Saltar al contenido

Co je a jak poslat „Super zprávu“ na Tinder? Zvyšuje vaše šance na shodu o 25 %

25 de julio de 2022

Bezpochyby dnes existuje nespočet sociálních sítí nebo aplikací, které vám umožní setkávat se s lidmi z celého světa bez ohledu na vzdálenost. Mnohé z těchto aplikací jsou však určeny k tomu, aby jejich uživatelé byli v úzkém kontaktu se svými přáteli, rodinou nebo partnerem.

Právě z tohoto důvodu byla vyvinuta aplikace s názvem Tinder, se kterou budou mít uživatelé možnost získat partnera nebo mít rande. Tato platforma je stále úspěšnější a využívají ji lidé téměř z celého světa. Přihlásit se můžete ze svého Facebooku nebo telefonu.

Na druhou stranu, i když má jednoduché rozhraní, existují některé funkce a možnosti, které mohou být složité, zejména pro uživatele, kteří s touto aplikací začínají. Mezi těmito možnostmi je jednou z nejužitečnějších a nejnovějších poslat „Super zprávy. Vzhledem k tomu, že se jedná o vynikající alternativu ke zvýšení šancí na vytvoření zápasu.

Jak vytvořit zápas na Tinderu?

Obvykle probíhá zápas v aplikaci Tinder přejeďte doprava, nad profilovým obrázkem člověka, který se nám líbí. Podobně, aby byla tato akce provedena, je nutné, aby tento proces provedli oba uživatelé.

Je třeba poznamenat, že existuje možnost, o které ví jen velmi málo uživatelů, a pokud jste v Tinderu noví, tato alternativa vám může ve velkém měřítku prospět. Přesně tak vám může pomoci zvýšit šance na shodu o 25 %, ale buďte opatrní, protože jeho použití zdarma je omezené a konečné. Dále si vysvětlíme, jak poslat „Super zprávu“ nebo osobní zprávu, aniž byste předtím museli vytvořit shodu.

Jak poslat ‘Super zprávu’ na Tinder a zvýšit své šance?

Tato funkce je ideální pro ty uživatele, kteří chtějí zvýšit šance na získání Match a kteří také našli osobu, která se jim opravdu líbí.

Chcete-li odeslat „Super zprávu“ nebo osobní zprávu na Tinder, první věc, kterou musíme udělat, je jít na modrá ikona který je v pravá spodní část profilové fotografie, přesně vedle jména a vzdálenosti. Jakmile na tuto možnost kliknete, okamžitě se zobrazí okno, kde můžete napsat zprávu. Nakonec stačí kliknout na odeslat a je to.

Odeslat zprávu Tinder

Množství povolených znaků je 140 a také používání ‘Super zpráv’ nebo osobních zpráv je omezené, takže si dobře rozmyslete, komu je dáte, než je utratíte. Je důležité si uvědomit, že se jedná o zcela bezplatný proces. V případě, že chcete poslat více než jednu „Super zprávu“ nebo osobní zprávu, abyste získali shodu, Tinder nabízí možnost platby, kde nám umožňuje provést tuto funkci vícekrát na základě toho, co platíme.

Tinder Plus a Tinter Gold jsou předplatné, které lze provést v rámci aplikace, za to musíme platit měsíčně, ale dá nám to výhody a další nástroje k flirtování, mezi ně patří:

  • Odešlete několik denních zpráv bez shody
  • Neomezené lajky
  • Nezobrazuje reklamy
  • 5 „Super Likes“ každý den
  • Možnost vrátit se, pokud změníte názor
  • Mezi další důležité výhody

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom však slyšeli váš názor Podařilo se vám odeslat „Super zprávu“ na Tinder a vytvořit zápas? Považujete tento nástroj za užitečný? Zanechte nám svou odpověď v komentářích.

Také by vás mohlo zajímat, Jak změnit své uživatelské jméno na Tinderu.