Saltar al contenido

Co je a jak otevřít příponu souboru .JS na mém PC s Windows?

13 de julio de 2022

Pokud je vaším cílem pracovat na programování řádků kódu .JS ve Windows vašeho PC, musíte nejprve vědět, co to je a jak fungují. To je důvod, proč v tomto tutoriálu stručně vysvětlíme jak otevřít soubor s příponou .JS a následně s nimi pracovat.

Soubory, které končí na .JS, jsou příponou, která může být pouze otevřít pomocí speciálních aplikací. Tyto typy dokumentů jsou obvykle složitější na čtení a stahování, což znamená, že se jedná o soubor, který nemůže vidět každý.

Soubory .JS jsou tvořený jednoduchým textem provádět výměnu dat, která je podmnožinou doslovného zápisu. Řádky kódu JavaScript jsou textové dokumenty, které poskytují odkazy na internetové stránky, které po výběru plní svou naprogramovanou funkci a lze je povolit v libovolném prohlížeči.

Funkce, které lze provádět pomocí JavaScriptu, jsou otevírání nebo zavírání karet a oken internetového prohlížeče nebo provádění ověřovací sekvence. JavaScript kódy umožňují vytvářet funkční tabulky, které lze interaktivně zobrazovat; to uživateli umožňuje snadnou správu PC, a proto je dobré vložit do vaší stránky WordPress nějaký JavaScript.

Můžete také použít Microsoft Poznámkový blok otevřít obsah souboru .JS a analyzovat jeho podrobné informace a také napsat HTML kód pro vaši webovou stránku.

Co je přípona souboru .JS?

Přípona souboru je řetězec 3 nebo 4 znaků nachází na konci názvu dokumentu. Soubory přípon sdělují programátorovi, o jaký druh dokumentu se jedná a jaké informace má související s Windows.

Okna Windows jsou často spojena se seznamem kódů .JS, které jsou srovnány s každým souborem rozšíření. Z tohoto důvodu, když dvakrát kliknete na vybraný dokument, automaticky se otevře na vašem počítači.

Ale samozřejmě, když odstraníte dokument z počítače, budou smazány i všechny informace související s příponou souboru .JS. Z tohoto důvodu, i když získáte odkaz na dokument, když se jej pokusíte otevřít, počítač oznámí, že došlo k chybě.

Jak otevřít příponu souboru .JS?

Proces otevření souboru .JS je jednoduchý, ale programátor musí ověřit, zda má počítač a aplikace kompatibilní s programem. Z tohoto důvodu v tomto tutoriálu stručně vysvětlíme, co musíte udělat, abyste tento dokument otevřeli pro správné použití.

Chcete-li otevřít příponu souboru .JS, můžete to udělat jako jakýkoli jiný dokument, který chcete vybrat na svém počítači, musíte zadat Dvojklik. Pokud je kombinace souborů definována správně, aplikace, která otevře soubor .JS, umožní jeho správné otevření.

Budete muset ověřit, že váš počítač má příslušnou aplikaci pro otevření aplikace .JS a pokud ji nemáte, budete si ji muset zakoupit. Protože pokud nemáte ideální aplikaci pro tento soubor, nebudete moci dokument otevřít, bez ohledu na to, jak moc se o to budete ve Windows snažit.

muž notebook pc

Aplikace, které vám umožní otevřít .JS

Abychom mohli otevřít soubor s příponou .JS, musíme mít jednu z těchto aplikací, které normálně Počítače jsou dodávány s vestavěnými.

  1. Poznámkový blok Microsoft, který lze stáhnout z obchodu Microsoft Store.
  2. Microsoft Internet Explorer.
  3. Apple Safari.
  4. Google Chrome.
  5. Mozilla Firefox.

Velmi užitečné upozornění týkající se souboru .JS

Toto je velmi důležitý bod, který je třeba vzít v úvahu, proto mu buďte velmi pozorní Vyhnul jsem se nepřiměřeným atributům. Tímto způsobem zajistíte, že váš soubor s příponou .JS bude správně fungovat a bude plnit funkci, pro kterou byl naprogramován.

Co tím myslíme, dobře, že někteří programátoři mají tendenci upravovat příponu souboru .JS, ale to by se nemělo dělat. Proč? protože to nezpůsobí změnu typu souboru, protože to provede pouze uvedený software. A toto je a speciální konverzní softwarekterý umožňuje upravit soubor .JS jiným typem souboru.

Jak jste si možná všimli, otevření souboru s příponou .JS je velmi jednoduché, což vám umožní provádět programování ve vašem Windows. Ale je to také důležité zkuste dokument neupravovat pokud pro to nemáte správný softwarový převodník.