Saltar al contenido

Co je operační systém KaiOs a jak funguje a jak stahovat a instalovat aplikace?

18 de agosto de 2022

V současné době existuje široká škála operačních systémů a KaiOs je jedním z nich, je založen na dobře známém «FirefoxOS»byl vytvořen speciálně pro základní mobilní telefony (bez dotykové obrazovky), které mají tradiční klávesnici a jsou levné.

Má zcela jednoduché vlastnosti, ale jsou velmi praktické. Protože je tento systém KaiOs extrémně lehký, nabízí mobily větší kapacitu paměti pro uložení velkého množství informací.

Mezi své výhody nabízí KaiOs svým uživatelům navíc přátelské rozhraní obchod se širokou škálou aplikací zcela zdarma, mezi nimiž vynikají především sociální sítě.

Pokud jste jedním z uživatelů, kteří mají v úmyslu získat a základní mobilní s KaiOs, ale nevíte, pak je to pro vás. Zde vám řekneme vše, co potřebujete vědět o jeho výhodách.

KaiOs Co to je?

Myslíme na uživatele, kteří nemají přístup k mobilním telefonům poslední generace google investovala do softwaru s názvem KaiOs, který je dostupný pouze pro tradiční telefony a který spočívá v tom, že svým uživatelům poskytuje některé výhody, které mají chytré telefony.

KaiOS má aplikace, které nabízí svým zákazníkům zdarma a které si mohou stáhnout z jejich obchodu. Některé jsou: Facebook, Google Assistant, Google Maps. Mimo jiné.

Funkce operačního systému (OS) KaiOs

Mezi hlavní funkce operačního systému Kaios stojí za zmínku, že všem lidem, kteří z jakéhokoli důvodu nemají přístup k chytrému telefonu, nabízí nástroj, který jim poskytuje částečnou zkušenost i na chytrých zařízeních a umožňuje jim volný přístup, nicméně trochu omezená ve své funkcido určitých aplikací ze sociálních sítí a dalších druhů aplikací.

S operačním systémem KaiOs nebude váš základní telefon sloužit pouze k volání a posílání zpráv, ale také vám umožní zůstat v kontaktu prostřednictvím vašich sociálních sítí.

Je to díky tomu, že má obchod s aplikacemi, který svým zákazníkům nabízí na jejich základních mobilech, základní funkce jako jsou: twitter, YouTube, odlehčená verze Google Maps, Google Assistant, Facebook, dále můžete jak odesílat a přijímat emaily, videohovory, muisca, samozřejmě funkce těchto sociálních sítí jsou omezeny jen na to nejnutnější (nula videa v přímém přenosu a podobně).

Nabízí také některé hry mezi nimi: Real Football a Runner Danger Dash mimo jiné, existují i ​​​​další funkce, které můžete stáhnout jako KaiWeather slouží k zobrazení času, QR kódů, které kromě jiných různých funkcí slouží ke čtení a skenování různých kódů. Je třeba poznamenat, že KaiOs se jednoduše aktualizuje přes internet.

Stahujte a instalujte aplikace pomocí KaiOs

Pokud přemýšlíte o stahování a instalaci aplikací pomocí TAK KaiOsje vhodné nejprve zkontrolovat, zda váš telefon splňuje potřebné požadavky, aby aplikace, kterou si chcete stáhnout, na vašem mobilu fungovala.

Chcete-li stáhnout a nainstalovat různé aplikace v KaiOs, musíte aktualizovat telefon na verzi KaiOs, v15, abyste tak učinili, proveďte následující:

 • Přihlaste se do svého telefonu.
 • Vybrat «Nastavení»poté „O telefonu“, poté „Aktualizace systému“ a poté klepněte na „Vyhledat aktualizace“.
 • Provedli jste aktualizaci v telefonu, uvidíte obchod aplikace s názvem KaiStore,
 • Další věcí je vstoupit do tohoto obchodu.
 • Vyberte požadovanou aplikaci a jednoduše klikněte na „stáhnout“. Nyní se připravte užít si vše, co vám tato aplikace nabízí s SO KaiOs.

Telefonní zařízení s KaiOS na trhu

 • Níže vám poskytujeme informace, které pro vás budou velmi užitečné, pokud jde o některé mobily s OS KaiOs a které zmiňujeme níže:
 • Alcatel 3088.
 • Alcatel GoFlip 3
 • Nokia 800 Tough
 • Oranžová Sanza
 • Nokia 2720 Flip.
 • Energizer E241s
 • Alcatel GoFlip
 • Oranžová Sanza

telefony s operačním systémem kaios

OS KaiOs způsobil revoluci ve světě technologií, pokud jde o mobilní telefony nižší třídy, a přidal k těmto mobilům technologii, která se liší od toho, co běžně mají základní telefony.

KaiOs přidává do svých mobilů, byť trochu omezenější, funkce od upozornění, alternativu k videohovorům, až po možnost obojího odeslat, jak přijmout e-mailovou zprávu, mezi mnoha užitečnými funkcemi, které vás udrží aktivní v sítích a ve světě internetu. Překvapený, že? Jediné, co musíte udělat, je objevovat a užívat si s KaiOs. Až do dalšího z našich praktických článků.