Saltar al contenido

Co dělá mizející kletba v Minecraftu a jak se jí můžeme vyhnout?

8 de agosto de 2022

Každá aktualizace Minecraftu obsahuje nové funkce, mizející kletba je jednou z posledních, která je známá a je docela zajímavá. Použití této kletby je v zásadě osobní rozhodnutí, ale v jednom herním režimu je pravděpodobně užitečnější než v jiném, vědět o ní trochu víc.

Co dělá mizející kletba?

Pro mnoho hráčů se tato kletba stala velmi užitečným nástrojem, zvláště když jsou v režimu pro více hráčů. Tato kletba spočívá v tom, že vaše předměty zmizí, když zemřete, a to takovým způsobem, že je nikdo jiný nemůže použít, je to taková past.

Mnohokrát, když bojujete v multiplayeru, je obtížné přimět ostatní hráče, aby nerabovali to, co bylo v našem inventáři. S touhle kletbou je to ale opravdu jednoduché, stačí ji aktivovat očarovacím blokem a můžete hrát s jistotou, že váš inventář nebude patřit někomu jinému.

Měli byste mít na paměti, že toto očarování se nevztahuje pouze na ostatní hráče, ale také na vás samotné. A to, i když se vrátíte na místo, kde došlo ke smrti vaší postavyváš inventář bude pryč, zmizí a nebude možné jej obnovit.

Jak provést mizející kletbu?

Jako každé prokletí nebo očarování, k jeho aktivaci musíte mít kouzelný stůl, kde můžete kombinovat potřebné prvky. Proces čarování je jednoduchý, stačí se dostat ke stoluumístěte předmět k očarování a určete očarování.

Pokud nejste poblíž jednoho z těchto stolů, můžete si jej vyrobit, pokud máte potřebné prvky, k jeho získání budete potřebovat 7 prvků. Potřebujete získat 4 obsidiánové bloky, dva diamanty a kniha které musíte umístit specifickým způsobem, aby se tabulka vytvořila správně.

Rozdělte pracovní stůl na tři svislé čáry, pořadí vašich předmětů by mělo být, diamant, obsidián na první. Pro druhý řádek, kniha nahoře a obsidián uprostřed a dole a ve třetím se opakuje první.

V případě, že chcete vylepšit svá kouzla, budete muset zvyšte svou úroveň XP a rozmístěte kolem stolu knihovny kouzel.

Mohu se vyhnout mizející kletbě?

Svým způsobem jediný způsob vyhýbat se tato kletba spočívá v tom, že ji ostatní uživatelé nepoužívají, mějte na paměti, že v některých případech kletba objekt neodstraní. To znamená, že můžete mít smůlu a získat skvělý předmět s touto kletbou a velkým problémem je, že jeho použití bude jeho zničením.

V současné době neexistuje způsob, jak tuto kletbu zrušit, pamatujte, že kletby v Minecraftu jsou výslovně jen takové, kletby. Mnoho uživatelů dává přednost ukládání položekDokud neuvidíme, jestli v nové aktualizaci existuje způsob, jak se této strašné kletby zbavit.

Zvažte, že to není jediná kletba, která existuje, nejlepší je před použitím jakýkoli předmět zkontrolovat, takže si hlídejte záda, abyste neriskovali.

BOJ MEČŮ

Je dobré použít mizející kletbu?

I když je to prokletí, které nás může určitým způsobem ovlivnit jeho použití se doporučuje. Pokud máme předměty vysoké úrovně, jako jsou meče nebo brnění, je to vhodnější. Pamatujte, že použití této kletby je zřejmé v režimech pro více hráčů, její použití vám může poskytnout výhodu a zabránit vašim protivníkům zesílit.

Používejte jej opatrně, pamatujte, že i když budete své předměty sbírat sami, nebudete moci odstranit nebo upravit prokletí. Hrajte opatrně a použijte tuto kletbu podle svého.

Minecraft má několik kouzel, kouzel, která vám udělají herní zážitek jednodušší a zábavnější, protože mnoho z nich je odpovědných za usnadnění úkolů nebo akcí, které musíte provést. Mezi oblíbené hráče patří zaklínadlo vodivosti a napichovací kouzlo.

Stejně jako můžete očarování používat na svých běžných nástrojích, můžete je také bez problémů odstranit.