Saltar al contenido

Co je aplikace Mi Carrefour online Španělsko a jak funguje?

28 de julio de 2022

Jste zákazníkem nadnárodního distribučního řetězce Carrefour Španělsko a stáhli jste si soubor Aplikace My Carrefour online Španělsko a chceš ji lépe poznat. No, přišli jste na ideální místo, protože zde vysvětlíme vše, co potřebujete o online aplikaci My Carrefour Španělsko.

Tato nadnárodní distribuční společnost stojí v čele všeho, co souvisí se službami zákazníkům, poskytuje jim komfort i na technologické úrovni. Z tohoto důvodu Carrefour zpřístupnil online aplikaci Mi Carrefour Španělsko, která zákazníci této nadnárodní společnosti mohou získat.

Ale co je aplikace My Carrefour? Jaký je jeho provoz? A jaké výhody přináší těm, kteří si je stáhnou? Objevte odpovědi na tyto otázky a také zjistěte, jak velmi snadno zjistit stav své objednávky v My Carrefour Online.

Co je aplikace My Carrefour online Španělsko?

Je to aplikace vytvořená výhradně pro zákazníky Carrefour, navržená tak uživatel může nakupovat klidně. Carrefour, myslíc na pohodlí svých zákazníků, spustil tuto aplikaci, aby se do obchodu dostali jediným kliknutím. Uživatelům tak usnadňuje nákup jejich obvyklých produktů a sledování dalších možností nákupu s jejich cenami.

Aby bylo pro uživatele Carrefouru snadné zakoupit tuto aplikaci, společnost ji zpřístupnila v online obchodech s aplikacemi. Takže pokud je chcete získat, můžete stáhněte si je z App Store a Google Play pro vaše zařízení Android nebo iOS.

Funkce nabízená aplikací

Poté, co si stáhnete a nainstalujete aplikaci Mi Carrefour, aplikaci vám poskytne prohlídku funkcí které se schází, mezi nimiž najdete:

 • Možnost „Obchody“, která vám pomůže zjistit, který supermarket Carrefour je ve vašem okolí, a označit ty, které chcete, jako oblíbené. Tato funkce spolupracuje s geolokačním mechanismem, který provádí vyhledávání jak na mapách, tak na celých seznamech prodejen.
 • Najdete zde také možnost „Nákupy“, pomocí které můžete online, zakoupit produkty dostupné v obchodě. Postup je snadný a rychlý, stačí si vybrat supermarket a ten vás přesměruje na web Carrefour.
 • Dokonce vám dává možnost sestavit si svůj osobní nákupní seznam, když dorazíte do supermarketu, už víte, co si vezmete a kolik to stojí. Pokud si budete přát, můžete si vytvořit různé seznamy a dát jim osobní jméno, například „výrobky osobní hygieny“, „potraviny“ a další.
 • Mezi další funkce, které nabízí aplikace My Carrefour, patří přizpůsobení ikon aplikací podle vašich představ. Což znamená, že můžete upravovat ikony v prostoru aplikace, abyste si usnadnili používání.

Některé možnosti, které aplikace nabízí při registraci

Stažením a instalací aplikace Mi Carrefour budete mít nějaké možnosti nabízené aplikací ve váš prospěch, jako například:

 • S vaší registrací v aplikaci a zadáním věrnostní karty Carrefour můžete mít přístup k úsporným šekům a kupónům.
 • Máte také možnost obnovit nebo změnit heslo svého účtu My Carrefour.
 • Můžete dokonce vstoupit do oblasti čerpací stanice nebo do historie jízdenek.
 • I když příležitostní zákazníci mohou ke svým nákupům použít aplikaci My Carrefour, pokud se zaregistrujete, rozhodnete se pro kupóny a šeky úspor.

Výhody aplikace My Carrefour

S aplikací My Carrefour App můžete ušetřit čas a peníze s Carrefour Pay, budete mít příležitost nakupujte pohodlně. A některé z výhod, které budete mít při používání aplikace Mi Carrefour, jsou následující, které uvedeme níže.

 • Carrefour Pay, kde můžete svou kartou Pass zrušit a získat slevy pomocí mobilu.

platit carrefour

 • Dokonce budete moci znát svou kartu nebo členské číslo v Carrefour.
 • Nakupováním online budete mít k dispozici více než 1,5 milionu produktů ke koupi.
 • Slevy a kupony, shromažďujte slevy a kontrolujte úspory a použijte je na své nákupy.

Doufáme, že informace pro vás budou velmi užitečné a že můžete vytěžit z toho maximum do nové aplikace My Carrefour.