Saltar al contenido

Co je transmog ve World of Warcraft? jak mohu transmogrify objekty nebo položky ve WoW

19 de agosto de 2022

Svět videoher je tak rozsáhlý, že i z jediné hry můžeme prozkoumat mnoho dalších, které jsou z ní odvozeny; mezi nejhranější patří World of Warcraft, a jako všechny, WoW má řadu požadavků na jeho instalaci; stejně jako triky a úpravy pro zlepšení herního zážitku.

Stejně tak v každé z videoher můžeme vidět, jak lidé vyčerpávají každou poslední funkci, kterou přinášejí, dokonce vytvářejí nové možnosti; Jedná se o jiné možnosti, než jaké nabízí videohra ve výchozím nastavení.

Na druhou stranu je vždy dobré si toho být vědom základní procesy každé videohry ve kterém budeme trávit svůj čas; a také průvodce řešením, který můžeme implementovat, když v nich dojde k nehodě a máme pochybnosti.

Změny ve World of Warcraft

V rámci World of Warcraft představují několik her, které vznikají v průběhu let; při každé aktualizaci své platformy se zvláštními změnami v každém z nich, což je činí jedinečnými, a to i při zachování jejich podstaty.

Mezi nejhranějšími hrami World of Warcraft tak lidé dávají přednost detailům jedné před ostatními; jako například, mají rádi verzi, ale preferují detaily jako vzhled brnění existující v nějaké jiné verzi hry.

Pokud jde o jedinečné detaily pro každé rozšíření World of Warcraft, tzv stacky se vždy snižují pokaždé, když vyjde nové rozšíření; Jedná se o detaily specifické pro každou verzi hry, jako je brnění, síly, změny vzhledu. Je tedy velmi běžné, že narazíte na sérii naprosto pozoruhodných změn, které mohou zcela změnit zážitek hráčů.

Na druhou stranu, protože je tak proměnlivý a pestrý, je nutné mít jakousi příručku první pomoci World of Warcraft; která nám umožňuje řešit pochybnosti a dostat se z problémů a řešit konkrétní případy.

Co je Transmogrify ve World of Warcraft?

Na rozdíl od mnoha jiných videoher se World of Warcraft instaluje snadno a zároveň v něm umožňuje provádět jednoduché procesy; jako v případ transfigurační metodyširoce používaný a který umožňuje upravit vzhled objektů tak, aby nebylo možné upravovat statistiky.

Je třeba poznamenat, že existují lidé, kteří mají opravdu rádi vzhled starých předmětů a chtějí je mít; nicméně, vybavení těmito předměty oslabí vaše postavyProto dochází k transfiguraci.

Transfigurování ve hře jako World of Warcraft se tedy používá například k úpravě brnění nové hry, která vyšla; tedy v případě zmíněného brnění musí projít transfigurátorem, a tak mít možnost získat požadovaný vzhled.

Pokud jde o proces transfigurace, mohl by být popsán také v druh obchodu v rámci videohry; předměty ztrácejí úroveň zásobníku, když vyjde nové rozšíření a staré předměty postavu plně neposílí.

Jak přeměnit předměty nebo předměty ve World of Warcraft?

Základní věcí pro zahájení procesu přeměny ve World of Warcraft je předmět, který chceme přeměnit, a předmět, který jsme vybavili; abyste dosáhli transfigurace, musíte nejprve jít do a dungeon nebo raid ze starého rozšíření. Tam musíte porazit šéfy nebo příšery, které se v něm nacházejí, abyste získali předmět, který chcete pro svou postavu.

transmog ve word of warcraft

Na druhou stranu, jakmile je položka získána, musí být přijata do jednoho z «transfigurátory» které se nacházejí v hlavních městech každé frakce; toto musí být „horda nebo aliance“ nebo s mountem zvaným „Velký expediční Yak“.

Později musíte umístit předmět odpovídající vašemu vybavení třídy «deska, síťovina, kůže nebo látka» v odpovídajícím poli; ať už jde o «hlavu, rameno, hruď, plášť, pas, náramek, ruce, nohy, boty, obouruční zbraň, jednoruční zbraň, štít nebo levou ruku.»

Abyza cenu zlata postava změní vzhled předmětu aktuální podle vámi vybraného. Zároveň si pamatujte, že v některých verzích mohou být změny a variace v procesu transfigurace.