Saltar al contenido

Co je to DiDi Economy? Jaká jsou pravidla? Kolik lidí může cestovat?

8 de agosto de 2022

Co je to DiDi Economy? Jaká jsou pravidla? Kolik lidí může cestovat? To jsou docela časté otázky. Uživatelé, kteří právě začínají nebo chtějí začít používat DiDi, potřebují tento druh informací. Proto článek, který právě čtete, padne jako ulitý. Vše, co potřebujete vědět o DiDi, je zde.

Odvažte se objevovat zázraky, které skrývá aplikace i služba DiDi. Určitě nakonec budete umírat, abyste si začali užívat bezpečné, ekonomické a pohodlné cesty.

Jak funguje DiDi Economy?

Stále máte pochybnosti o tom, co je DiDi Economy? Jaká jsou pravidla? Kolik lidí může cestovat? Vysvětlení všech otázek je celkem jednoduché.

Jak již bylo zmíněno výše, DiDi Economy má téměř stejné funkce jako DiDi Express. Nicméně, existuje aspekt, který by měl být často zdůrazňován.

Ještě nižší sazby pro stejný počet lidí

DiDi Express se vyznačuje tím, že udržuje sazby o 10 až 20 % levnější než jeho konkurenti. To je to, co dělá DiDi Economy tak výjimečným… tato služba vám nabízí ještě levnější jízdné! Nicméně, hlavním pravidlem pro tuto propagaci je, že je na omezenou dobu.

Speciální hodiny pro využití služeb DiDi Economy se liší v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Pokud si nepřejete, aby byla částka stržena z vašeho bankovního účtu, můžete aktivovat platbu v hotovosti.

Tento druh slev nepředstavuje žádné omezení počtu lidí, kteří mohou nastoupit na DiDi? V žádném případě! Jednotky budou mít stále dostatek prostoru pro přesun 1-4 osob.

Na co čekáte, abyste mohli používat DiDi Economy?

Nyní, když máte potřebné informace, na co čekáte, abyste mohli používat aplikaci DiDi? Začněte si užívat extrémně bezpečné, pohodlné a ekonomické cesty!