Saltar al contenido

Co je spell vamp v League of Legends? – LoL kouzla

7 de agosto de 2022

Pro hraní Legue of Legends je nutná minimální znalost dostupných dovedností. Sání kouzel v LoL je další a stejně jako mnoho dalších dovedností má své vlastní malé detaily. Rozhodně měli byste to znát podrobně, abyste mohli upravit svou herní strategii ke každé hře a situaci.

Tato schopnost je velmi oblíbená a možná jste ji dokonce používali, aniž byste si byli příliš vědomi jejích účinků. V každém případě se nebojte, pokud jste ve hře začátečník nebo veterán, zde jistě najdete pár detailů, které by vás mohly zajímat.

Dalším způsobem, jak získat dovednosti v League of Legends, je prostřednictvím run, které vám poskytnou speciální schopnosti, můžete také získat esence, které vám pomohou odemknout šampiony. Doporučujeme, abyste se také ujal vyhledávání a získávání bodů vlivu

Co je spell vamp v LoL?

Také známý jako «vampirismus», Je to pasivní schopnost uděluje útokům speciální efekt podobné, ale odlišné od «Krádež života». Tato schopnost spočívá v udělení určitého obnovení života hráči na základě poškození, které způsobil jiné postavě.

Hodnoty jsou obvykle relativně nízké, takže se doporučuje zejména pro šampiony, jejichž schopnosti mají velmi nízkou dobu chlazení. V tomto smyslu a výjimečně je aktuálně s Akali se kterou můžete dosáhnout nejvyšší úrovně (210%).

Jak funguje spell vamp v LoL?

V první řadě je třeba to pochopit procento je uvedeno v efektu a počítá se ze skutečně způsobené škody. To znamená, že zablokované poškození se nebude počítat, i když se vztahuje na všechny typy poškození, ať už skutečné, magické nebo fyzické.

Prakticky se aplikuje na jakýkoli typ útoku, který není považován za základní a který generuje nějaký typ poškození. Tímto způsobem se kouzlo vamp v LoL vztahuje i na některá vyvolávací kouzla jako např «Trest».

Pokud bylo cíli způsobeno poškození 100 a procento sání je 10 %, získáte zpět 10 bodů zdraví. Na druhou stranu, pokud je útok plošný, procento, které se má použít, bude pouze jedna třetina původního. Jinými slovy, v tomto případě, pokud bylo každému cíli uděleno 100 poškození, budou za každý získána pouze 3 %.

Zajímavé je, že schopnosti, které způsobují poškození v průběhu času, aplikují celé procento. Podobně na něj působí i některé schopnosti, které snižují efektivitu healů.

Důležité je v každém případě věnovat pozornost klasifikaci každého typu útoku a konkrétnímu efektu, který se má použít. Toto objasnění je platné vzhledem k nekonečnosti vztahů, které mohou existovat více dovedností a efektů proti sobě ve hře.

Jen pro příklad, v případě Fox Fire je považován za multi-target (100 %) na rozdíl od Hextech Micro Rockets (33 %).

Jak získat kouzlo kreslení?

Různí šampioni mají nebo mohou vyvinout kouzlo vamp v LoL. Dá se také získat prostřednictvím předmětů a existují runy a masteries, které ji ještě vylepšují.

Válečníci

šampionů

Někteří šampioni jako Akali s «Dvojité disciplíny» a Morgana s «Sifon duše» Tuto schopnost mají jako něco přirozeného. Stejně tak Ryze s «Zoufalá síla» a Lee Sin s «Železná vůle» splňují stejnou podmínku.

Runy

Dalším z nejoblíbenějších způsobů mezi hráči je získat tuto schopnost získáním runy sací kvintesence nebo kouzla vampirismus.

Objekty

Je také možné jej najít prostřednictvím některých objektů, jako je např «Závěť starověkých», a «Hextech revolver», a «Guinsoo’s Rageblade» nebo «Hextech Gunblade.»

Mistři

Pokud jde o mistrovství, vampirismus tento efekt přímo uděluje, zatímco druhý vítr jej zmocňuje, když zdraví klesne pod určitou úroveň. Na druhou stranu lze u některých šampionů nalézt jiné schopnosti, které, aniž by byly stejné, propůjčují podobný efekt.

Jakmile zvládnete všechna potřebná kouzla a budete mít ty nejlepší šampiony, budete připraveni stát se profesionálem v League of Legends.