Saltar al contenido

Co je to Hangouts? K čemu slouží Hangouts a jak funguje?

10 de agosto de 2022

Dnes se jdeme podívat Co je to Hangouts? K čemu slouží Hangouts a jak funguje? Závazek společnosti Google vytvořit kompletní aplikaci pro rychlé zasílání zpráv, která má co nabídnout. S velkým množstvím zajímavých funkcí, které stojí za vyzdvihnutí.

V současné době existuje poměrně velké množství aplikací pro rychlé zasílání zpráv. WhatsApp, Skype, Messenger mohou rychle přijít na mysl. I Instagram nám umožňuje komunikovat prostřednictvím zpráv s našimi přáteli.

Nicméně, Google Hangouts Je to extrémně kompletní aplikace, která může být užitečná pro velké množství situací.Chcete se o této aplikaci dozvědět trochu více? Podrobnosti zajdeme v tomto článku kde Pokusíme se vám sdělit výhody se kterými tato sázka Google disponuje ve složitém a konkurenčním světě rychlých zpráv.

Co je to Hangouts?

V podstatě Hangouts je aplikace pro komunikaci s přáteli prostřednictvím textových zpráv, hlasových hovorů a videohovorů velmi podobné jiným aplikacím, jako je WhatsApp. Je možné jej používat z mobilních zařízení a Google Chrome na počítačích.

Mezi nejzákladnější možnosti najdeme možnost posílat různé soubory, emotikony, vidět, kdy naši přátelé čtou zprávy a odpovídají, vytvářet skupiny atd.

Videohovory fungují skvěle a kvalita zvuku i videa je to docela slušné ve srovnání s jinými podobnými aplikacemi. Na druhou stranu umožňuje videohovory až 10 lidí. I když jeden nebo více z těchto lidí pochází z počítače, není problém.

Mezi věci, které můžete ve videohovorech najdete možnost přidání vizuálních i zvukových efektůsledujte videa, fotografujte a sdílejte věci díky Disku Google.

K čemu slouží Hangouts? Jak používat Hangouts?

Jak jsme vám říkali, je to a aplikace pro rychlé zasílání zpráv google. Jediným problémem je, že internetový gigant už nějakou dobu přestal aplikaci podporovat a oznámil, že ji definitivně opouští.

V tuto chvíli však nadále optimálně funguje bez jakýchkoliv problémů na počítačích i mobilních zařízeních. Je to skvělá alternativa, jak zůstat v kontaktu se svými přáteli.

Použití této aplikace je poměrně jednoduché a vše, co potřebujete, je mít a Gmail nebo Google (což by bylo stejné), abyste měli přístup ke všem funkcím uvedené aplikace.

chaty hovory hangouty sociální

Funkce a výhody Hangouts

The jeho hlavní funkcí jsou videohovory že jako jednoduchá aplikace si udržují dokonalou kvalitu téměř na stejné úrovni jako Skype. Připomeňme, že například WhatsApp nemá skvělou kvalitu obrazu a zvuku, která, přestože je přijatelná, ponechává mnoho přání pro nejnáročnější uživatele.

Můžete také vyrobit živé přenosy které budou zveřejněny ve vašem účtu Google+. Ze samotného Obchodu Play můžete tuto aplikaci získat, abyste ji mohli bez problémů začít používat.

Snad jediná špatná věc na aplikaci je, že není tak populární jako WhatsApp nebo Skype. Přimět lidi, aby uskutečňovali videohovory, je tedy něco, na čem budete muset v mnoha případech souhlasit s konkrétními lidmi prostřednictvím jiných kanálů.

Nicméně, Hangouts je atraktivní aplikace se spoustou funkcí, kterou stojí za to vyzkoušet, pokud chcete něco nového. a především, pokud jiné podobné aplikace nesplnily vaše očekávání.

V Miracomosehace budete moci najít širokou škálu tutoriálů a triků pro Hangouts, kde se dozvíte něco více o této zapomenuté aplikaci Google, která stále docela dobře funguje.