Saltar al contenido

Co je to „režim párty“ nebo „režim párty“ na telefonech Huawei a jak se aktivuje?

21 de julio de 2022

Mobilní zařízení se systémem Android přinášejí uživatelům spoustu nástrojů a speciálních funkcí, které Starají se o zlepšení zážitku a užívají si ho naplno. Rok od roku jsou tyto funkce stále zajímavější a překvapující a poskytují řešení pro jakýkoli typ situace, která může během dne nastat.

Tento operační systém je přítomen u velkých značek výrobců mobilních zařízení jako Samsung, LG, Motorola, Xiaomi a Huawei. Ten je nepochybně jedním z nejvýraznějších na seznamu a zde vysvětlujeme proč. Huawei zažívá v posledních letech velký boom na trhu, mohou za to jeho nové úpravy a nástroje.

Tyto terminály dosáhly vrcholu mezi mobilními zařízeními vyšší, střední a nižší třídy. Důvodem je to, že Huawei představil telefony s docela zajímavé vlastnosti a vlastnosti a liší se od zařízení jiných značek. Jeho nový design a rozhraní představuje velké změny a úpravy, které jsou docela stylizované a zjednodušené.

Kromě toho má nové výchozí aplikace společnosti. Proto kromě nejlepších aplikací a nástrojů Google budeme moci vidět nástroje zcela vytvořené a navržené společností Huawei, čímž docílíme jedinečného doteku značky, a tím i poskytnutí exkluzivitu pro své uživatele.

V rámci těchto aplikací vlastněných společností Huawei našli jsme docela zajímavou, o které si teď povíme. Dále vás naučíme vše o aplikaci „Party Mode nebo Party Mode“ přítomné na mobilních zařízeních Huawei. Zůstaňte s námi a zjistěte všechny podrobnosti související s touto inovativní implementací.

Co je Party Mode nebo Party Mode mobilních zařízení Huawei?

Setkáváte se s přáteli nebo na samotném večírku, všichni se rozhodnou pustit nějakou hudbu, aby rozjasnili atmosféru, ale na místě je problém chybí zvukové zařízení ani stereo. Uvolněte se, nebojte se. Zde je poměrně efektivní řešení pro tyto typy okamžiků.

Toto je aplikace Party Mode přítomný v mobilních zařízeních Huawei. Díky této funkci se budeme moci připojit k dalším terminálům Huawei prostřednictvím internetového připojení místa, kde se nacházíme, a budeme mít možnost synchronizovaně přehrávat jakýkoli typ zvuku nebo hudby na obou mobilech a vytvářet atmosféru zvukové zařízení.

Díky této funkcionalitě budeme mít možnost se připojit prostřednictvím Party Mode asi 7 mobilních zařízení bez jakýchkoliv problémů a nepříjemností. Jediným požadavkem, aby bylo možné tohoto postupu dosáhnout s úplným úspěchem, je, aby všechny terminály byly připojeny k Wi-fi síti místa, kde se nacházejí.

telefon v aplikaci

Další zajímavostí této aplikace je, že můžeme připojit klaksony a reproduktory přes microjack nebo Bluetooth port, aniž by došlo k poškození spojení s jinými mobilními zařízeními. Takto bude dosaženo ještě vyšší hlasitosti ve spojení s připojením dříve implementovaných telefonů.

Jak můžeme na našem mobilním zařízení Huawei používat a aktivovat Party Mode nebo Party Mode?

Náš první krok k mít možnost aktivovat režim Párty na mobilních zařízeních Huawei to bude vstoupit do aplikace a vybrat pole „Start Party“. Po dokončení nám bude předložen zcela unikátní QR kód, aby jej ostatní zařízení mohla naskenovat a připojit se k hlavnímu terminálu.

Je důležité poznamenat, že tato přijímací zařízení budou muset zvolit druhé pole, které se zobrazí při spuštění aplikace s názvem „Join the Party“. Konečně po připojení všech mobilních telefonů, které se budou účastnit procesu a pouze Budeme muset vybrat písničku a je to. Budeme ho moci poslouchat v totální synchronizaci na všech mobilech.

Li nemáte zařízení Huawei Existuje způsob, jak tuto aplikaci používat. Budete si muset stáhnout aplikaci „APK Extractor“ z Obchodu Play nebo z alternativního obchodu.

Poté budete muset sdílet funkci Party Mode s druhým terminálem přes bluetooth. už to udělal budeme muset nainstalovat pouze přijatý APK A je to, party režim můžeme používat na mobilu jiné značky s naprostou normálností.