Saltar al contenido

Co dělat, když míra akceptace a dokončených jízd v DIDI klesne kvůli systémové chybě?

8 de agosto de 2022

Být velmi informovaný a vidět své hodnocení nebo uživatelské hvězdičky v Didi je zásadní, vaše pověst je skutečně velmi relevantní. To platí i pro míru přijetí, ale Co dělat, když míra akceptace a dokončených jízd v DIDI klesne kvůli systémové chybě? Pokud máte tento problém, pokračujte ve čtení.

Míra akceptace a dokončené cesty v DIDI – Systémové chyby

Problém je následující, jak jistě víte, míra přijetí je při práci s Didi velmi relevantní. Ve skutečnosti je nezbytné, abyste věděli, jaká je míra přijetí v didi, pokud se plánujete plně věnovat spolupráci s touto společností.

Ve zkratce, odmítnutí mnoha cest může ovlivnit míru přijetí, což jinými slovy způsobuje problémy s fungováním bonusů a garantovaných výher. Tyto zisky jsou samozřejmě základním aspektem a nikdo by o ně nechtěl přijít.

Nízká míra přijetí znamená, že můžete zmeškat výlety v budoucnu. Proto docházíme k závěru, že je nezbytné řídit míru přijetí co nejvyšší.

Nyní je tu nepříjemnost, na kterou si mnoho uživatelů stěžovalo a o které budeme hovořit příště. Odkazujeme na systémové chyby které ovlivňují míru přijetí.

Chyby v Didi, které ovlivňují míru přijetí

V posledních měsících si již mnoho uživatelů stěžovalo na problémy se systémem a mírou akceptace. Nepříjemnost nastává při zamítnutí žádostí, které spadají do kategorie “Odmítnutí povoleno”.

Jak možná víte, když se zobrazí zpráva „Odmítnout povoleno“, měli byste mít možnost takové cesty odmítnout. Je jasné, že se nedoporučuje odmítat mnoho výletů za sebou, protože tímto způsobem budete mít nevyhnutelně problémy s platformou.

Přesto často odmítnutí cesty se zprávou „Odmítnout povoleno“ obvykle ovlivní míru přijetí a to nemělo by to tak být. Ve skutečnosti se v extrémnějších případech mohou některé přijaté cesty jevit jako odmítnuté, což je něco ještě horšího, než co bylo ukázáno dříve.

nízká míra akceptace chyb systém didi

To, co bylo řečeno, je velmi nepříjemné, ale možná je to způsobeno a chyba programování na platformě. Didi si je vědoma problému, ale v době, kdy si toto přečtete, nemusí existovat dokonalé řešení. Vzhledem k tomu vám doporučujeme přijmout určitá opatření, která vám mohou v budoucnu pomoci.

Jak vyřešit tento problém s mírou akceptace

Didi může být v těchto věcech velmi zdrženlivý, takže pokud je kontaktujete, můžete být požádáni důkaz problému. Jinými slovy, platforma může vyžadovat, abyste měli snímek obrazovky požadavku, kde je zobrazena zpráva „Odmítnutí povoleno“. Je zřejmé, že to není příliš běžná věc, protože většina lidí tuto zprávu jednoduše nezachytí.

V každém případě, když vidíte, že problém, i když není příliš častý, může nastat, je proto nejlepší, abyste se od nynějška snažili co nejvíce udělat snímky obrazovky. Je jasné, že to nemusíte dělat pro všechny cesty, které přijmete, ukládejte pouze záběry pro cesty, které chcete odmítnout.

Jak jsme uvedli dříve, není to ideální řešení, ale i když byla ovlivněna vaše míra přijetí, v budoucnu můžete osvobodit vás od tohoto problému. Proto neustále provádějte zachycení, aby nedošlo k chybě, která by vás mohla ovlivnit, alespoň to dělejte, dokud Didi problém zcela nevyřeší.

A konečně, pokud z nějakého důvodu již nechcete dostávat cesty, existuje také možnost aktivovat nebo deaktivovat požadavky na cesty v DiDi Driver, ale to by byla poslední možnost.