Saltar al contenido

Co dělat, když moje dítě utratilo peníze za Fortnite? – vrátit peníze

29 de julio de 2022

Vaše dítě mohlo utratit peníze za Fortnite bez vašeho svolení. Ve skutečnosti si mnoho rodičů neuvědomuje, jaké nákupy jejich děti na platformě provádějí. jestli se divíš Co dělat, když moje dítě utratilo peníze za Fortnite? – vrátit penízeVěnujte pozornost tomuto zajímavému článku.

Moje dítě utratilo peníze za Fortnite bez mého svolení

Fortnite může být pro hráče návykový. Děti například tráví hodiny používáním této aplikace a jsou v pokušení ke koupi digitální položky jako jsou personalizované kostýmy nebo konkrétní tance.

Někdy k těmto položkám přistupují pomocí Kreditní karty od rodičů bez jejich svolení, což vede k problémům. Je důležité, aby rodiče s dětmi o tomto problému mluvili, aby se předešlo zbytečným výdajům. Zároveň je vhodné aktivovat rodičovskou kontrolu ve Fortnite, abyste se vyhnuli neoprávněným nákupům prostřednictvím vašich karet.

Zásady vrácení peněz Epic Games

„Epic Games“ zavedlo zásady pro vrácení peněz, o kterých byste měli vědět požádat o tuto službu. Produkty s nárokem na vrácení peněz jsou hry a položky zakoupené v Epic Games Store. Zatímco ve Fortnite je možné vrátit peníze za skiny, jiné produkty jsou nevratné, například virtuální měny a další spotřební materiál.

V tomto smyslu můžete získat náhradu za předpokladu, že obsah nebyl smazán, spotřebován nebo přenesen. Pokud je produkt způsobilý, systém povolí možnost žádosti o vrácení peněz.

Lhůta pro žádost o vrácení peněz

Podle epické hry, máte lhůtu 14 dnů od data nákupu na požádání o vrácení peněz. Také byste měli vědět, že pokud je přehrávač deaktivován nebo porušil podmínky služby, nebude možné žádost podat.

Dále vám představujeme relevantní informace které byste měli vzít v úvahu, pokud vaše dítě utratilo peníze za Fortnite bez vašeho souhlasu.

Co dělat, když moje dítě utratilo peníze za Fortnite? – vrátit peníze

Pokud vaše dítě utratilo peníze za Fortnite, využijte možnosti nastavení účtů, abyste se v budoucnu vyhnuli dalším výdajům na tuto hru. Z tohoto důvodu postupujte takto:

Spravujte uživatelský účet

Existuje několik způsobů, jak spravovat uživatelský účet, který vaše dítě používá k hraní her. Ty závisí na dostupné konfiguraci a herní platforma se kterým vstoupíte do Fortnite.

Android

Protože je možné aktivovat rodičovskou kontrolu na Androidu, zkontrolujte, zda vaše kreditní karta není aktivována z oficiálních stránek Epic Games. Zkontrolujte v platební sekci a pokud jsou s vaší kartou spojeny informace, pokračujte v jejich odstranění pomocí ikony koše.

Microsoft Store

Na této platformě můžete vybrat ikonu profil účtu a přejděte do „Nastavení“. Zde vyhledejte „Přihlášení k nákupu“ a vypněte možnost „Nákup bez hesla“.

hraní fortnite

iOS

Na zařízení se systémem iOS můžete zadat „nastavení“ a vybrat možnost „omezení“. Nezapomeňte „Povolit omezení“ a napište kód, který jste nepoužili pro žádný jiný účel. Poté vypněte možnost „Povolit nákupy“ a zapněte „Požádat o nákup“.

Xbox One/PlayStation 4

v Xbox One a PlayStation 4, vytvořte heslo, které zabrání vašemu dítěti v neoprávněných nákupech. Klíč bude povinný pro jakoukoli transakci. Pokaždé, když sdílíte konzoli se svým dítětem, odstraňte také jakýkoli typ informací o vaší kreditní kartě a odhlaste se.

Co mám udělat pro vrácení peněz?

Chcete-li požádat o vrácení peněz za útratu ve Fortnite, musíte se přihlásit k účtu epické hry a proveďte následující postup:

Nejprve vyberte možnost „Transakce“ a vyhledejte hru, za kterou chcete žádat o vrácení peněz. Poté přejděte na možnost „Další informace“ a zjistěte, zda je hra způsobilá pro a automatické vrácení peněz. Stiskněte tlačítko «Požádat o vrácení peněz» a nakonec vyberte důvod, pro který žádáte o vrácení peněz.