Saltar al contenido

Co dává více zkušeností v Minecraftu? Jak získat zkušenosti rychleji?

20 de agosto de 2022

Získejte spoustu zkušeností v Minecraftu vám může pomoci odemknout určité aspekty hrya navíc jej lze použít pro další stejně užitečné věci v rámci aplikace.

Ale tato otázka je něco, co se mnohým vymyká z rukou, to znamená, že ne každý ví jak získat ty body během hry, i když, pokud vás to zajímá, čtěte dál.

V případě, že to nevíte, existují i ​​způsoby, jak odebírat nebo získávat zkušenosti podle potřeby, to zvládnete díky speciálnímu příkazu. Pokud nevíte, jak pracovat s příkazy, doporučujeme otevřít a aktivovat příkazovou konzoli.

Jak mohu získat zkušenosti rychleji? Jaké jsou nejpřínosnější alternativy?

Existuje mnoho způsobů, jak rychle a snadno nahrajte zkušenosti s minecraftemi když vše bude záviset na tom, jak jste obeznámeni s hrou, i když stejným způsobem budete moci vidět několik z nich rozdělených podle fází níže.

Chovat zvířata nebo těžit

Pokud nemáte moc času na hraní Minecraftu, nejjednodušší způsob získat zkušenosti, aniž byste vstoupili do čelistí nebezpečíchová zvířata.

Když ho získáte, uvidíte, jak se k vám vznášejí koule zkušeností, i když jich nebude mnoho, bude to stačit vzhledem k tomu, že musíte ještě ujít dlouhou cestu, než budete moci prozkoumat další možnosti.

Také při těžbě je také možné získat nějaké zkušenosti, konkrétně když sbíráte uhlíjediný box nízké úrovně, který vám dá koule při vyzvednutí.

Tavení minerálů v peci

Dalším způsobem, jak získat trochu více zkušeností v Minecraftu, je roztavení některých minerálů, které vám po dokončení vaření poskytnou úroveň, jakmile je nasbíráte. Stavba pece je snadnápostačí kamenné čtverce a pracovní stůl, který vytvoříte ze čtvercových bloků z čistého dřeva.

Tímto způsobem budete mít dostatek prostoru pro výrobu, abyste si mohli navrhnout vlastní kuchyni a roztavit v ní různé minerály, i když nezapomeňte, že k jejímu fungování budete potřebovat uhlí.

kovat železo

Cestujte do Netheru a sbírejte křemen

The Nether je ve hře také známý jako podsvětía po nějaké době hraní jistě přijdete na to, jak se tam dostat.

V tomto prostředí je několik nových materiálů a také děsivých a hrozivých tvorů, ale je to místo s mnoha možnostmi, jak získat velké množství zkušeností.

V tomto případě byste měli udělat cZískejte křemen, který se tvoří v Netheru a že jich je tuny, a když je nasbíráte, dají vám mnoho koulí.

Zabijte prasečí zombie muže

Zombie pigman je jedním z mnoha tvorů nalezených v podsvětí Minecraftu a je jich mnoho. Tím, že je odstraníte, můžete získat dobré množství zkušenostíi když byste měli mít na paměti, že nejde o ledajaké zombie, tito jsou většinou o něco všestrannější, doprovázeni pár děsivými skřeky.