

Můžete také volejte na číslo zákaznického servisu 913 779 779 a zeptejte se na všechny výhody, které vám finanční ústav El Corte Inglés nabízí prostřednictvím své exkluzivní karty, kde máte spoustu možností, jak mít skvělé pojištění, ideální pro případ jakékoli nehody, nebo zajít během svého pobytu do provozovny El Corte Inglés. pracovní dobu, abyste měli informace osobnějším způsobem, pokud si to přejete.

Co si můžete u El Corte Inglés pojistit?

Jak jsme již zmínili na začátku, možností je mnoho, a to natolik, že vám to kromě pojištění El Corte Ingles umožňuje také praktické a jednoduché pojištění v nezaměstnanosti; rovněž budete moci chránit různý osobní majetek nebo nemovitosti, abyste byli klidnější, bydleli bez starostí.

Osobní pojištění

Je třeba být obezřetný a mít po ruce službu, která vás ochrání v každé situaci; protože existují některé společnosti, které vyžadují nebo mají požadavky na pojištění, aby fungovaly, které jsou nezbytné, jako např uhradit léčebné výlohy nebo právní pomoc.

Díky tomu můžete při sjednávání osobního pojištění u El Corte Ingles počítat se vším výše uvedeným; kromě toho, že má jiné lékařské výhody což je nepochybně nutné, a ještě více v této době, kdy je zdraví tak důležité.

Cestovní úrazové pojištění hrazené finanční kartou

Máte kartu El Corte Ingles, pokud jste s ní za letenku zaplatili budete chráněni před smrtí nebo anatomickou ztrátou za jednorázovou a vysokou částku zřízenou společností; pokrývá však pouze čtyři osoby na stejné cestě.

Stejně tak z hlediska nehodovosti, zda vlastník nebo osoby oprávněné pro případ smrti mají náhradu zjištěné nebo ekvivalentní nákupům uskutečněným během 365 dnů před ztrátou nebo nevyrovnaný zůstatek, který nepřesahuje 18 000 EUR.

Pojištění auta

V případě vašeho auta, společnosti nebo příbuzných, v závislosti na tom, co můžete nebo chcete platit, máte pojistky s úplným nebo částečným krytím; to znamená, že můžete mít od občanskoprávní odpovědnost, krádež nebo požár, až po výměnu vozidel součástí vašeho plánu, stačí uvést nabídku a vybrat tu nejlepší.

Pojištění majetku

Tento typ pojištění od El Corte Ingles je určeno pro jakoukoli nemovitost, ať už se jedná o chatu, byty a jiné; můžete ho mít také dvěma způsoby, a to s kontinentální zárukou, která kryje nároky jako poškození krádeží, požárem. Také u obsahu, který je orientován na ztráty elektrospotřebičů, šperků nebo speciálního zboží.

Pojištění spotřebičů, spotřebičů a telefonů

V tomto případě pojištění El Corte Ingles zahrnuje do svých pojistek technické služby domu, výměna výrobků nebo výměnanicméně a přirozeně nějaká pravidla stanovená společností.

Výhody pojištění od El Corte Inglés

Anglický soud je a seriózní a odpovědná firma se zkušenostmi v různých oblastech a jednou z nich je pojišťovnictví, kde spolupracuje s nejlepšími lídry v oboru; Kromě jediného poradce, který se může věnovat všem vašim zásadám, je tento proces snadný a bezpečný.

Na druhou stranu, podle pojištění El Corte Ingles, můžete mít 3 měsíce zdarma, což je samozřejmě velká výhoda, což vám umožňuje zaplatit snížení nákladů na pojistku; stejně jako snížené ceny za velký objem nebo celkové množství nakoupené ročně.

druhy pojištění práce

A konečně, pokud to, co hledáte, je alternativa pojištění El Corte Ingles k nalezení práce, můžete si také vybrat některé z pojistek, které mají; tak jako Mnoho pracovních míst dnes vyžaduje jeden. ať už auto nebo osobní a sloužily by například ve společnostech jako Uber.