Saltar al contenido

Co dělat, když se Apple Watch nezapnou a zahřejí se? Konečné řešení

4 de agosto de 2022

Hodinky Apple Watch jsou jedny z nich nejinovativnější a nejinteligentnější zařízení, jako každé chytré zařízení může způsobit nebo generovat nějakou poruchu, která může pocházet z nadměrného používání nabíječky, baterie nebo samotného zařízení. Proto je důležité vědět, kolik baterie vám zbývá. Zde vám ukážeme, jak aktivovat režim úspory baterie.

Apple Watch jsou jedny z nich nejinteligentnější a nejpraktičtější hodinky na trhu ale ne vždy fungují tak, jak by měly. Jako každé zařízení může představovat určitý typ závady na obrazovce, operačním systému nebo dokonce i na baterii, což svým operátorům přináší poruchy a každodenní nepříjemnosti.

Co dělat, když se Apple Watch nezapnou?

Pokud je vaše obrazovka zcela černá a tlačítka nereagují na žádnou interakci, s největší pravděpodobností je vypnutá resp nemají dostatek baterie. Nejprve musíme stisknout boční tlačítko a počkat, zda se Apple Watch zapnou, jinak budeme muset naše hodinky restartovat.

Chcete-li jej restartovat, musíte stiskněte boční tlačítko a korunku Digital Crown na několik sekund, dokud na obrazovce neuvidíte jablko Apple. V některých případech jsou to obvykle baterie, které mohou selhat a způsobit větší poškození vašeho zařízení Apple Watch.

Pokud tomu tak je, řešením by bylo okamžitě přejít na vyměňte baterii svých Apple Watch. Obraťte se na nejbližší specializovaný technický servis a vyměňte jej. Snažte se udržovat operační systém zařízení vždy aktuální (nezapomeňte, že je důležité aktualizovat zařízení iPhone a iPad na nejnovější verzi), optimalizujte zařízení a používejte jej v úsporném režimu.

Pokud k závadě dojde při nabíjení Apple Watch, první věc, kterou byste měli udělat, je Zkontrolujte, zda je vaše zařízení Apple Watch dobře připojeno. Pokud se tato závada vyskytuje u nabíječky, bylo by nejlepší ji vyměnit v některé z nejbližších prodejen.

Běžné problémy jsou při nabíjení Apple Watch, obvykle se jedná o poškození nabíječky. Pokud se vaše zařízení Apple Watch stále nezapne nebo se stále nenabíjí, může být problém něčím způsoben. selhání nebo součásti vašeho Apple Watch.

Co dělat, když se Apple Watch přehřívají?

Apple Watch jsou stále miniaturní nositelné zařízení s jedním rozdílem, že nemají vestavěný ventilátor. To, že nemáte ventilátor, může a často způsobuje vaše Apple Watch se z jakéhokoli důvodu přehřívá použití a nelze je chladit kvůli chybějícímu ventilátoru.

Vyzbrojte se Apple Watch

Jeden z důvodů, proč má naše zařízení Apple Watch tendenci se zahřívat více než normálně Může to být způsobeno neustálým používáním. po celé naše dny. Může existovat dobrý důvod, proč se vaše zařízení Apple Watch přehřívá a končí ve výkonu.

Apple vždy jasně specifikuje, jak byste měli nabijte si Apple Watch která se musí nacházet v a dobře větraný prostor přesně tak, aby nedošlo k jeho přehřátí. Až je nabijete, nechte je po vypnutí Apple Watch asi 10 až 15 minut odpočívat.

Nechte své Apple Watch nabíjet a po dokončení nabíjení je nepoužívejte, když se nabíjejí, nechte je odpočinout a přejděte do aplikace Watch na vašem iPhone. Při zadávání vyberte obecnou možnost, poté „Přístupnost“ a zakázat možnost VoiceOver počkejte několik minut a zapněte jej.

S tímto formulářem by vaše Apple Watch měly a dobrý výkon a neměl by se přehřívat při plném provozu. Pokud problém s přehříváním přetrvává, doporučujeme vám kontaktovat servis Apple Inc, abyste mohli tento problém vyřešit na Apple Watch.

Apple Watch jsou navrženy tak, aby fungovaly opticky teploty mezi 0 a 35 °C (32 a 95 °F). Když se Apple Watch nepoužívá, neměly by být delší dobu na přímém slunci a v horkých dnech je nenechávejte v autě. Nakonec byste měli mít na paměti, že Apple spravuje účinný systém ochrany pro všechna svá zařízení.