Saltar al contenido

Co je Duolingo pro školy a jak funguje? – Seznamte se s Duolingo pro školy

20 de agosto de 2022

V neustálém růstu digitálního světa není nic osvobozeno od těchto nových pokroků. Naučit se jazyk nebylo nikdy tak snadné jako z pohodlí domova a pouze s chytrým zařízením a co je nejlepší, nyní je k dispozici i učitelům. Duolingo pro školy je tu, aby způsobilo revoluci ve způsobu, jakým se učíte nový jazyk.

Určitě jste už více než jednou slyšeli o slavné aplikaci pro výuku jazyků Duolingo a je to tím, že se bezpochyby umístila mezi nejlepší aplikace s nejintuitivnějším rozhraním a pro všechny věkové kategorie.

Co je to Duolingo pro školy a proč je důležité?

Duolingo pro školy není nic jiného než rozšíření, aby odborní učitelé jazyků mohli ohodnotit studenty každé sekce z hlediska požadavků a předností, které každý z nich představuje. Jinými slovy, je to a virtuální učebna aby učitelé s pomocí Duolingo mohli učit své třídy na dálku.

První věcí, kterou musíte udělat, abyste mohli začít s tímto rozšířením, je přístup na oficiální stránky Duolingo For Schools. I když je pravda, že Duolingo je aplikace, kterou zvládne každý, toto rozšíření cílí především na pedagogy či učitele, kteří chtějí lépe ovládat studenty jednotlivých oddílů i na dálku.

připravit a virtuální třída S využitím těchto nových platforem, které splňují potřeby studentů i učitelů, to nikdy nebylo tak jednoduché jako nyní.

Pro nikoho není tajemstvím, že Duolingo je aplikace pro samouky, ve které můžete učit se jazyky různými způsoby, To je důvod, proč rozšíření jako Duolingo pro školy usnadňují dálkové studium.

Jak správně začít používat Duolingo For Schools?

Pokud hledáte učitele jednoduchým způsobem sledovat pokroky svých studentů a aniž byste museli kontrolovat telefon po telefonu, toto rozšíření se vám bude hodit. Je důležité si uvědomit, že aby bylo možné přesně posoudit pokrok každého studenta, musí mít nejprve účet Duolingo.

Jakmile dokončíte proces registrace na platformě, musíte přejít na možnost, kde máte povoleno vytvořit novou místnost nebo sekci ke kterému budou mít vaši studenti přístup prostřednictvím odkazu, který budete sdílet, nebo vytvořením účtu, aby každý student měl přímý přístup.

Vytvoření sekce je velmi jednoduché, stačí zadat název učebny, vybrat jazyk, který chcete vyučovat, a nakonec stačí vybrat, jak přimějete studenty k přístupu do učebny. Obecně platí, že nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak toho dosáhnout, je prostřednictvím odkazu s přímým přístupem do virtuální učebny.

To je důležité zmínit Duolingo pro školy je k dispozici každému, kdo má účet v této aplikaci, takže lidé všech věkových kategorií a zemí mohou do sekce vstoupit pouhým zadáním kódu nebo prostřednictvím adresy URL.

seznam studentů

Toto rozšíření je zcela zdarma a má k nim přístup kdokoli. Duolingo své uživatele stále více překvapuje s různými způsoby, které nabízejí, jak se naučit nový jazyk.

Jaké jsou výhody používání Duolingo For Schools?

I když je pravda, že Duolingo je přední digitální platformou v učit jazyky samouci, rozšíření jako tato mají nástroje, které ještě více usnadňují práci každému, kdo hledá nové učební strategie.

Snadnost přístupu

Přístup ke třídě nebyl nikdy tak snadný jako s tímto rozšířením. Aby byla vaše třída známá, stačí sdílet odkaz prostřednictvím různých digitálních platforem, které v současné době existují, jako např Google Meet nebo Učebna Google.

Snadno hodnotit studenty

Když je učebna nastavena, Duolingo má na starosti organizaci tříd a testů podle jazyka. Učitel by měl pouze stanovit pokyny a hodnotit výsledek, který má každý student v průběhu kurzu.