Saltar al contenido

Co je lepší, Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats nebo Orders Now?

30 de julio de 2022

Komfort je luxus, a proto se stále více společností snaží zajistit, aby to mohli všichni jejich zákazníci získat téměř jakýkoli produkt, aniž by museli opustit své domovy. Mezi nimi vynikají Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats a OrdensYa, ale který z nich je nejlepší?

Celý vesmír možností

V současné době existují tisíce společností, které se věnují tomuto typu modu operandi nabídnout vám větší klid a pohodlínejen při nákupu produktů nebo příslušenství, ale také k provádění různých typů pochůzek nebo postupů.

A teď, která je nejlepší ze všech? To je otázka, na kterou může být trochu těžké odpovědět. Ale nebojte se, tento článek bude sloužit k analýze nejlepších společností, které si můžete najmout.

Je vhodné zadávat objednávky přes Glovo?

Společnost byla založena v roce 2015 a sídlí v Barcelona, ​​Španělskotato společnost má významné mezinárodní zastoupení.

Prostřednictvím jeho aplikace, dostupné pro zařízení Android a iOS, budete moci znát polohu Glovera, který má na starosti vaši žádost, a sledovat vaši objednávku, abyste měli více informací o době doručení, která je obecně přibližně 28 minut.

Velká výhoda

Glovo se věnuje mimo jiné přepravě a doručování potravin, dokumentů, klíčů, léků. Můžeš vyžádejte si, co chcete, odkud chceteprotože Glovo poskytuje své služby bez ohledu na to, zda existuje aliance s provozovnou.

Můžete také zkusit rappi

Rok 2015 a město Bogotá byly svědky zrodu jedné z nejlepších společností v oblasti doručování. Rappi se účtuje jako jakési gigantické nákupní centrum, kde můžete získat vše, co potřebujete, snadno a rychle.

rapi za všechno

Nejen, že má na starosti nákupy potravin, doplňků nebo léků, ale může se také postarat o provádění procedur, které mohou vyžadovat drahocenný čas, který byste mohli věnovat jiným věcem. V tomto smyslu, Rappi se dokonce postará o to, aby v případě potřeby vzal vašeho psa na procházku.

Doručení ke dveřím vašeho domu

Další z nejvýraznějších společností, které získají to, co chcete, a zároveň udrží všechny komunity na světě, je Deliveroo, založená ve Spojeném království, ale s přítomností na velké části evropského kontinentu a také ve Spojených arabských emirátech. , Turecko, Singapur, Austrálie a Čína.

trochu omezený

Navzdory svému velkému dopadu, díky skvělé marketingové práci, by Deliveroo mohlo být považováno za jedna z nejvíce omezených doručovacích společnostíprotože se věnují službě rozvozu jídla a uzavírají spojenectví s různými restauracemi.

Vaše oblíbené jídlo s Uber Eats

Vaše oblíbené jídlo s Uber Eats

Uber chtěl rozšířit svou kvalitu služeb do oblasti potravin. Uber Eats byl uveden na trh v roce 2014 a do té doby pokryl obrovské množství měst po celém světě, aby si jeho zákazníci nekomplikovali život nutností opustit domov.

Jen jídlo

Přestože kvalita služeb může být nesporná, bod, který může hrát proti této společnosti, je jeho omezení na distribuci potravin. Pokud je to však přesně to, co potřebujete, je to stále mimořádná možnost požádat o jídlo, po kterém tolik toužíte.

Podívejte se na OrdersNow

OrdensYa, která nabízí služby v Argentině, Bolívii, Chile, Paraguayi, Uruguayi a Dominikánské republice, je další mimořádnou možností pro online objednávání jídla.

Co potřebuješ?

Společnost OrdensYa, která získala několik ocenění díky dopadu této iniciativy, vám zpřístupňuje své aplikace pro zařízení Android a iOS s neuvěřitelnou jednoduchostí používání, takže můžete získat to, co potřebujete, v jakékoli restauraci, supermarketu nebo lékárně.

Důležitou vlastností této platformy je její část věnovaná kvalifikaci podnikůkterý vám pomůže zaručit kvalitu jídla nebo produktu, který si chcete objednat.

Která je ze všech nejlepší?

Již jsme mluvili o Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats a Orders Now, abychom zjistili, která služba je ze všech nejlepší. Můžeme však dojít k závěru, že v závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat kteroukoli z těchto možností. Stejným způsobem můžeme analyzovat, která ze všech objednávkových služeb se při práci na nich vyplatí více a lépe.

Mezi nejúplnějšími je důležité vyzdvihnout jak Glovo, tak Rappi, kteří se s nejvyšší kvalitou služeb postarají o to nejmenší, co potřebujete. Která je pro vás ta nejlepší?